СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90


peliforewer
Мнения: 9787
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Мнениеот peliforewer » 23 май 2013 16:41

ogrizko написа:
Riquelme написа:Абе големи разбирачи сте се събрали тука бе!Чакайте да видим какво ще стане!Ако ЕТЪР са допуснали грешка ЛОКО са напълно в правото си да искат точки от този мач!Батков като изхвърли ЦСКА от Европа преди време друга песен пеехте лефскари....

Ааааааааа, моля моля! След като футболиста е картотекиран и има право да играе, защо да не го пускат? Да не го бяха картотекирали от БФС след като има проблем :!:

Глоба 50 000 лв. за Перуката, че не може да си организира служителите ....и служителите дето са сгафили по 2 000 лв. Етър дори вече ги няма като отбор, за да може някой да ги защити :idea:

Да ти припомня ли че лятото от БФС картотекираха Анисе ,а после пак от този БФС забраниха на ЦСКА заради Анисе да картотекира новите си футболисти и първите 5кръга ЦСКА игра с юношите и до голяма степен беше отрязан от мераци за първото място.Да не говорим че трябваше да мине мача с Левски за да картотекират от БФС Платини,за това за мен шайката от БФС трябва да бъде разследвана от Прокуратурата за доста от решенията си.Нима не виждаме всички че БФС няма сериозни спонсори и се издържа като всеки кръг наказва клубовете с драстични наказания за щяло и не щяло,впили са се като пиявици във футбола ни и смучат ли смучат мизерниците..
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Мнениеот Кашчей » 23 май 2013 16:41

Пичове, някой от вас направи ли си труда да прочете ПСТФ на БФС и това какви документи се изискват при картотека?Много бързо забравихте как бе каротетикаран Платини в ЦСКА-договор на 31.08-петък, като са имали време и допълнителен анекс да подготвят, че и да го заверят в 3 екземпляра при нотариус, па и в НАП да го заверят 8-)
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6868
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Мнениеот veni__85 » 23 май 2013 16:45

Отрязаха Локото , съдийската комисия , ще заседава ли днес сигурно не , ако Левски бяха играли още снощи щеше да има заседание.

Sublimie+
Мнения: 239
Регистриран на: 26 авг 2011 11:12
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Мнениеот Sublimie+ » 23 май 2013 16:47

peliforewer написа:Да ти припомня ли че лятото от БФС картотекираха Анисе ,а после пак от този БФС забраниха на ЦСКА заради Анисе да картотекира новите си футболисти и първите 5кръга ЦСКА игра с юношите и до голяма степен беше отрязан от мераци за първото място.Да не говорим че трябваше да мине мача с Левски за да картотекират от БФС Платини,за това за мен шайката от БФС трябва да бъде разследвана от Прокуратурата за доста от решенията си.Нима не виждаме всички че БФС няма сериозни спонсори и се издържа като всеки кръг наказва клубовете с драстични наказания за щяло и не щяло,впили са се като пиявици във футбола ни и смучат ли смучат мизерниците..

Айде пак старата песен се подфана.

БФС-то са чифути. Тва е ясно. Обаче тогава мижитурския червен боклук трябваше да бъде изрит и захврълен на бунището в Д трънчанска група.

Същото трябва да стане и с катастрофиралия софийски влак: без пари, без отбор, без треньор, без стадион, без публика. За къде сте ? Сега доите ТВ правата и генерирате интернет трафик към спортните сайтове.

Идиотщина!

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Мнениеот Lyubaka01 » 23 май 2013 16:52

Ванко_Ултраса написа:Любак, вълци вият по селата, майна!
Скоро и вие ще започнете да виете, като тях.
Любак, гаден е начинът, по който искате да се спасите, майна.
Ми слаби сте, като сте слаби изпадате и тва е...ама постъпете като мъже, вместо да ви намразват всички.
Гигов, кво пари ли няма? Що не ви направи зимата една качествена селекция?
Що не назначи добър треньор да видим тогава, дали щяхте да изпаднете.
Нито селекция, нито треньор. ще ми слагате "кокала", за който стана ясно, че без Митов е нищо.
При нас, като бяха състава го редеше Ники Митов и тактиката се определяше от него.

Я ми кажи кой от нас иска така да се спасим? Посочи ми. Виж аз какво съм писал, виж и другите. Само че сульо и пульо ревнаха за шопското бфс. И какво стана? Шопското бфс
отряза Локо София за служебна победа срещу Етър

Някой да сие извини за словесните полюции? Къде ти...

Колкото до Гигов-да, пари няма. Той пари не дава, ама журналята вече толкова години ви промиват мозъците как той, видиш ли, изсипвал милиони в Надежда... Като ги налива тия милиони, защо нямаше 60000лв да се санират въжетата на козирката, та трябваше Депеш да дойдат, че да се оправят... Кокала да не мислиш, че ние сме го искали? Ама и Стойчо Стоев и Бай Гроздан докато е Гигов там едва ли ще дойдат.

Boza
Мнения: 72
Регистриран на: 18 май 2013 22:17
Skype: 1ugpxq
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Мнениеот Boza » 23 май 2013 16:52

Интересно решение на БФС. Това означава ли, че клубовете занапред отново могат да крият осигурителни вноски и да стискат палци някой да не ги накисне в НАП? Няма ли някой заблуден юрист тук да хвърли малко светлина ;)

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Мнениеот veselinsk » 23 май 2013 16:57

Tая година единия локомотив, догодина другия 8-)
Изображение

favaca8888
Мнения: 4186
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: СЕНЗАЦИОННО: БФС умува дали да прекрои класирането в А група

Мнениеот favaca8888 » 23 май 2013 16:59

Бре ,бре , бре , бре , бре

Явно в доста задници сме бъркали особено като гледам столипиновските цигани помятат легени и деца от кеф !

Спокойно ! Ние няма да се върнем :) Просто догодина Ви чакаме в "Б" група, мангаалиии !!!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта