Пловдивското или Софийското дерби??

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6765
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот soilwork » 24 авг 2010 10:51

Напъните ви да се "легитимирате" пред цяла България-че виждаш ли събираме повече публика са смешни! Дайте статистика от последните 10 години да видим....естествено авторчето се покри някъде! Има едно дерби в България и това е ЛЕВСКИ-ЦСКА! Така е било и така ще бъде

novnik
Мнения: 521
Регистриран на: 24 окт 2008 16:48
Контакти:

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот novnik » 24 авг 2010 10:52

Целта на темата е ботевисти и локомотивци да си начешат комплексите, нищо повече.

Потребителски аватар
daimio
Мнения: 469
Регистриран на: 12 ное 2009 14:18
Контакти:

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот daimio » 24 авг 2010 10:56

Avanti_Ragazzi написа:
daimio написа:Нашето е по-добро.Говорим за последните 10-години преди това мачовете със софийските отбори бяха с по-голям заряд за нас.В София никога няма да разберат че точките нямат никакво значение в даден мач.Това не е щото ни липсва стремеж да се борим за призовите места просто футбола като игра взима връх пред всякакви медали и отличия.Хората го гледат не защото единия ще стане шампион а другия ще изпадне а просто заради мача.Левски-ЦСКА можеш да го пуснеш и в 90-минута да видиш как ще завърши.


Виж са и аз си спомням годините когато Ботев-Левски беше вторият мач в България.Дълги години нямахме победа над вас.Ама пич тия времена бяха толкова отдавна,че има вече пичове в агитките дето нямат спомени за тях?Даже аз бях много малък тогава!!!Говорим до 94,95г. Тогава един мач ви бихме в Пловдив с гол на Зайцев и всичко от тогава се срина за вас в тоя мач.Повече тоя мач не беше дерби?За нас тогава вече Нафтата станаха по-голям дразнител от вас щото ни биеха като маче от дирек!!! Ама и с тях се справихме и дойде Литекс и там 2,3 години борба,и дори мача Литекс-Левски спореше с дербито кой да е номер 1.Ама и това затихна!!!! Сега ние имаме един враг и това е,плюс орките ама за тях и 100г да минат няма да се оправят!!!Щото тия не са хора :( :( :(

Тук пак за точки призови места говориш.Никога мач с Литекс няма да е дерби мач за нас.Силен отбор и толкова.Дербито по друг начин го разбирам аз.

Потребителски аватар
azzaro
Мнения: 49
Регистриран на: 20 май 2010 16:56
Контакти:

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот azzaro » 24 авг 2010 10:59

Пловдивското е най-хубавото дерби.Ако имаше стадион който да събираше около 20 000 винаги щеше да е пълен.Колкото до мача с литекс и посещаемоста на лаута имаше над 7500,а в гонг пише 5500 затова казвате че винаги имате повече хора по стадионите!!!!

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 24 авг 2010 11:00

PLOVDIV PEE 1912 Мислиш ли, че на някои извън пловдив му пука за вашето дерби. Истината е, че вие цяла година чакате 2 дербита, и после се изтъквате колко сте велики. Евала, живейте си с тази мисъл.
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

ISTINSKI_LEVSKAR
Мнения: 70
Регистриран на: 02 дек 2008 20:33
Контакти:

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот ISTINSKI_LEVSKAR » 24 авг 2010 11:04

Няма какво да се лъжем, последните години вечното дерби избледня, на мачовете ни ходят по 2-3 000 човека и незнам защо омаловажаваме тези факти. СЪщо така като се съберем 3000, половината не са от София. И най ме е яд че от едномилионна София има няма 1000 човека ходим на мач редовно. Ако някой каже, че не е така то той не е стъпвал на стадиона, а само седи тук по форумите май.
Със сигурност мога да кажа, че и ние и прасетата сме страшно загубени публики щом като отбора тръгне на зле ходим максимум по 2-3000. Евала на майните, че при тях не е така. Сигурно ако не бяхме ставали шампиони 10 години подред щяхме да сме 100 човека максимум на мач. Жалко е, но е истина :twisted:

petko_cska
Мнения: 104
Регистриран на: 08 яну 2009 19:18
Контакти:

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот petko_cska » 24 авг 2010 11:08

ISTINSKI_LEVSKAR написа:Няма какво да се лъжем, последните години вечното дерби избледня, на мачовете ни ходят по 2-3 000 човека и незнам защо омаловажаваме тези факти. СЪщо така като се съберем 3000, половината не са от София. И най ме е яд че от едномилионна София има няма 1000 човека ходим на мач редовно. Ако някой каже, че не е така то той не е стъпвал на стадиона, а само седи тук по форумите май.
Със сигурност мога да кажа, че и ние и прасетата сме страшно загубени публики щом като отбора тръгне на зле ходим максимум по 2-3000. Евала на майните, че при тях не е така. Сигурно ако не бяхме ставали шампиони 10 години подред щяхме да сме 100 човека максимум на мач. Жалко е, но е истина :twisted:


Прав си, ние даже и по 1000 не ходим като сме в криза, а иначе сме голяма работа. Както е тръгнало скоро ще се радваме и на 3000 ако се съберем на дербито. А тия дудучета дето изгониха хората......

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот DrAvalanche » 24 авг 2010 11:09

Пловдивското дерби е най-значимото за Пловдив. На национално ниво Левски-ЦСКА не може да се сравнява.
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Tribune Bessica
Мнения: 106
Регистриран на: 29 юли 2010 12:46

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот Tribune Bessica » 24 авг 2010 11:10

Абе момчета какво ми говорите,че сме комплексари? Тази тема не я пуснах за да се заяждаме,а да говорим с факти ;). Пуснал съм клипчета,но явно никой не си е направил труда да ги гледа. Вижте за какво става въпрос!! Един пич иска да изкарам статистика за посещаемостта последните 10 години. Пич,не ми се занимава в момента. Всеки има интернет,който иска да види. Няма смисъл аз да търся някакви статистики,които не се знае колко са верни. Ние играхме пред пълен стадион срещу Литекс,но пишеше,че сме 5 хиляди човека. Левски имаше мач,на който бяха хиляда човека,но пишеше 3000. Цска играха пред не повече от 300 човека мачът си с Черноморец,но пишеше по медиите хиляда. Нашият мач със Локо Сф миналият сезон се игра пред 8-10 хиляди,но в гонг пишеше 5 хиляди. Какво да говорим? Май не сме ние комплексарите,а вашите софийски журналисти,които не искат да признаят фенското надмощие на Локомотив и Ботев ;). Пуснах темата не за да се заяждаме,а за да дискутираме,но пак се почна със тъпите коментари и заяждания. НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ОТРЕЧЕ,ЧЕ ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ ПЛОВДИВСКОТО ДЕРБИ Е С КЛАСИ НАД СОФИЙСКОТО! Не съм се опитвал да кажа,че винаги е било така. Имам предвид последните години. Даже съм го написал във началото на темата,но явно никой не е чел какво пиша ;).

Потребителски аватар
1912
Мнения: 586
Регистриран на: 06 авг 2008 17:47
Контакти:

Re: Пловдивското или Софийското дерби??

Мнениеот 1912 » 24 авг 2010 11:11

CskaUl7rasB0ysS0f1a написа:PLOVDIV PEE 1912 Мислиш ли, че на някои извън пловдив му пука за вашето дерби. Истината е, че вие цяла година чакате 2 дербита, и после се изтъквате колко сте велики. Евала, живейте си с тази мисъл.

Ама кво ознчава ивън Пловдив...Пловдив и достатъчно голям град за да има развито гражданско общество,верни, многобройни фенове и ултрас култура.А вие за извън Пловдив с кои си фенове най-много се гордеете?каспичанските,кърджалииските или може би от централна Стара Планина които са?да,там са много верни,фенове милиони,на всеки мач,гостувания,луда работа!


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта