Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Yanev
Мнения: 1089
Регистриран на: 15 дек 2009 19:23
Местоположение: село София
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот Yanev » 18 юни 2012 00:25

Ей,автора,заради такива олигофрени като тебе и СС Пирин отбора е на това дередже.Закрий си акаунта и не влизай повече в този форум,умолявам те ! Не е БФС виновно,че опропастихте футбола по Македония,а факта,че сте жалки и грам не ви интересува какво ще стане с него !
Това е чувството,което в нас гори ..
Изображение

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот obi4am_pirin » 18 юни 2012 00:56

Yanev написа:Ей,автора,заради такива олигофрени като тебе и СС Пирин отбора е на това дередже.Закрий си акаунта и не влизай повече в този форум,умолявам те ! Не е БФС виновно,че опропастихте футбола по Македония,а факта,че сте жалки и грам не ви интересува какво ще стане с него !

яна спокойно моето момиче като не ти изнася истината ставай и заминавай
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот obi4am_pirin » 18 юни 2012 00:57

j0rka7aa написа:Какъв е смисъла на тази тема? obi4am_pirin напоследък съм те забелязал, че отваряш само провокативни теми. Всеки отбор си има история и феновете я знаят, това дали се срамуват или не от нея си е техен проблем, гледай си твоя отбор и престани да обвиняваш за всички световни несправедливости отборите с голяма фенска маса като ЦСКА, Левски, Ботев (Пд) и Локо (Пд).

ботев и локо не са виновни но вие определено
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

lazio1997
Мнения: 671
Регистриран на: 12 авг 2010 20:01
Skype: bobi_football
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот lazio1997 » 18 юни 2012 08:06

Morgause написа:Ако броиш 3 отрсанявания на действащи европейски шампиони като незначителни - ОК, нямаме успехи. Щом за теб Ливърпул, Аякс, Нотингам Форест не са големи отбори, то незнам кои са. Варна, какво му е футболното на този град? Там има повече фенове на ЦСКА отколкото феновете на Спартак и Черно Море взети заедно. Пловдив - признал съм публиките и на 2-та отбора, за вас може да се каже, че сте футболен град. Берое, кажи ми 1 техен юноша (то и за ваш юноша не се сещам, ама карай). Символът на "евроидиот" го носи само 1 отбор в България. ЦСКА е доказания евробоец в България!

Отборът носещ символа "евроидиот" е единствения български отбор постигнал нещо значимо в Европа през 21-ви век, а колкото и да не ви е приятно вие си оставате с черно-белите снимки от едно време.
Я да те питам нещо - ти лично жив свидетел ли си на 1/2 финал на ЦСКА или на отстраняване на европейски шампион?? И кога за последно ЦСКА е достигнала поне 1/16 финал в евротурнир?
ЛЕВСКИ до гроб !
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот MORSKI » 18 юни 2012 18:39

Morgause написа: Там има повече фенове на ЦСКА отколкото феновете на Спартак и Черно Море взети заедно. Пловдив - признал съм публиките и на 2-та отбора, за вас може да се каже, че сте футболен град. Берое, кажи ми 1 техен юноша (то и за ваш юноша не се сещам, ама карай). Символът на "евроидиот" го носи само 1 отбор в България. ЦСКА е доказания евробоец в България!


aхахаха моля? По-голяма глупост не можеше да измисли никой. Момче във Варна фен на ЦСКА за първи път се появи 2007 година :lol: Когато пришълците от Толбухин и региона, заселили се във Варна основаха смешната фракция ФИЛМ ли беше ФИРМ ли беше :lol: Точно пък във Варна феновете на ЦСКА сте както извънземните- говори се, че съществувате, но никой не ви е виждал :lol: По-голяма идиотия не бях чел никъде. Ти сигурно си стъпвал във Варна един, в най-добрия случай два пъти в живота си. Да не говорим, че феновете на Черно море и Спартак сме в пъти, ама запомни го добре, в пъти повече от левскарите, а от вас дори няма какво да се коментира.... Ултра Варна са 200 човека в най-добрия случай, а левскарите в града ги има, но са много, ама много по-малко от феновете на Черно море и Спартак. Това е все едно да кажа, че в София има повече фенове на Черно море от ЦСКА или Левски :lol: Да не говорим, че да, Варна е футболен град, може да не е колкото Пловдив или Благоевград, но е пъти по-футболен от София например или от Русе. Самият факт, че тази игра идва в България именно от Варна е показателен! Въобще мислете преди да говорите глупости

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот MORSKI » 18 юни 2012 18:52

hrclspr12 написа:Най - много привърженици в България имат "Левски", ЦСКА, "Ботев"Пловдив. За четвъртото място се борят "Локомотив" Пловдив,"Етър", "Славия", "Локомотив" София.
Другите отбори предимно разчитат на подкрепата на местните запалянковци.

:lol: Ти чуваш ли се, айде още едно неадекватно мнение. Къде пък сложи Етър, Славия и най-вече Локо София :lol: Та последните два с цялото ми уважение имат фенска маса, колкото да не е без хич. Особено Локото.... Локото са си четвърти, след това сме ние, Берое, Спартак, Нафтата и Миньор.... Всичко останало е плод на въображението на някой...

Потребителски аватар
САМО ЛЕВСКИ!
Мнения: 332
Регистриран на: 17 юни 2012 20:07
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот САМО ЛЕВСКИ! » 18 юни 2012 18:55

MORSKI написа:
hrclspr12 написа:Най - много привърженици в България имат "Левски", ЦСКА, "Ботев"Пловдив. За четвъртото място се борят "Локомотив" Пловдив,"Етър", "Славия", "Локомотив" София.
Другите отбори предимно разчитат на подкрепата на местните запалянковци.

:lol: Ти чуваш ли се, айде още едно неадекватно мнение. Къде пък сложи Етър, Славия и най-вече Локо София :lol: Та последните два с цялото ми уважение имат фенска маса, колкото да не е без хич. Особено Локото.... Локото са си четвърти, след това сме ние, Берое, Спартак, Нафтата и Миньор.... Всичко останало е плод на въображението на някой...

Как го разбра това ? Макар, че не е трудно да се сетя защо си сложил Черно море пред Берое и Спартак :lol: Посещаемостта на Берое примерно е далеч над тази на Черно море, как реши че имате повече фенове ? Нафтата също напълниха Лазур срещу Ботев и то във В група.
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/29/44/307edefafb682944.jpg[/wrapimg]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот MORSKI » 18 юни 2012 19:03

САМО ЛЕВСКИ! написа:
MORSKI написа:
hrclspr12 написа:Най - много привърженици в България имат "Левски", ЦСКА, "Ботев"Пловдив. За четвъртото място се борят "Локомотив" Пловдив,"Етър", "Славия", "Локомотив" София.
Другите отбори предимно разчитат на подкрепата на местните запалянковци.

:lol: Ти чуваш ли се, айде още едно неадекватно мнение. Къде пък сложи Етър, Славия и най-вече Локо София :lol: Та последните два с цялото ми уважение имат фенска маса, колкото да не е без хич. Особено Локото.... Локото са си четвърти, след това сме ние, Берое, Спартак, Нафтата и Миньор.... Всичко останало е плод на въображението на някой...

Как го разбра това ? Макар, че не е трудно да се сетя защо си сложил Черно море пред Берое и Спартак :lol: Посещаемостта на Берое примерно е далеч над тази на Черно море, как реши че имате повече фенове ? Нафтата също напълниха Лазур срещу Ботев и то във В група.


Ти пък как разбра, че съм ги сложил не в произволен принцип, а поред? Не, че е далеч от истината и да са така поставени. Берое са много поради простата причина, че са само един отбор в града си. И явно си гледал някъде другаде или пак говориш наизуст. Посещаемостта на Берое и Черно море в последните години е много близка и като бройка, и като места в класирането. Точно обратното на това, което казваш :lol: То по посещаемост Черно море почти винаги е в топ 5, тази година Ботев (Враца) пък бяха в челото.... Левски и ЦСКА пък бяха назад. Фенската им маса на Берое не е повече от тази на Спартак или Черно море, даже напротив. Имат малко по-голяма агитка обаче и от нашата , и от на Спартак, но това вече казах е разбираемо. Ако във Варна беше един отбор щяхме да сме в пъти повече от Берое и по този показател ;) То и ние напълнихме Лазур срещу ПСВ и Самп на 120 километра от града ни. Да не говорим, че на Тича на възловите мачове- със Спартак, Левски, ЦСКА и Литекс трудно може да се намери място....
Последна промяна от MORSKI на 18 юни 2012 19:12, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
САМО ЛЕВСКИ!
Мнения: 332
Регистриран на: 17 юни 2012 20:07
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот САМО ЛЕВСКИ! » 18 юни 2012 19:10

MORSKI написа:Ти пък как разбра, че съм ги сложил не в произволен принцип, а поред? Не, че е далеч от истината и да са така поставени. Берое са много поради простата причина, че са само един отбор в града си. И явно си гледал някъде другаде или пак говориш наизуст. Посещаемостта на Берое и Черно море в последните години е много близка и като бройка, и като места в класирането. Точно обратното на това, което казваш :lol: То по посещаемост Черно море почти винаги е в топ 5, тази година Ботев (Враца) пък бяха в челото.... Левски и ЦСКА пък бяха назад. Фенската им маса на Берое не е повече от тази на Спартак или Черно море, даже напротив. Имат малко по-голяма агитка обаче и от нашата , и от на Спартак, но това вече казах е разбираемо. Ако във Варна беше един отбор щяхме да сме в пъти повече от Берое ;) То и ние напълнихме Лазур срещу ПСВ и Самп на 120 километра от града ни. Да не говорим, че на Тича на възловите мачове- със Спартак, Левски, ЦСКА и Литекс трудно може да се намери място....

Агитката на Берое обаче наистина е по-голяма и се усеща когато Левски играе в Стара Загора. А във Варна левскари бол.
[wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/29/44/307edefafb682944.jpg[/wrapimg]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Кой кой е в действителност в БГ-футбола!

Мнениеот MORSKI » 18 юни 2012 19:18

САМО ЛЕВСКИ! написа:Агитката на Берое обаче наистина е по-голяма и се усеща когато Левски играе в Стара Загора. А във Варна левскари бол.


Да сте бол, колко да сте бол :lol: Има, но не сте кой знае колко. Това са митове и легенди ;) Със сигурност са в пъти по-малко от феновете на Черно море и Спартак ;) Има си и проучвания дори по този въпрос да не говорим на стадионите (Тича и Коритото) и по улиците каква е картинката ;) Иначе агитката на Берое ти казах вече защо е по-голяма ;) Сборно нашата и на Спартак ги издухва :mrgreen: Но за щастие не сме един отбор :lol: Още повече, че заралии ползват пинизджийски номера- имат голяма козирка и това прави супер акустика, да не говорим, че се сливат с обикновените фенове, което е смешно и нелепо. Няма друг стадион в страната на големите отбори и агитки, където да е така :lol: Така че изглеждат наистина много, а не са ;) Нито на "Герена", нито на "Армията", Колежа, Лаута, Тича, Спартак, в Перник... И ние да отидем при сектора с козирка на "Тича" и да се слеем с обикновените фенове, ще изглеждаме като хиляди :lol:


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта