Упадъка на плевенския футбол

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ace_ventura
Мнения: 431
Регистриран на: 26 авг 2009 14:23
Контакти:

Re: Разрушиха "Белите орли" за скрап

Мнениеот ace_ventura » 08 дек 2011 14:20

Докато гледах видеото, което се върти с нета, ми стана толкова болно, че стадион граден с любов за децата и спорта на България, по такъв грозен и отвратителен начин се скопявата в името на на няколко сребърника. ОТВРАТЕН СЪМ, от всичко случващо се в тази държава! Просто това меко казано не е нормално! Не знам към каква Европа сме тръгнали, като по манталитет,морал, ценности и мислене, сме тотален кенеф! Желая всичко най-лошо на хората, позволили това да се случи!!!
Hey you! Don't help them to bury the light. Don't give in without a fight.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3821
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Разрушиха "Белите орли" за скрап

Мнениеот loko1 » 08 дек 2011 15:31

Идиоти, дори по начина по който бутат козирката си личи ламтежа им за пари :evil:
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Докога ще рушите стадионите в България?

Мнениеот Parmalat » 08 дек 2011 16:52

За тези които незнаят се случи нещо много лошо в град Плевен.Един от най-модерните стадиони с козирка английски тип беше съсипан.Бетоновите основи на козирката унищожени,а козирка дадена за скрап за 19 000 лева.Това се случи в същия ден ,в който Спартак Плевен игра с ЦСКА и се събраха 15 000 души на стадиона.
Всички знаете за Стадион "Юрий Гагарин". Най-големия във Варна беше унищожен и в момента има една голяма дупка на неговото място.

Стадион Пловдив ,който е най-големия в цяла България също е пред събаряне,а наскоро "гениaлния Бойко Борисов каза, че ще се продават земите на ненужните стадиони във всички градове за да се модернзиратсамо нужните така няма да е изненаващо слеващите съборени стадиони да са тези на Спартак и Марица Пловдив.
И накрая излиза ,че вместо да градим нещо ново се съсипва всичко направено с труд и под на челото от старото поколение.
Последна промяна от Parmalat на 08 дек 2011 16:58, променено общо 1 път.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Докога ще рушите стадионите в България?

Мнениеот Red_Pride » 08 дек 2011 16:55

това са гробници а не стадиони,по добре да ги бутнат и построят наново,ако изобщо мислят да строят де ;)
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Gonzi_407
Мнения: 1546
Регистриран на: 06 авг 2010 08:58
Контакти:

Re: Докога ще рушите стадионите в България?

Мнениеот Gonzi_407 » 08 дек 2011 17:00

Аз съм ЗА! Всичко трябва да се бута, там където не може да се взриви и всичко да се дава за скраб, до последната гайка!
Първите печелят и цветно!
Жалка държавица сме
ВЪН НЕКАДЪРНИЦИТЕ ГОНЗО И БАТКОВ!!!
Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР,
верен на отбора си докрай!
Аз неще го предада,
за нищо на света,
за ЛЕВСКИ аз на вичко съм готов!

ТИ ПИ ЛИ СИ СИРОПА? НЕ БЪДИ ПО-БАВЕН ОТ ДРУГИТЕ, ДОКТОРА ЧЕРПИ!!!

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Докога ще рушите стадионите в България?

Мнениеот Parmalat » 08 дек 2011 17:01

Red_Pride написа:това са гробници а не стадиони,по добре да ги бутнат и построят наново,ако изобщо мислят да строят де ;)


Може да построят всичко друго,но не и стадион.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

donpacko
Мнения: 1045
Регистриран на: 29 ное 2008 14:05
Контакти:

Re: Докога ще рушите стадионите в България?

Мнениеот donpacko » 08 дек 2011 17:14

Във Разград приключиха вече като,че ли със ремонтите.Стадиона не е даден все още на концесия и всичко стига до тука.Как да има после инвестиции във спорта.Като си беше само на общината стадиона тънеше във мизерия до миналия декември,за една година се направиха толкова неща където за 20 години не бяха направили нищо.Цялата ни система е объркана тотално.Явно май тука ни трябва някакъв режим,ама да бъде див и много властен иначе не виждам как можем да се оправим,независимо във каква сфера.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Докога ще рушите стадионите в България?

Мнениеот fcb_bg » 08 дек 2011 17:30

Parmalat написа:
Red_Pride написа:това са гробници а не стадиони,по добре да ги бутнат и построят наново,ако изобщо мислят да строят де ;)


Може да построят всичко друго,но не и стадион.


Ееее, бат Бойко като нищо ще им вдигне стадиона на ония що им викат Български национален отбор по футбол за мъже.
Иначе аз не виждам защо да има стадиони, още повече, че не се поддържат, като на никой не му е еня за бъдещето на футбола.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4185
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Докога ще рушите стадионите в България?

Мнениеот boys85 » 08 дек 2011 17:58

Жалка работа. Един от най-интересните стадиони в България като визия, макар и недовършен. Общината продала своите ~20% за 400 000 лв. Представям си другият дял за колко е продаден на великия "бизнесмен", който толкова владее бизнеса, че стигнал до там да продава за скрап де що има желязце по този стадион.

А това е един от двата стадиони в България заедно с "Тича" във Варна, строен от самия футболен клуб.

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6860
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Упадъка на плевенския футбол

Мнениеот veni__85 » 08 дек 2011 19:00

Просто ми стана много кофти като видях този клип след като съсипаха стадион "Плевен" (на който се игра мача с ЦСКА). Някакъв си бизнесмен решава , че може да нареже на скрап другия стадион в Плевен "Белите орли".
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WLeixy78kUY&feature=player_embedded[/youtube]


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта