Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

За или против общо обединение на всички фенове против управлението на футбола в България?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Мнениеот kokic1986 » 27 юли 2012 00:49

Ебахти позора - всички ни плюят в лицата и ни унижават :evil:

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Не е ли крайно време за оставки и промени?

Мнениеот za nas e toj religiq » 27 юли 2012 00:50

k_oleto написа:
Teo написа:В БФС е проблема, трябва всички привърженици да се съберем и да съборим тая кочина там :!:



ама разбира се. БФС е виновен, че ЦСКА имаха 3 - ма полеви футболисти - като резерви. БФС е виновем, че вкараха гол на Лудогорец в 97-мата минута. И най-вче БФС е виновен, че Левски падат кораво към тоя момент

Адски, адски ме боли.............


Незнам от какво те боли , сигурно имаш хемороиди ? Това което се случи беше логичното ! Футбола ни удари тоталното дъно и резултатите са ОЧЕВАДНИ !Последно място в евроквалификациата и нито един отбор продължил напред , едва в първия кръг от евромачовете ни :!: :!: :!: Не стряскащ , а смущаващ рерзултат :!: И ако и при такива резултати ръководството се смята за невинно , по добре наистина да ни няма известно време в европейския футбол !

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Мнениеот galin56 » 27 юли 2012 00:54

mormona написа:
galin56 написа:
mormona написа:чичо митко , СТОИЧО , ПАРО НЕКОДИМОВ, ХРИСТО БОНЕВ, .... ТИЯ СА АЛТЕРНАТИВИ ,ЛЕГЕНДИТЕ НЕ ОТ 94та А ОТ 70 - 80 ТЕ !!!! ТОВА ТРЯБВА ДА СА ОПЦИИТЕ ЗА БФС ! ! ! ! !

И какво ще помогне това. Само глупости се ръсят. Аз съм един от тия които са гласували против. Просто защото това е едно безсмислено действие. Не Христо Бонев или Паро Никодимов да дойдат,ами ако щеш и Мишел Платини. Слагат го утре и какво? Какво ще направи, 1е отборите до година да са по-силни и да не отпадат като круши още първия кръг. Отговора е нищо. Нищо не могат да направят. Хайде казвай конкретно какво ще направи та стане по-добре - първо това, второ онова и т.н. Нищо няма да направят и да има ефект.

КАКВО МОЖЕ ДА НАПРАВЯТ БЕ - МИ ДА МАХНАТ ДЕБИЛНИТЕ КЛУБОВЕ ДЕТО ДАЖЕ НЕЗНАЯТ ЩО СА В А -ГРУПА. ТОЕСТ КЛУБОВЕТЕ ДА СА ТОЛКОВА КОЛКОТО В ШВЕИЦАРИЯ ПРИМЕРНО...

ДА СЕ ПРЕДПРИЕМАТ МЕРКИ СРЕЩУ УРЕДЕНИТЕ МАЧОВЕ ТАКА КАКТО СЕ ДЕИСТВА В ИТАЛИЯ , С ТОЗИ ХЪС. А НЕ ДА СЕ ПАЗЯТ КЛУБЧЕТА ЗАРАДИ ГЛАСОВЕТЕ ИМ.

ПРИ ГЛАСУВАНЕ , ГЛАСА НА ЛЕВСКИ И ЦСКА ДА НЕ Е РАВЕН НА ТОЗИ НА ФК ВЛАДАЯ И НЕСЕБЪР ПРИМЕРНО...

ДА СЕ ИЗГРАДИ СТРАТЕГИЯ ЗА РАЗВИТИЕ НА ФУТБОЛА В СТРАНАТА ЗА ИДНИТЕ 10 ГОДИНИ ПРИМЕРНО ПО ПОДОБИЕ НА ФРАНЦИЯ 1993 И ГЕРМАНИЯ МАЛКО ПО КЪСНО...

ПРЕЗИДЕНТА ДА НАПЪВА И ДА ЛОБЕРА ПРЕД МИНИСТРИ ИЛИ ПАРЛАМЕНТ ИЛИ КОИТО Е НУЖНО ДА СЕ ПРИЕМЕ ЗАКОН КОИТО ДА ДАВА ОБЛЕКЧЕНИЯ НА ИНВЕСТИРАЩИТЕ В СПОРТ. ПО ПОДОБИЕ НА ГЪРЦИЯ , ТУРЦИЯ ПРИМЕРНО...

ПРЕЗИДЕНТА ДА СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ МАЧОВЕТЕ НА КЛУБОВЕТЕ И ДА Е БЛИЗО ДО ТЯХ КАТО ДАВОР ШУКЕР ПРИМЕРНО - ПРЕЗИДЕНТ НА ХЪРВАТСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ...

1-во колкото ще да са отборите - файда никаква - Ако ще само Левски срещу ЦСКА да си играят, това няма да ги направи по-силни, нито по-интересно първенството.
2-ро За уредените мачове съм съгласен, но ме съмнява причината и решението срещу тях да се крие само в смяната на Боби Михайлов.
3-то Левски и ЦСКА гласовете им и по 100 да са равни това нищо не помага да имаме по-силни отбори, даже напротив всеки ще гледа да им се слага и тогава съдийте направо от центъра ще отиват към точката за дузпи директно.
4-то Това все едно нищо не си написал. България да изгради каквото и да е, в която и да е сфера нещо подобно на Германия и Франция ми звучи като абсурд и виц.
5-то Новия президент да лобира при министъра. Интересно!!! Ако искаш иди и ти лобирай пред Симеон Дянков, да видим какъв ще е успеха. Те пенсионерите и болните от рак не успяха та футболистите.
6-то То момчета ги има. Ако бяха играли с Вутов и Тонев титуляри мислиш че Левски нямаше пак да падне.

Смяната на БФС-то нищо не помага, до като стадионите са празни и ценита са по 2 лв билета. Разберете го. От там се почва. Пълни стадиони и билети от 10лв. за крайните сектори и нагоре за централните до 20-25лв, и около 30 домакински мача на сезон. А това зависи от нас феновете, не Боби, Ицо и Бонев ако щеш.

kocsetopa
Мнения: 91
Регистриран на: 06 май 2009 13:49
Контакти:

Re: Докато феновете страдат той се забавлява

Мнениеот kocsetopa » 27 юли 2012 00:54

Защо трябваше по този начин (отпадане още в първи кръг на евротурнирите) българските отбори да се опитват да свалят Михайлов от власта....срам....естествено че всичко бе нагласено....жалко...отново проява на Български манталитет....

RED MAGIC
Мнения: 272
Регистриран на: 25 мар 2008 11:14
Контакти:

Re: Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Мнениеот RED MAGIC » 27 юли 2012 00:54

Аз вчера предупредих, че нищо чудно и трите ни отбора да отпаднат днес и бях усмян. Не се гордея, че се случи, но всъщност е факт.

За моят отбор и ОГРОМНИЯТ И НЕЗАПОМНЕН ПОЗОР: ТИТАН, гнусни боклуци. Не ви пожелавам смърт, всички болести, парите си лекарства да дадете, триетажна къща да имаш и във всяка стая болен да гледаш, жена ви таралеж да роди и подобни. Не! Искам да се чувствате така, както се чувствам аз! Да видите какво е! Как днес от нерви си съкратих живота с години. Е***** майката на всичко, което беше останало от името ЦСКА! Ей Борисов, този среден пръст който показваше си го заври отзад. Вземи си кашона с водка от Армията, вземи си търговският директор, вземи си СпектакУа и си бий камшика. Да, махай се. Уплаши гагрите. Какво по-лошо може да се случи на ЦСКА от вас? Отговор: нищо! Шапка на тояга и МАРШ! Гнус се е от вас. Отвращавате ме! Умолявам ви - ИЗЧЕЗНЕТЕ ОТ ЦСКА! Ако не го направите такава клетва до девето коляно ще ви тегля, че ще съжалявате и на оня свят! ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!
Мура били зле. Да, позор е това. По-смешен отбор никога не се е гаврил с ЦСКА. Титани, след яж ми **** Симитли, дойде и на Муру-*уру да ядем. Ега ви приседне глътката. 15 играчи за реванша, а Мура с 18. То Локо Пд дето ги закриват имат повече играчи за Холандия. Кой е виновен, ако не вие! СЕРА ВИ НА ДУШАТА!

За другите и за ЦСКА: ясно е че българският футбол и спорт е тотално умрял. Докато всички държави се развиват и влагат пари в спорта и си вдигат качеството на спортистите, само ние сме на обратно. От професионален спорт минаваме на аматьорски. За това и Люксембург имат отбори август месец в евротурнирите, а ние не. Даже ми ходеха миналия петък на жребия. КАкъв жребий какви пет лева? Утре и Олимпиадата почва. Имаме 68 спортисти, да не кажа ентусиасти. Това е група като следвоенното време. Като махнеш 12-те волейболисти и ансамбъла стават 50. Мили боже, някой натурализиран борец ако вземе бронз тове ще ни е. Или Мария Гроздева ако не и трепери ръката.
И ние сега ще се джвакаме, кой е по-силният слаб и кой се е издънил повече и кой е по за подигравка. А всъщност нас ни боли, а онези ги бОли *ура.

ДА ЗАКРИЯТ ФУТБОЛА И СПОРТА В БЪЛГАРИЯ. ДЪРЖАВАТА СЛЕД КАТО ГО НАПРАВИ И ДА СЕ САМОЗАКРИЕ! НЯМА ТАКАВА ПАРОДИЯ НА ВСИЧКО.
Евала на демокрацията Ви! Заключвате неудобните теми от раз! Истината боли! Нали?

Потребителски аватар
drums
Мнения: 315
Регистриран на: 08 май 2010 16:00
Контакти:

Re: Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Мнениеот drums » 27 юли 2012 00:58

spartaka написа:
Pichichi написа:Решението е само едно. Мин. на спорта да взима лиценза на БФС и да ни изхвърлят за 2/3г. от турнирите !!!
А група да се очисти от всички смешни чужденци и да се почва от нулата.
Който няма стадион и поне 3 затревени игрища за школата си няма място в А група !!!


+++


Точно,кратко и ясно ние стадиони нямаме искаме футбол да имаме

Потребителски аватар
ЦСКА-р
Мнения: 727
Регистриран на: 25 сеп 2011 19:05
Skype: dfa
Контакти:

Re: Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Мнениеот ЦСКА-р » 27 юли 2012 01:00

RED MAGIC написа:Аз вчера предупредих, че нищо чудно и трите ни отбора да отпаднат днес и бях усмян. Не се гордея, че се случи, но всъщност е факт.

За моят отбор и ОГРОМНИЯТ И НЕЗАПОМНЕН ПОЗОР: ТИТАН, гнусни боклуци. Не ви пожелавам смърт, всички болести, парите си лекарства да дадете, триетажна къща да имаш и във всяка стая болен да гледаш, жена ви таралеж да роди и подобни. Не! Искам да се чувствате така, както се чувствам аз! Да видите какво е! Как днес от нерви си съкратих живота с години. Е***** майката на всичко, което беше останало от името ЦСКА! Ей Борисов, този среден пръст който показваше си го заври отзад. Вземи си кашона с водка от Армията, вземи си търговският директор, вземи си СпектакУа и си бий камшика. Да, махай се. Уплаши гагрите. Какво по-лошо може да се случи на ЦСКА от вас? Отговор: нищо! Шапка на тояга и МАРШ! Гнус се е от вас. Отвращавате ме! Умолявам ви - ИЗЧЕЗНЕТЕ ОТ ЦСКА! Ако не го направите такава клетва до девето коляно ще ви тегля, че ще съжалявате и на оня свят! ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!
Мура били зле. Да, позор е това. По-смешен отбор никога не се е гаврил с ЦСКА. Титани, след яж ми **** Симитли, дойде и на Муру-*уру да ядем. Ега ви приседне глътката. 15 играчи за реванша, а Мура с 18. То Локо Пд дето ги закриват имат повече играчи за Холандия. Кой е виновен, ако не вие! СЕРА ВИ НА ДУШАТА!

За другите и за ЦСКА: ясно е че българският футбол и спорт е тотално умрял. Докато всички държави се развиват и влагат пари в спорта и си вдигат качеството на спортистите, само ние сме на обратно. От професионален спорт минаваме на аматьорски. За това и Люксембург имат отбори август месец в евротурнирите, а ние не. Даже ми ходеха миналия петък на жребия. КАкъв жребий какви пет лева? Утре и Олимпиадата почва. Имаме 68 спортисти, да не кажа ентусиасти. Това е група като следвоенното време. Като махнеш 12-те волейболисти и ансамбъла стават 50. Мили боже, някой натурализиран борец ако вземе бронз тове ще ни е. Или Мария Гроздева ако не и трепери ръката.
И ние сега ще се джвакаме, кой е по-силният слаб и кой се е издънил повече и кой е по за подигравка. А всъщност нас ни боли, а онези ги бОли *ура.

ДА ЗАКРИЯТ ФУТБОЛА И СПОРТА В БЪЛГАРИЯ. ДЪРЖАВАТА СЛЕД КАТО ГО НАПРАВИ И ДА СЕ САМОЗАКРИЕ! НЯМА ТАКАВА ПАРОДИЯ НА ВСИЧКО.



+1948. Но аз пожелавам на Титан всичко най-лошо! Тия хора не заслужават да живеят, нямат право да се гаврят с любовта на милиони хора, нямат право да оскверняват най-голямото име в българския футбол! КОИ СА ТЕ БЕ?! КОИ СА?! ПЕРНИШКИ БОКЛУЦИ, Е ТВА СА ТЕ!
Сектор Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
BapHa1913
Мнения: 56
Регистриран на: 17 авг 2011 18:51
Контакти:

Re: Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Мнениеот BapHa1913 » 27 юли 2012 01:01

"Смяната на БФС-то нищо не помага, до като стадионите са празни и ценита са по 2 лв билета. Разберете го. От там се почва. Пълни стадиони и билети от 10лв. за крайните сектори и нагоре за централните до 20-25лв, и около 30 домакински мача на сезон. А това зависи от нас феновете, не Боби, Ицо и Бонев ако щеш."


Откъде от там да се почва ти луд ли си??? Кой ще даде 20лв за билет всяка седмица за да гледа нашите хубавци и наредените им мачове???
За да искаш такава цена трябва да предложиш и съответно качествен футбол нали???

Стига сте анализирали и обвинявали разбрахме, че стигнахме дъното давайте предложения за конкретни действия - дата и час!!!

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Мнениеот galin56 » 27 юли 2012 01:02

drums написа:
spartaka написа:
Pichichi написа:Решението е само едно. Мин. на спорта да взима лиценза на БФС и да ни изхвърлят за 2/3г. от турнирите !!!
А група да се очисти от всички смешни чужденци и да се почва от нулата.
Който няма стадион и поне 3 затревени игрища за школата си няма място в А група !!!


+++


Точно,кратко и ясно ние стадиони нямаме искаме футбол да имаме

То ние пари нямаме, а стадиони и футбол искаме! А и 1 лв билета ако може и безплатни сандвичи ако има още по-добре!

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Анкета: За или против общо обединение за оставки в БГ футбол

Мнениеот pas » 27 юли 2012 01:03

mormona написа:
pas написа:
mormona написа:]КАКВО МОЖЕ ДА НАПРАВЯТ БЕ - МИ ДА МАХНАТ ДЕБИЛНИТЕ КЛУБОВЕ ДЕТО ДАЖЕ НЕЗНАЯТ ЩО СА В А -ГРУПА. ТОЕСТ КЛУБОВЕТЕ ДА СА ТОЛКОВА КОЛКОТО В ШВЕИЦАРИЯ ПРИМЕРНО...



И като останат 5 отбора с по 15 чужденци всеки /виж им съставите на нашите водещи клубове/, тогава българският футбол ще цъфне и ще върже.

Всъщност, може и да си прав - тогава поне ще имаме силна и интересна "Б" група, където ще се играе истински футбол.

ами ДОЧЕТИ СИЧКО ДЕТО ПИША БЕ. ДА ИМА ПО 5-6 МОМЧЕТА ОТ ДЮШ. НЕ МИ ЦИТИРАИ САМО ТОВА ДЕТО ТИ ИЗНАСЯ...
НЕ ГОВОРЯ САМО ДА СЕ НАМАЛЯТ КЛУБОВЕТЕ ..... :arrow: :|


Писането с главни букви е все едно да крещиш, докато спориш. Не е признак на висока култура, но пък знам ли, сигурно помага в определени среди.

Не знам дали си спомняш, но преди няколко години "А" група пак беше в намален състав. Помниш ли резултата? Никакъв!

Нашите хора са царе да заобикалят наредбите и на дребните тарикатлъци. Само дето после всичко лъсва и сами си го забиват.

Мисленето, главичките трябва да си променим. Докато не се осъзнае необходимостта от дълбоки промени, докато не се промени подхода, политиката на всеки клуб, докато нямаме стратегия за развитието на спорта, дотогава каквито и наредби да се приемат все ще е тая.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта