БФС откъсна главата на Калиакра

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот mironi88 » 05 апр 2011 15:17

Така се мачка селянията. Малко са им тези 60 000 лв. Трябвало е и точки да им вземат. Това да не е в квартала да се събираме в 6 часа и ако ни се рита да ритаме, ако не отиваме да пием бира. Бой по селската тиква Цонко !
ИзображениеИзображение

DeShawn
Мнения: 67
Регистриран на: 24 мар 2008 18:31
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот DeShawn » 05 апр 2011 15:19

Ама нека ги извади от А група. Такива отбори въобще не трябва да има в А група.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот Долно уйно » 05 апр 2011 15:21

ФК "Калиакра" ги наказаха, защото цяла седмица тръбяха на ляво и дясно за този бойкот, с което доказаха, че действията им са умишлени.

Член 44. /1/ На ФК, неосигурил условия или попречил на телевизи-
онни екипи за изпълнение на задълженията им по силата
на Наредбата, след доклад на делегата на срещата, се
налага имуществена санкция в размер на 15 000 лева,
внесени в срок преди следващата среща.

/2/ В горния случай ФК се лишава и от всички средства,
полагащи му се по схемата за разпределение на сумите,
получени по договора за продажба на телевизионните
права за този сезон.

Щом действията са умишлени респективно ти умишлено пречиш на телевизионно излъчване

Нали в една друга тема ревете за намаляване на групата и бля-бля бла, сега пък що наказват ФК "Калиакра" ми да няма да им четата вестници.

Съра, че казал нещо и пет мача на трибуната, а Руни, че изпусвал два мача аут, някакъв селски бек тук проваля официален мач и на него ще му направят баница, да ходи да си яде мидите и толкова.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот maldin1 » 05 апр 2011 15:28

Долно уйно написа:ФК "Калиакра" ги наказаха, защото цяла седмица тръбяха на ляво и дясно за този бойкот, с което доказаха, че действията им са умишлени.

Член 44. /1/ На ФК, неосигурил условия или попречил на телевизи-
онни екипи за изпълнение на задълженията им по силата
на Наредбата, след доклад на делегата на срещата, се
налага имуществена санкция в размер на 15 000 лева,
внесени в срок преди следващата среща.

/2/ В горния случай ФК се лишава и от всички средства,
полагащи му се по схемата за разпределение на сумите,
получени по договора за продажба на телевизионните
права за този сезон.

Щом действията са умишлени респективно ти умишлено пречиш на телевизионно излъчване.
Можеш ли да ми посочиш къде някой е попречил да се предава мача ? :roll: :roll: Защото аз мач гледах не знам за теб.Може и контрола да е било, но гледах.Също така имаше и реклами на полувремето, студио, гости и т.н. Пак питам кой е попречил за излъчването. :roll:
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
MaCuMo
Мнения: 580
Регистриран на: 20 ное 2009 15:34
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот MaCuMo » 05 апр 2011 15:30

Долно уйно написа:Член 44. /1/ На ФК, неосигурил условия или попречил на телевизи-
онни екипи за изпълнение на задълженията им по силата
на Наредбата, след доклад на делегата на срещата, се
налага имуществена санкция в размер на 15 000 лева,
внесени в срок преди следващата среща.

Това няма да издържи според мен, то си имаше условия и на телевизионния екип не е пречено, оспорено още на първа инстанция ще падне!!!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот Долно уйно » 05 апр 2011 15:31

Малдини ти какъв мач гледа, след края на съдийския сигнал от Таско Тасков мач вече няма ако визираш там дето някакви ритаха топка, това не е мач, това е някаква тренировка.
Ти гледали официален мач между ФК "Калиакра" и ПФК "Левски:?

Че и нагъл бре http://gong.bg/view_article.php?article_id=195343 значи обаждал се бил неофициално :lol: наглец, ФК "Калиакра" са наказани по правилниците, чакаме решенията на АК, тъй като 100% ще има обжалване, АК е последна истанция
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

BluePainter
Мнения: 181
Регистриран на: 21 мар 2010 18:55
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот BluePainter » 05 апр 2011 15:33

Крайно време е да бъде откъсната главата и на БФС!

Потребителски аватар
magichko
Мнения: 1329
Регистриран на: 18 ное 2010 12:32
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот magichko » 05 апр 2011 15:38

„Счупиха глупомера. Мислех, че повече глупости не могат да сътворят обаче вече тук направиха рекорд. Съжалявам, че комисията се оглавява от кмет колега, мисля, че е на район Йскър. Имах разговор с него, в който просто го помолих да вземат решение според правилниците и наредбите, а не според това каквото им каже някой. Съжалявам, че имам такива колеги”, така Цонко Цонев коментира наложените наказание за Калиакра от Дисциплинарната комисия днес.



От ДК на Българския футболен съюз наложиха глоба от 62 000 лева за случките от мача Калиакра – Левски, който в крайна сметка не се състоя. Цонев бе категоричен, че няма да плати наложената санкция.



„С това решение вместо да решат един проблем създават още няколко, които са много тежки. Мисля, че достатъчно търпяхме глупостите им. Имам чувството, че снощи някой е седнал на една маса, ударил е определено количество алкохол, обадил се на някой си и днес излезе това решение. Това решение не е взето от комисията. Някой им е казал какво трябва да бъде това решение. От нас няма да получат пари, за да си увеличават заплатите, да си оправят разходите, да си живуркат там с едни 4000-5000 лева заплата на чиновник във футболния съюз. Нищо няма да им плащаме и така докато най-щастливо не ни изхвърлят.”
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот maldin1 » 05 апр 2011 15:39

Долно уйно написа:Малдини ти какъв мач гледа, след края на съдийския сигнал от Таско Тасков мач вече няма ако визираш там дето някакви ритаха топка, това не е мач, това е някаква тренировка.
Ти гледали официален мач между ФК "Калиакра" и ПФК "Левски:?
Официален мач не гледах, но гледах ТЕЛЕВИЗИОННО ПРЕДАВАНЕ.Мисля, че второто е по-важно.Какво разбираш ти под "попречил на телевизионните екипи".С какво им е попречил ? Те си бяха на стадиона на определените от телевизията места и снимаха.За мен "попречил" е когато спре екипите,забрани им да снимат, не ги допусне до стадиона и т.н.
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: БФС откъсна главата на Калиакра

Мнениеот Plovdivskia Grand » 05 апр 2011 15:42

"Империята отвръща на удара".Следва продължение....


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 13 госта