"A" група - по-атрактивна?

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

"A" група - по-атрактивна?

Мнениеот yasen » 08 мар 2009 16:22

Според мен, още през есенния полусезон се забеляза, че нивото на "А" група започна да се покачва - изненадващи резултати, липсват уговорени и продадени мачове, изравнени коефициенти на мачовете от "А" група от всички букмейкъри, малка разлика в точките, както в челото, така и в дъното на таблицата.
Мисля, че този път трябва да бъде извървян за да почнем да се конкурираме с първенствата от Източна и Централна Европа.
Според мен, не е далеч това време, просто трябва да се спре с безумни съмнения за уговорени и продадени мачове, да се търси във всеки мач "под вола- теле".

delta.e
Мнения: 98
Регистриран на: 08 мар 2009 16:24
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот delta.e » 08 мар 2009 16:27

По атрактивни сте Вие от Гонг.
Коментара ви за срещата Локо ( Сф) - Миньор. :D

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот paceto » 08 мар 2009 16:33

yasen написа:Според мен, още през есенния полусезон се забеляза, че нивото на "А" група започна да се покачва - изненадващи резултати, липсват уговорени и продадени мачове, изравнени коефициенти на мачовете от "А" група от всички букмейкъри, малка разлика в точките, както в челото, така и в дъното на таблицата.

Точно това пък най-много мирише на уговорка с цел интрига в първенството и връщане на хората по стадионите.
Ако е така това е поне до някъде добро дело, а не само да се купуват мачове за благото на някой отбор.

Потребителски аватар
xi4o_93
Мнения: 353
Регистриран на: 11 яну 2009 12:28
Skype: tompsancho_marto
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот xi4o_93 » 08 мар 2009 16:35

Определено има промяна!!!Мое мнение!!!
Със синьо знаме в нашите ръце,
ще избием всичките свине,
нашата страна е България,
шампион е Левски София.
Любовта към ЛЕВСКИ е воля и глас на свободата!

Bully_Blue
Мнения: 497
Регистриран на: 28 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот Bully_Blue » 08 мар 2009 16:38

От първия кръг и аз забелязвам покачване на нивото на футбола у нас и особено ми харесаха мачовете на Чернеморец-Ботев и Локо Пловдив-Сливен,които бяха наистина атрактивни и не отстъпваха почти по нищо от западните мачове. :)
Със синъо знаме в нашите ръце
Ще избием всичките свине
Нашата страна е БЪЛГАРИЯ
Шампион е ЛЕВСКИ СОФИЯ!

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот yasen » 08 мар 2009 16:40

paceto написа:
yasen написа:Според мен, още през есенния полусезон се забеляза, че нивото на "А" група започна да се покачва - изненадващи резултати, липсват уговорени и продадени мачове, изравнени коефициенти на мачовете от "А" група от всички букмейкъри, малка разлика в точките, както в челото, така и в дъното на таблицата.

Точно това пък най-много мирише на уговорка с цел интрига в първенството и връщане на хората по стадионите.
Ако е така това е поне до някъде добро дело, а не само да се купуват мачове за благото на някой отбор.[/quote

хахахахахаххахахахахххххххххххахахахахахахахахахахахахах
Пак се намери някой, който да каже глупостта на деня!

Bully_Blue
Мнения: 497
Регистриран на: 28 сеп 2008 21:57
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот Bully_Blue » 08 мар 2009 16:44

paceto написа:
yasen написа:Според мен, още през есенния полусезон се забеляза, че нивото на "А" група започна да се покачва - изненадващи резултати, липсват уговорени и продадени мачове, изравнени коефициенти на мачовете от "А" група от всички букмейкъри, малка разлика в точките, както в челото, така и в дъното на таблицата.

Точно това пък най-много мирише на уговорка с цел интрига в първенството и връщане на хората по стадионите.
Ако е така това е поне до някъде добро дело, а не само да се купуват мачове за благото на някой отбор.


Ми като ти толкова много ти мирише,стой у дома,гледай филми,яж пуканки и не се занимавай с футбол. :evil:
Със синъо знаме в нашите ръце
Ще избием всичките свине
Нашата страна е БЪЛГАРИЯ
Шампион е ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот paceto » 08 мар 2009 16:50

И аз какво толкова съм казал?
Казах, че това ако е така е добре, че ще върнат хората на стадиона.
Не може за толкова кратко време футбола да ни се вдигне с такива нива - замислете се малко.
Ако тези неща не са вярни това е добре за футбола ни, но това също трябва да дава резултати и в Европа каквито за сега аз не виждам.

Потребителски аватар
IRON_BRIGADES
Мнения: 66
Регистриран на: 19 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот IRON_BRIGADES » 08 мар 2009 16:53

по атрактивна е баба ви!днеска на нашия мач..по бавен футбол нема никаде!вчера гледах чорбарите и при тях същото!бавна игра.смешен футбол както миналия сезон.даже по зле!така че не се самозалъгвайте!
ЛОКО НАПРЕД НИЕ СМЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: "A" група - по-атрактивна?

Мнениеот Бижутера » 08 мар 2009 16:55

Струва ви се по-атрактивен щото гледаме по 6 мача на кръг и три месеца не се е играло футбол по бг стадионите.Като им свикнем ще видите,че всичко си е по старо му :D
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта