Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Sid Vicious
Мнения: 92
Регистриран на: 30 ное 2008 23:09
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот Sid Vicious » 13 окт 2013 21:50

windy26 написа:
Sid Vicious написа:
windy26 написа:
ivo_gf написа:
windy26 написа:
ivo_gf написа:Абе, ама вие сте били големи комплексари бе, комплекса В група ви е съсипал бе, няма такива сдуханяци :D Публика с чадъри :D

Дишай :) първо да те поздравим за точната прогноза, преди да си се сдухал.Това с чадърите го обясни,че не го разбираме.

Аз дишам съвсем спокойно, ние си взехме мача. А относно чадърите говоря за едно гостуване в Благоевград (но не това в Симитли, дето бягахте из ливадите) когато още бяхте в А група и като заваля дъжд направихте много красива хореография с чадъри :) Та от тогава за мен сте публиката с чадърите

:) А да помня го тоя мач,май завърши 1-1 или се лъжа.

същия , това беше яка хореография с чадъри и слънчоглед. :)

Еми трябва да си подготвен за всякаква ситуация.А май гостите си бяха забравили чадърите :mrgreen:

Що им разбират главите ? :) Важно е да се прибереш сух. ;)

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот obi4am_pirin » 13 окт 2013 22:25

Sid Vicious написа:
Sid Vicious написа:
windy26 написа:
ivo_gf написа:
windy26 написа:
ivo_gf написа:Абе, ама вие сте били големи комплексари бе, комплекса В група ви е съсипал бе, няма такива сдуханяци :D Публика с чадъри :D

Дишай :) първо да те поздравим за точната прогноза, преди да си се сдухал.Това с чадърите го обясни,че не го разбираме.

Аз дишам съвсем спокойно, ние си взехме мача. А относно чадърите говоря за едно гостуване в Благоевград (но не това в Симитли, дето бягахте из ливадите) когато още бяхте в А група и като заваля дъжд направихте много красива хореография с чадъри :) Та от тогава за мен сте публиката с чадърите

:) А да помня го тоя мач,май завърши 1-1 или се лъжа.

същия , това беше яка хореография с чадъри и слънчоглед. :)

Еми трябва да си подготвен за всякаква ситуация.А май гостите си бяха забравили чадърите :mrgreen:

Що им разбират главите ? :) Важно е да се прибереш сух. ;)[/quote]

Какво му говориш на въглищар за чадъри!Дай му кирката и да копае!
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Sid Vicious
Мнения: 92
Регистриран на: 30 ное 2008 23:09
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот Sid Vicious » 13 окт 2013 22:56

В Перник, щом завали всички са на улицата със сапунче . ;) а ние глупаците с чадъри :)

Потребителски аватар
priceles
Мнения: 312
Регистриран на: 01 мар 2012 22:01
Skype: KZL
Местоположение: PERNIK
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот priceles » 13 окт 2013 23:18

obi4am_pirin написа:къде са орчо и гадните орки

при майка ти сме ;)
И днес, като мина през димния Перник,
се спомням стрелците с най-точния мерник
и чувам: „Момчета! – помнете и в ада,
„България пада, но Перник не пада!“

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот Балкански Орел » 13 окт 2013 23:39

Успех на Пирин БЛ, сигурен съм че ще влезете в Б група.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
стратегът
Мнения: 172
Регистриран на: 30 ное 2011 12:19
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот стратегът » 14 окт 2013 07:51

windy26 написа:
m.unaited forever написа:Не знам каква е тази еуфория за една победа над някакви анонимници от село :|

1.Уважаваме противника,независимо кой е.
2.Изключително важна победа срещу конкурент като гост и запазване на преднината на върха.В момента не сме в позиция да подценяваме никой.

Два сайта от така нареченото "село" се постараха да предадат на живо срещата ,не сме видели същото за среща на Пирин от "градските" сайтове .Така нареченото село е "Столица на свободата" , но явно на някои "граждани" доста им тежат тези 34 години в повече турско робство и си показват културата във форума .

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот kiririki1 » 14 окт 2013 07:56

priceles написа:
obi4am_pirin написа:къде са орчо и гадните орки

при майка ти сме ;)

Къде може да са ? В нашия форум , защото тук е интересно . Във форумът на убития им отбор не е пускана тема повече от два месеца ! А иначе орките са много мощни пред клавиатурите , но на бойното поле бързо си подвиват опашките !

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот kiririki1 » 14 окт 2013 08:23

стратегът написа:
windy26 написа:
m.unaited forever написа:Не знам каква е тази еуфория за една победа над някакви анонимници от село :|

1.Уважаваме противника,независимо кой е.
2.Изключително важна победа срещу конкурент като гост и запазване на преднината на върха.В момента не сме в позиция да подценяваме никой.

Два сайта от така нареченото "село" се постараха да предадат на живо срещата ,не сме видели същото за среща на Пирин от "градските" сайтове .Така нареченото село е "Столица на свободата" , но явно на някои "граждани" доста им тежат тези 34 години в повече турско робство и си показват културата във форума .

Ами то да дойде Пирин у ваше село си е събитие ! А иначе коментарът , който е провокирал излиянието ти , не е от фен на Пирин !!!

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот ivo_gf » 14 окт 2013 12:47

kiririki1 написа:
priceles написа:
obi4am_pirin написа:къде са орчо и гадните орки

при майка ти сме ;)

Къде може да са ? В нашия форум , защото тук е интересно . Във форумът на убития им отбор не е пускана тема повече от два месеца ! А иначе орките са много мощни пред клавиатурите , но на бойното поле бързо си подвиват опашките !

Първо не знаех, че подраздел "Футбол - България" е вашия форум. Относно клавиатурите и бойните полета, за които говориш, е точно обратното, за какво бойно поле ми говориш, като в последните години винаги сме ви мачкали като публика и в Благоевград, и в Симитли, и в Перник. Най пресен е примера в Симитли, когато зарязахте едно от вашите знамена да ви бъде взето и избягахте като плъхове. Просто нямате аргументи като публика да спорите с нас. Пък бих казал и футболни ви липсват, но ще го разберете 14-и кръг в Перник.

Потребителски аватар
kiririki1
Мнения: 367
Регистриран на: 28 май 2012 18:06
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Пирин Блaгоевград сгази Оборище 1:5 FT

Мнениеот kiririki1 » 14 окт 2013 13:12

ivo_gf написа:
kiririki1 написа:
priceles написа:
obi4am_pirin написа:къде са орчо и гадните орки

при майка ти сме ;)

Къде може да са ? В нашия форум , защото тук е интересно . Във форумът на убития им отбор не е пускана тема повече от два месеца ! А иначе орките са много мощни пред клавиатурите , но на бойното поле бързо си подвиват опашките !

Първо не знаех, че подраздел "Футбол - България" е вашия форум. Относно клавиатурите и бойните полета, за които говориш, е точно обратното, за какво бойно поле ми говориш, като в последните години винаги сме ви мачкали като публика и в Благоевград, и в Симитли, и в Перник. Най пресен е примера в Симитли, когато зарязахте едно от вашите знамена да ви бъде взето и избягахте като плъхове. Просто нямате аргументи като публика да спорите с нас. Пък бих казал и футболни ви липсват, но ще го разберете 14-и кръг в Перник.

Точно ти всекедневно избиваш комплексите си в нашия форум ! А що се отнася до футболните аргументи , нашите винаги са били повече ! Това ,че сте ни мачкали , като публика е утопия , несбъднат сън ! То вие и публика нямате !


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта