Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Мнениеот dxl » 12 апр 2012 20:09

rakiQ написа:В Англия играят и на Коледа за да направят кефа на милиони пред телевизорите и хиляди по стадионите.Нашите глезльовци на какви се правят?


Нашите вече никой не му прави кеф да ги гледа, още повече да плаща за тях. :D Да си седят и те по домовете на празниците.
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Мнениеот grasiani » 12 апр 2012 20:17

Като гледам има кръг и на Гергьовден да вземат да го отложат че на футболисти и ръководители само агнета и софри ще са им е в главата изобщо няма да им е до футбол ,да им се разваля кефа не може така ,направо отсега до го пренасрочат за друга дата.

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Re: Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Мнениеот joro65 » 12 апр 2012 20:26

Много отдавна се знае и съм разбрал.това БФС не мисли футбола за развлечение на народа,то е начин да преживяват,босовете на клубовете да крадат,а футболистите да имат по някой лев за синсити.........така е г-н Русев и отново с левскарското си мислене не сте разбрали за кой е създадена тази игра .......въобще,двамата с Грънчаров сте си объркали тотално професията и сте срам за българската спортна журналистика!
Изображение

Потребителски аватар
friday
Мнения: 188
Регистриран на: 10 май 2009 17:28
Контакти:

Re: Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Мнениеот friday » 12 апр 2012 20:55

Аз пък подкрепям, Футболистите и те са хора, пък и това е семеен празник. Може някои от тях да го изкарат в Найт флайт, но със сигурност ще има и такива, които ще се приберат при семейства и приятели. Голяма работа, че ще останете един уикенд без бг футбол. За да ревече чак толкова, ми се струва, че все едно вие няма какво да правите ако не идете на мач. Пролет е, отидете някъде на пикник, сред природата и т.н. Това че в Англия играят всеки ден, не означава, че и тук трябва да е така. Там футболът за тях е повече от религия и те в тоя скапан английски климат нямат друго какво да правят освен да ходят по мачове всяка седмица, цял живот едно и също. Както казва треньорът на Литекс - релякс :)

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Мнениеот BadBoy » 12 апр 2012 22:12

turbogena написа:
САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! написа:ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ!Няма какво повече да се каже дори няма смисъл да се коментира!

+1 Напълно излишно беше да отлагат кръга. Щеше да е супер да съчетаем празника с посещение на стадиона ,за да подкрепим любимите отбори...

Кой кръг е отложен при положение, че по програма няма такъв?

Това пък което изложиха като довод в Спортно шоу гонг ще го оставя без коментар, че видиш ли софиянци били отишли по родните си места :lol:
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
keres
Мнения: 185
Регистриран на: 04 апр 2009 17:12
Контакти:

Re: Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Мнениеот keres » 12 апр 2012 22:22

САМО ЦСКА ОБИЧАМЕ! написа:ПЪЛНА ПРОСТОТИЯ!Няма какво повече да се каже дори няма смисъл да се коментира!


Подкрепям те напълно! Днес това беше тъп опит да се напълни ефирното време поради липсата на новини преди празниците.

"Успокой се малко! Тук аз решавам!" Кефиш ме Томе, но това беше тъпо.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17816
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Мнениеот pomiqrat » 12 апр 2012 22:49

kireto2 написа:Момчетата са уморени ,имат нужда от заслужена почивка! На някои им се натрупаха по-цели 10 мача, на други вече не им дават допинг, трети постят и нямат сили, просто се съсипаха физически и се оттеглят в заслужена почивка ! :mrgreen:


Ти майтап, ама някакъв коментатор с изцепи в началото на пролетния полусезон, че Литекс са играли най-много мачове от всички отбори и било нормално да са по-уморени от останалите. Май беше срещу Славия
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Dancho-
Мнения: 40
Регистриран на: 27 фев 2009 17:39
Контакти:

ПУСНЕТЕ АНКЕТА!!!

Мнениеот Dancho- » 14 апр 2012 14:33

Във връзка със спора по гонг онзи ден между Ники и Вальо предлагам да пуснете анкета ЗА и ПРОТИВ мачовете през празнични дни. Аз съм твърдо за както Ники каза да баха сложили мачовете рано сутрин, а колкото до оспорването на Вальо че така и така няма хора по стадионите, а като се изнесат хич нямало да има, ще коментирам така: Истинските фенове винаги ще намерят време да отидат на мач!
Само като погледнете на какъв порой в момента има около 200 човека на контролата на ЦСКА - Локо Сф всеки може да си направи извода...
С голям интерес ще очаквам да пуснете анкета в сайта и да видим всеобщото мнение! :)

Shashmaizera
Мнения: 19
Регистриран на: 22 сеп 2010 23:51
Контакти:

Re: ПУСНЕТЕ АНКЕТА!!!

Мнениеот Shashmaizera » 14 апр 2012 14:42

Няма нужда от анкета ,просто можеха да сложат мачовете днес ,както направиха в Италия където повярвай ми Великден е наистина свят празник(за католиците беше миналата седмица).Но цялото това нещо няма да е удобно за телевизиите тъй като не могат да се надяват някой да прекара 6 часа гледайки бг футбол ,а и сигурно няма да им остане да пуснат празничните концерти записани преди 2 седмици и задълженият филм за разпъването на Исус.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6862
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Мнението ви за липсата на мачове през почивните дни.

Мнениеот veni__85 » 14 апр 2012 17:24

friday написа:Аз пък подкрепям, Футболистите и те са хора, пък и това е семеен празник. Може някои от тях да го изкарат в Найт флайт, но със сигурност ще има и такива, които ще се приберат при семейства и приятели. Голяма работа, че ще останете един уикенд без бг футбол. За да ревече чак толкова, ми се струва, че все едно вие няма какво да правите ако не идете на мач. Пролет е, отидете някъде на пикник, сред природата и т.н. Това че в Англия играят всеки ден, не означава, че и тук трябва да е така. Там футболът за тях е повече от религия и те в тоя скапан английски климат нямат друго какво да правят освен да ходят по мачове всяка седмица, цял живот едно и също. Както казва треньорът на Литекс - релякс :)

Англия, Испания, Италия, Франция и целия останал свят. Ама вярно, че нашите играят вече един месец и сигурно са изморени. После ще ги слушаме как се оплакват , че ще им се съберат два кръга в рамките на 5дни.....


Бях пуснал абсолютно същата тема преди около седмица. viewtopic.php?f=34&t=103671&p=3249755#p3249755


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта