Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот hristo1306 » 28 май 2012 20:32

Време е вече Бургаския кмет да се намеси по- сериозно. Да помоли шефа си ББ, да задължи правешкия тарикат да помогне на отбора. Ако не пожелае, може да вземе тези пари по "втория" начин. Като му пукне дупето от глоби за нарушаване на екологията. Всеки Бургазлия знае, че от петък вечерта и през почивните дни в Бургас не се диша.

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот El greco » 28 май 2012 20:44

Хайде бе , егати и драмата много важно ,че мазута няма да ги има !!! Всъщност ще липсва само на 200 -та останали фена в Бургас и по - скоро селата наоколо .
Много пъти съм го казвал и пак ще го напиша : На мен въобще няма да ми липсва !!! И защо ли ?
Защото феновете им са самозабравили се гамени по душа и манталитет .
Защото нахалното присвояват историята на Локо Бургас .
Заради това , че отричат правото на съществуване на по- стария и по -популярен отбор в Бургас - Черноморец .
Защото омръзнаха на всички в България с безспирния си рев колко са онеправдани . Дори в интервюто единия собственик лъжи за сумата , която бе поискана като наем на Лазур . Не 500 000 лв . - сумата е 120 000 лв.
Защото за мен те са символ на чалга- културата в държавата ни . Случайно ли бащата на това явление Христо Портачанов носи прякора Христо - отвертката ...
Защото се опитват непрекъснато да манипулират общественото мнение в Бургас в тяхна полза .
и имам още много защото ....
На прословутия мач с Ботев на Лазур Бургазлии отидоха на стадиона не като фенове на нафтекс , а за тях това беше мач Бургас срещу Пловдив . Кому беше необходим трансперанта с гларуса , който извива врата на акулата ???? Така ,че каквото повикало , такова се случило !
И много лесно се прави явление с чужди пари ... т. е. квота за гориво ......

CHE
Мнения: 1166
Регистриран на: 22 дек 2011 11:28
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот CHE » 28 май 2012 22:18

ви сте голям град все ще се намери някои бизнесмен не е хубаво това коета става дунав даростол янтра сега и вие кофти :twisted:

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот kubik » 28 май 2012 22:41

Сърдете се на вашите приятелки от ботев .
Купиха ви мястото в А група .

К'во нещо е живота :lol:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот pasaden » 28 май 2012 23:09

Captain Stottlemeyer написа:Приятелю, не знам на колко годинки си, но преди време държавата помагаше на всички отбори. Едни бяха ведомствени, други общински, трети цицаха от държавни предприятия. Някои го правят и сега... Така че като не си запознат, по-добре се ограмоти малко, преди да остроумничиш. ;)
П.П. Един прост пример с "Ботев" - Пловдив, защото съм от този град и знам как стояха нещата: Когато не бяха "Ботев" при Дома на народната войска, те бяха Армейски спортен клуб "Ботев", АФД "Тракия" и т.н. , или бяха на хранилка в Държавния комбинат за цветни метали. Там футболистите бяха на заплати, оттам взимаха без ред жилища (Виден Апостолов беше комшия на мой много близки хора) и т.н., и т.н. :lol:



Няма по-гнусно нещо да си от Пловдив и да си фен на "Левски"!!!

А тоя примат над мен да ми обясни защо през 2001 година Локомотив Пловдив а.к.а Спортклуб а.к.а Славия Ченгелов и т.н. влиза и играе и до ден днешен в А група, без да е завършил на едно първите три места в изминалия сезон в Б група.

П.С. Ако през 2001 е бил на 10 години и не помни да попита някой друг от бесите.
100 години символ на Пловдив

Потребителски аватар
green&white
Мнения: 84
Регистриран на: 24 май 2012 01:54
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот green&white » 28 май 2012 23:22

El greco написа:Хайде бе , егати и драмата много важно ,че мазута няма да ги има !!! Всъщност ще липсва само на 200 -та останали фена в Бургас и по - скоро селата наоколо .
Много пъти съм го казвал и пак ще го напиша : На мен въобще няма да ми липсва !!! И защо ли ?
Защото феновете им са самозабравили се гамени по душа и манталитет .
Защото нахалното присвояват историята на Локо Бургас .
Заради това , че отричат правото на съществуване на по- стария и по -популярен отбор в Бургас - Черноморец .
Защото омръзнаха на всички в България с безспирния си рев колко са онеправдани . Дори в интервюто единия собственик лъжи за сумата , която бе поискана като наем на Лазур . Не 500 000 лв . - сумата е 120 000 лв.
Защото за мен те са символ на чалга- културата в държавата ни . Случайно ли бащата на това явление Христо Портачанов носи прякора Христо - отвертката ...
Защото се опитват непрекъснато да манипулират общественото мнение в Бургас в тяхна полза .
и имам още много защото ....
На прословутия мач с Ботев на Лазур Бургазлии отидоха на стадиона не като фенове на нафтекс , а за тях това беше мач Бургас срещу Пловдив . Кому беше необходим трансперанта с гларуса , който извива врата на акулата ???? Така ,че каквото повикало , такова се случило !
И много лесно се прави явление с чужди пари ... т. е. квота за гориво ......

Ти неси Бургазлия умри в лайна циганино. Цял живот съществувате за наша сметка и пак ревете неблагодарници.
Любовта на хората прави един отбор голям !

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот subzero » 28 май 2012 23:28

green&white написа:
El greco написа:Хайде бе , егати и драмата много важно ,че мазута няма да ги има !!! Всъщност ще липсва само на 200 -та останали фена в Бургас и по - скоро селата наоколо .
Много пъти съм го казвал и пак ще го напиша : На мен въобще няма да ми липсва !!! И защо ли ?
Защото феновете им са самозабравили се гамени по душа и манталитет .
Защото нахалното присвояват историята на Локо Бургас .
Заради това , че отричат правото на съществуване на по- стария и по -популярен отбор в Бургас - Черноморец .
Защото омръзнаха на всички в България с безспирния си рев колко са онеправдани . Дори в интервюто единия собственик лъжи за сумата , която бе поискана като наем на Лазур . Не 500 000 лв . - сумата е 120 000 лв.
Защото за мен те са символ на чалга- културата в държавата ни . Случайно ли бащата на това явление Христо Портачанов носи прякора Христо - отвертката ...
Защото се опитват непрекъснато да манипулират общественото мнение в Бургас в тяхна полза .
и имам още много защото ....
На прословутия мач с Ботев на Лазур Бургазлии отидоха на стадиона не като фенове на нафтекс , а за тях това беше мач Бургас срещу Пловдив . Кому беше необходим трансперанта с гларуса , който извива врата на акулата ???? Така ,че каквото повикало , такова се случило !
И много лесно се прави явление с чужди пари ... т. е. квота за гориво ......

Ти неси Бургазлия умри в лайна циганино. Цял живот съществувате за наша сметка и пак ревете неблагодарници.

Кво ти стана,бе??? Ква ваша сметка,бе пич??? Вий съвсем изперкахте.... :o И кви неблагодарници сме ние??? Неблагодарници сте вие. Събев ви подари всичко и пак ревете и го псувате. Всичко ви дадоха на готово и пак се осрахте. И пак повтарям....това,което се случва с Нефтохимик е жалко и не радва никого.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
plamenski
Мнения: 446
Регистриран на: 09 май 2008 17:46
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот plamenski » 28 май 2012 23:36

El greco написа:...........
Защото феновете им са самозабравили се гамени по душа и манталитет - сигурно от опит знаеш?
Защото нахалното присвояват историята на Локо Бургас - никой не присвоява историята на този бургаски отбор.Ако бе така клуба ни щеше да е един от най-старите - 1931година.
Заради това , че отричат правото на съществуване на по- стария и по -популярен отбор в Бургас - Черноморец - този отбор наистина съществува. Само на книга обаче. Този , който играе е създаден през 2005 година, като Черноморец 919 от Христо Порточанов и юридически няма нищо общо с изконния и харесван от теб отбор!
Защото омръзнаха на всички в България с безспирния си рев колко са онеправдани . Дори в интервюто единия собственик лъжи за сумата , която бе поискана като наем на Лазур . Не 500 000 лв . - сумата е 120 000 лв - ако си наясно би трябвало да знаеш . Но явно не си...няма да го коментирам. Има хронология...
Защото за мен те са символ на чалга- културата в държавата ни . Случайно ли бащата на това явление Христо Портачанов носи прякора Христо - отвертката ...
Защото се опитват непрекъснато да манипулират общественото мнение в Бургас в тяхна полза . - какво е общото между чалгата и отвертката ? Ако не беше тази отвертка сега сигурно нямаше да си пишем глупости тук
и имам още много защото .... - хайде давай със защо-тата
На прословутия мач с Ботев на Лазур Бургазлии отидоха на стадиона не като фенове на нафтекс , а за тях това беше мач Бургас срещу Пловдив . Кому беше необходим трансперанта с гларуса , който извива врата на акулата ???? Така ,че каквото повикало , такова се случило ! - Колега пожелавам ти да видиш над 1000 привърженика на ч-ц, със шалове, шапки, фланелки , които не спрират да пеят цял мач.Тогава ще разбереш дали са просто семки или фенове.. а ако не знаеш, да ти кажа за транспаранта. Това е нашето мнение по въпроса, как се появи този Черноморец. Все пак направихме и реклама и на акулата...представи си ако беше тиган с таранка
И много лесно се прави явление с чужди пари ... т. е. квота за гориво ......Ами ако не беше квотата за гориво, сега нямаше да водим този разговор, така че не бъди неблагодарен


Нефтохимик ще го бъде, защото така ще е !
‎"Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

https://www.facebook.com/photo.php?v=597275566961592

Потребителски аватар
green&white
Мнения: 84
Регистриран на: 24 май 2012 01:54
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот green&white » 28 май 2012 23:48

subzero написа:Кво ти стана,бе??? Ква ваша сметка,бе пич??? Вий съвсем изперкахте.... :o И кви неблагодарници сме ние??? Неблагодарници сте вие. Събев ви подари всичко и пак ревете и го псувате. Всичко ви дадоха на готово и пак се осрахте. И пак повтарям....това,което се случва с Нефтохимик е жалко и не радва никого.

Какво ми стана ли? Май забравихте вашия си дом а в акациите по ви е удомно да сте на модерен стадион с козерки и тоалетни. Ами и вие ще изперкате ако някои ви ограби. Опс забравих то няма какво да ви крадът то нищо не е ваше дори си нямате и собствена история. Е лек ти не си в час Събев ни бил подарил всичко. Той ни разори ве. Какво ние подарил? Това което се случвало не радвало никои. А коментара на ония сладур над нас какво ще кажеш за него?
Любовта на хората прави един отбор голям !

El greco
Мнения: 588
Регистриран на: 07 юли 2009 19:30
Контакти:

Re: Отива ли завинаги в историята явлението „Нефтохимик”

Мнениеот El greco » 28 май 2012 23:59

Да си мазут е диагноза, за пореден път ме убеждавате с коментарите си!
Аз не се радвам, че ви закриват заводското отборче. Много ми се искаше да има Бургаско дерби, че да се спука и този зелено -розов балон за многобройната ви публика.
И нали знаеш как е в Бургас , Черноморец е отбора на Бургазлии, а мазнярите са отбора на гадните кювлии!
Ама като гледам какъв си цървул, няма как да знаеш!
Хайде закривай!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта