Уволняват Манчини? Бенитес го сменя?!

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Уволняват Манчини? Бенитес го сменя?!

Мнениеот bez-nick » 28 сеп 2011 10:54

След издънката на Манчестър Сити срещу Байерн, неубедителната игра срещу по-слаб отбор и след скандалите между Манчини и Тевес, които са постоянни си мисля, че няма да го изтърпят и ще го махнат, вие какво мислите, фаворит за поста виждам - Бенитес

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот L_Messi » 28 сеп 2011 11:15

Аз мисля, че Ман Сити направиха много силен старт в ВЛ и няма да сменят Манчини, въпреки лошите резултати в ШЛ. Пък и загуба от отбор като Байерн не е чак толкова голяма трагедия, дори и за амбициозен проект като Ман Сити. А за това, че на Тевес не му се играе там и има някакви лични проблеми едва ли трябва да се търси отговорност точно на Манчини.

Потребителски аватар
efocskan
Мнения: 100
Регистриран на: 14 окт 2009 22:52
Контакти:

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот efocskan » 28 сеп 2011 11:16

bez-nick написа:След издънката на Манчестър Сити срещу Байерн, неубедителната игра срещу по-слаб отбор и след скандалите между Манчини и Тевес, които са постоянни си мисля, че няма да го изтърпят и ще го махнат, вие какво мислите, фаворит за поста виждам - Бенитес

горко им на сити ако назначат Бенитез
Над смълчаните ливади
тичат куци сини крави
Трактор Беларус" ги гони
мамата им да разгони...

Потребителски аватар
Уейн Рууни
Мнения: 565
Регистриран на: 04 юли 2011 15:58
Skype: На който му трябва да пита!
Контакти:

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот Уейн Рууни » 28 сеп 2011 11:34

Какво общо има Ман. Сити с България???
[center]Левски, Милан

[center]Кой ли отбор е с 26 титли, 25 купи, 13 златни дубъла, и 3 требъла?[/center]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 28 сеп 2011 11:45

efocskan написа:
bez-nick написа:След издънката на Манчестър Сити срещу Байерн, неубедителната игра срещу по-слаб отбор и след скандалите между Манчини и Тевес, които са постоянни си мисля, че няма да го изтърпят и ще го махнат, вие какво мислите, фаворит за поста виждам - Бенитес

горко им на сити ако назначат Бенитез

Въпрос към модераторите: Аватарът на този приятел не противоречи ли на Правило 2, или аз нещо не съм разбрал!? :o :o :o
Иначе по темата: Ако това за Бенитес е вярно, важи в сила народната поговорка "От трън та на глог". ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот slavia_forever » 28 сеп 2011 11:50

Captain Stottlemeyer написа:
efocskan написа:
bez-nick написа:След издънката на Манчестър Сити срещу Байерн, неубедителната игра срещу по-слаб отбор и след скандалите между Манчини и Тевес, които са постоянни си мисля, че няма да го изтърпят и ще го махнат, вие какво мислите, фаворит за поста виждам - Бенитес

горко им на сити ако назначат Бенитез

Въпрос към модераторите: Аватарът на този приятел не противоречи ли на Правило 2, или аз нещо не съм разбрал!? :o :o :o
Иначе по темата: Ако това е вярно, важи в сила народната поговорка "От трън та на глог". ;)

Аватарът ще бъде променен. Изпратил съм му предупреждение да го направи сам. Ако не го направи, няма да може да пише и ще му бъде премахнат принудително.

По отношение на сигнала, има тема за модераторска помощ, както и правила на форума:
9. Забранено е „раздаването на правосъдие" от хора, които не са членове на екипа.
11. Публично обсъждане на членове от eкипа на форума, и техните действия, в теми е забранено. Такива въпроси се задават само на лично съобщение или чрез e-mail.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот Alex » 28 сеп 2011 11:58

няма да го уволнят
[center]Изображение[/center]

azzurr1912
Мнения: 60
Регистриран на: 03 окт 2009 17:55
Контакти:

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот azzurr1912 » 28 сеп 2011 12:02

Манчини е жив ташак! кой го е избрал този човек незнам... нито има каквито и да било качества, нито авторитет сред футболистите... всеки го прави бърлив. да го махат колкото се може по-бързо

Потребителски аватар
Krasi1914
Мнения: 128
Регистриран на: 20 авг 2010 16:10
Skype: _)_

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот Krasi1914 » 28 сеп 2011 12:10

slavia_forewer , а разрешено ли е да му раздам малко гръмотевици във врата на живо ..?
Последна промяна от Krasi1914 на 28 сеп 2011 12:12, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
velez
Мнения: 310
Регистриран на: 28 май 2009 15:19
Контакти:

Re: УВОЛНЯВАТ МАНЧИНИ? БЕНИТЕС ГО СМЕНЯ?!

Мнениеот velez » 28 сеп 2011 12:11

bez-nick написа:След издънката на Манчестър Сити срещу Байерн, неубедителната игра срещу по-слаб отбор и след скандалите между Манчини и Тевес, които са постоянни си мисля, че няма да го изтърпят и ще го махнат, вие какво мислите, фаворит за поста виждам - Бенитес


Такава глупост за 1 път чувам. Байерн е поне с класа над Ман Сити, а исторически план поне 4-5....


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта