"Диема" - голяма реклама и ниско качество

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот КАН » 26 юли 2012 20:06

За да не хабите нерви гледайте диемаджиите без звук.

mimi29
Мнения: 358
Регистриран на: 29 ное 2010 00:14
Контакти:

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот mimi29 » 26 юли 2012 20:11

каквото и да си говорим мача се играеше до гол на ДИНАМО .Колкото пъти дадоха съдията в продължението по телевизията аз не видях да си поглежда часовника .За 45 минути 5 минути продължение а за 5 минути в продължението още 3 минути айде сиктер бе и аз ям бонбони тик так и пуша малборо да не съм раснал на село :mrgreen:
седим си аз у комунизъмъ пубер на 10-12 годинки.
и чувам, че у Италия почнала страстната седмица.
И си викам: тия сигурно се ебът по площадите и никой на никого не отказва.... трее се посети

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 юли 2012 20:12

Всъщност единственото прегрешение в което аз мога да обвиня диемаджиите ... Поне що се отнася до коментарите на мачовете на българските отбори, е в ........... Прекалената безпристрастност !

Така са свикнали "УЖ" от коментарите си на мачовете във "Висшата лига".
Обаче малко или много, когато играе български отбор, няма нищо лошо да се прояви малко пристрастност ...

В този ред на мисли, аз смятам че лично Боби Борисов се справи добре с коментара си на Левски - Сараево.
Но Драгоев и снощният коментатор ( немога да се сетя в момента, кой беше ) ... Които коментираха Лудогорец - Динамо З. и реванша, проявиха прекалена безпристрастност.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот SLAVMASTER » 26 юли 2012 22:27

коментаторите са много зле, от 1 минута тръгват да калесват мачовете...........то има цял мач но те да си кажат, зорлен предизвикват съдбата........

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот SLAVMASTER » 26 юли 2012 22:32

сегашния коментатор Сараево -Левски, периодично през 10 секунди си примлясква, чува се и е много изнервящо!!!!!!!!! Кажете му бре

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот daniel875 » 27 юли 2012 00:46

SLAVMASTER написа:сегашния коментатор Сараево -Левски, периодично през 10 секунди си примлясква, чува се и е много изнервящо!!!!!!!!! Кажете му бре

Младежът ви разправяше нещо, но не го слушахте :x
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
B3ATS
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2011 09:38
Контакти:

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот B3ATS » 27 юли 2012 07:12

Защо са сложили този заспалия коментатор ? :) Къде са пичовете , коментиращи Премиершип ? То пък и мачовете не даваха повод на коментара да живне малко. Всичко беше пълна скука.

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6525
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот Alexx » 27 юли 2012 11:28

THE G.A.M.E написа:Всъщност единственото прегрешение в което аз мога да обвиня диемаджиите ... Поне що се отнася до коментарите на мачовете на българските отбори, е в ........... Прекалената безпристрастност !

Така са свикнали "УЖ" от коментарите си на мачовете във "Висшата лига".
Обаче малко или много, когато играе български отбор, няма нищо лошо да се прояви малко пристрастност ...

В този ред на мисли, аз смятам че лично Боби Борисов се справи добре с коментара си на Левски - Сараево.
Но Драгоев и снощният коментатор ( немога да се сетя в момента, кой беше ) ... Които коментираха Лудогорец - Динамо З. и реванша, проявиха прекалена безпристрастност.


Ама така се прави в повечето страни с добра спортна журналистика. Т.е. се коментира безпристрастно. Дори да играе твоята страна. Така се прави в Англия и Германия например. Слушах руски коментар когато Русия им вкара гол Гърция и човека си коментираше напълно нормално.

Потребителски аватар
CSKA ME
Мнения: 889
Регистриран на: 10 сеп 2009 10:14
Контакти:

Re: "Диема" - голяма реклама и ниско качество

Мнениеот CSKA ME » 27 юли 2012 12:19

Гошо Драгоев е ЦСКА-Р и фен на Манчестър Юнайтед.
Митко Тренев също е запален червен дявол.
Алипиев е фен на Тотнъм.
Петър Виденов на Астън Вила.
Лъчо, мисля, че е на QPR.[/quote]

Това са заявили журналистите пред анкетьорите, не съм си го измислил аз. ;) Не държа да убеждавам никого, все пак смятам, че една официална анкета е по-достоверна от това, което ти си мислиш, че знаеш. 8-)
П.П. Ето го и линка:
http://www.blitz.bg/sport/article/9374[/quote]

Да де, ок, но аз имах удоволствието да прекарам един месец в тяхната редакция, за това ги познавам с една идея повече :D
''Глупакът има голямо предимство пред образования човек, той винаги е доволен от себе си'': Наполеон Бонапарт

''Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите'': Айнщайн


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта