Мачът за супер купата да е в Бургас

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Мачът за супер купата да е в Бургас

Мнениеот ntodorov » 04 юли 2011 14:41

sten_pla написа:По принцип този мач за Супер купата на България за мен е безсмислен. Въобще за какво трябва да има официален мач седмица преди първенството. По принцип съм "за" това мача да е в Бургас. Моите уважение към Берое, ама ако сте ходили на мач там, половината зрители гледат мача от хълма в парка, а не на стадиона. И наистина по това време на годината единственото място където може да се живее е покрай морето. И автора е прав, повечето софиянци тогава започват отпуските си, и е нормално да отскочат до Бургас или другаде до морето за да гледат мача. Но.. освен футбола, Стара Загора се слави и с бирата си, така че ако бирената компания, каже че ще дава безплатна бира на всеки фен дошъл на мача, то това ще промени нещата, нали. :mrgreen:
Иначе миналата година бях на откриващия мач на Черноморец с Академик, горе долу по-това време беше. Въпреки късния час, времето беше изключително горещо и бирата беше с пари. :!:

Предполагам си неутрален фен. Кажи им... Иначе- вярно входа беше без пари, ама чичо Митко си беше направил сметката. Ротондите наливаха бири, води, чипсове, всьо. За секунда ротондите не са оставали без народ. Моята равносметка от тези мачове е поне 10-11 лв. за вода, бира, чипс или сандвичи. За мен и детето. Всичко се плаща. За мачът с Академик дори купих, лятна шапка и тениски за щерката и жената от фен-шопът в стадиона. И ей ти ги едни 40 безвъзвратно загубени пари, като презумпирам и безинтересието причинено от супер тЕгавия мач тогава...За всички, които си мислят, че по това време на годината в Бургас е приятно хладно: Да така е, но само сутрин. След обяда влагата ни "такова" мамата. Същия този августов ден ( на мача с Академик) в Бургас беше измерена рекордна влажност на въздуха 96%, като добавим и човешката температура покрай морето от 34 градуса ( ядва се, като температура) се получава типичната арабска сглобка: "Топене в собствени сосове" Това е най-шибаното време. В пъти по-кофти е дори от 40 градусовия сух зной. След този мач тревата на Лазур повяхна, а чичо Митко от Онтариоспорт се беше хванал за главата, като не вярваше, че подобен климат може да попари ( буквално) тревата. Та в тази част на годината футболния мач, ако се играе в Бургас трЕбва да е от 4.00 часа сутринта до максимум 7.00 часа. Имаме си и осветление, не ни липсват и абсурди в решенията на Перуканите от БФС. К'во му пречи ???
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Мачът за супер купата да е в Бургас

Мнениеот hristo1306 » 04 юли 2011 15:21

какъв Бургас - кви 5 лв ? господина / другар - събев не пуска гранда "нефтохимик" та вас ли ??? Стойте си в шопия да видим дали ще има и 100 човека ? Всеки ще иска да види новата зала и волейбола България - Сърбия. Така поне няма да събираме негативите, че виждате ли Бургас не е футболен град - пак стадиона празен. Ако щат да играят и под терасата ми аз ще си гледам волейбола !

Goshky
Мнения: 389
Регистриран на: 07 юли 2009 12:05
Контакти:

Re: Мачът за супер купата да е в Бургас

Мнениеот Goshky » 04 юли 2011 17:17

ахаха 4.00 часа сутринта мач :lol: ма вярно тия бфс може и тва да направят :)


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта