Прогнози за 1. кръг в ''А'' група (2012/13)

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ivo-Chernomoretz
Мнения: 4917
Регистриран на: 26 апр 2012 14:33
Контакти:

Re: Прогнози за 1. кръг в ''А'' група (2012/13)

Мнениеот Ivo-Chernomoretz » 10 авг 2012 14:37

Левски – Черноморец 1:2

Ботев Пд – Славия 1:1

Литекс – ЦСКА 2:1

Монтана – Етър 0:2

Черно море – Лудогорец 1:1

Берое – Ботев Враца 2:1

Пирин ГД – Миньор 0:1

Локо София – Локо Пд 1:1

Потребителски аватар
White Fang
Мнения: 607
Регистриран на: 05 май 2012 23:32
Контакти:

Re: Прогнози за 1. кръг в ''А'' група (2012/13)

Мнениеот White Fang » 11 авг 2012 02:08

Левски – Черноморец 1-1

Ботев Пд – Славия 2-1

Литекс – ЦСКА 2-1

Монтана – Етър 0-2

Черно море – Лудогорец 2-2

Берое – Ботев Враца 0-0

Пирин ГД – Миньор 0-1

Локо София – Локо Пд 1-1

Някои от вас или са побъркани,или тепърва ще се побъркват.С какъв акъл казвате,че Левски ще бие Черноморец? Левски имат ли играчи? То не,че Черноморец много имат,ама да ми пишете,че Левски ще бие с 3,с 4 на 0-това е смешно.Също така,как решавате,че ЦСКА ще бие Литекс? Литекс играят доста силен футбол и независимо,че треньорът им е "Селянинът с колелото",те си остават силен отбор.Ботев ще бият Славия при всички случаи,щото Славия нямат свестен отбор от 5-6 години,Мунтаня е ясно,че ще паднат от Етър,а мача между Локотата мисля,че ще свърши хикс,с оглед на това какви "класни" футболисти има и в двата отбора.
ВЪН МУТРИТЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ! НА БЕСИЛОТО БАТКОФ,ТОНЬО,ПЕРУКОВ,СЪБЕФ И ДРАЖЕВ!

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: Прогнози за 1. кръг в ''А'' група (2012/13)

Мнениеот pasaden » 13 авг 2012 01:04

White Fang написа:
Някои от вас или са побъркани,или тепърва ще се побъркват.С какъв акъл казвате,че Левски ще бие Черноморец? Левски имат ли играчи? То не,че Черноморец много имат,ама да ми пишете,че Левски ще бие с 3,с 4 на 0-това е смешно.Също така,как решавате,че ЦСКА ще бие Литекс? Литекс играят доста силен футбол и независимо,че треньорът им е "Селянинът с колелото",те си остават силен отбор.Ботев ще бият Славия при всички случаи,щото Славия нямат свестен отбор от 5-6 години,Мунтаня е ясно,че ще паднат от Етър,а мача между Локотата мисля,че ще свърши хикс,с оглед на това какви "класни" футболисти има и в двата отбора.



С изключение на разбора ти за Левски, останалата част си я познал на 100%.На буферите чак и резултата си познал ;)
100 години символ на Пловдив

Потребителски аватар
White Fang
Мнения: 607
Регистриран на: 05 май 2012 23:32
Контакти:

Re: Прогнози за 1. кръг в ''А'' група (2012/13)

Мнениеот White Fang » 14 авг 2012 00:39

pasaden написа:
White Fang написа:
Някои от вас или са побъркани,или тепърва ще се побъркват.С какъв акъл казвате,че Левски ще бие Черноморец? Левски имат ли играчи? То не,че Черноморец много имат,ама да ми пишете,че Левски ще бие с 3,с 4 на 0-това е смешно.Също така,как решавате,че ЦСКА ще бие Литекс? Литекс играят доста силен футбол и независимо,че треньорът им е "Селянинът с колелото",те си остават силен отбор.Ботев ще бият Славия при всички случаи,щото Славия нямат свестен отбор от 5-6 години,Мунтаня е ясно,че ще паднат от Етър,а мача между Локотата мисля,че ще свърши хикс,с оглед на това какви "класни" футболисти има и в двата отбора.



С изключение на разбора ти за Левски, останалата част си я познал на 100%.На буферите чак и резултата си познал ;)

То не се иска много акъл за това.А за Левски,баш бая съм си прав.Това е най-слабата селекция,която съм виждал.Само Прохазка се пъне малко.Другите,особено Пелето,аз,дето съм 115 кила,ще го настигне,че ще го и надбягам.
ВЪН МУТРИТЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯТ ФУТБОЛ! НА БЕСИЛОТО БАТКОФ,ТОНЬО,ПЕРУКОВ,СЪБЕФ И ДРАЖЕВ!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта