К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

olisadebe
Мнения: 20
Регистриран на: 10 ное 2009 23:43
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот olisadebe » 09 авг 2010 15:16

Не говорим за Батето -там беше пародия,всичко беше шеги и закачки,но сега е още по лошо,сега вече не е шеги и закачки а лъжа и измама.
Трябват хора като Вальо Михов

Потребителски аватар
batty
Мнения: 454
Регистриран на: 29 авг 2008 17:33
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот batty » 09 авг 2010 15:23

brossy написа:Е тези думи ме разбиха.Човека,който даде мача на ЦСКА преди 2 години и куп други простотий.Всяка загуба е плод на съдийски грешки.Е тека ли се оправя футбола в България.Че 2 години харчи парите на Събев и без резултати.И защо сравнява Швейцария и България.Онзи ден феновете на Левски се молеха за Гласхопър(отбора,който той съсипа) Г-н Балъков Вие ще съсипете футбола.Щом едно момче на 20 год.(В.Стоянов)не успяхте да възпитате,а други го направиха звезда(Молдовци).Какво направихте с Платини? Къде в Германия ще си чакат парите 1 година.Вие сте като всички БГ треньори - траете си и стискате зъби.Такива като вас хиляди в България.


Манталитетът на селянин търгаш гарантира една шампионска титла маскимум след 12 месеца. Проблемът е обаче, такава титла важи само на село. Навън идват БАТЕ и Омония. Футбол се прави с пари, тъпрение и хора като Балъков например.

Много е гадно някой да взема заплата по-голяма от мойта и да не живее като мен, като цървул. Много боли. А как се пукат жлъчка от завист, някой знае ли?

Грандовете и те пръскат пари, но по схемата селянин търгаш! :mrgreen:
Наздраве!

Потребителски аватар
rugby_man
Мнения: 300
Регистриран на: 23 ное 2008 10:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот rugby_man » 09 авг 2010 15:27

Да живее Балъков и хора като него , с амбиции знания и опит
По добре с корем от бира , от колкото с гърбица от работа

Потребителски аватар
hristov25
Мнения: 1231
Регистриран на: 12 юни 2008 15:03
Местоположение: Една дъжава наречена България. Единствена на света.

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот hristov25 » 09 авг 2010 15:29

Балъков е доказателството, че великите футболисти не стават, велики треньори. Единственото полезно е, че дава от немския опит, който има!
Една страна ,един народ. България силна като лъв ,вечна както Христо Ботев и Васил Левски!
Офтопик:
Червена кръв гори в нашите тела, защото пеем на уста Само ЦСКА!!!
Image

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот dodo7271 » 09 авг 2010 15:36

Почти не гледам пресконференциите след мачовете, но вчерашната тирада на Балъков ми направи впечатление. Признавам си, рядко съм се дразнил повече от такава демонстрация на лицемерие. Хайде, сами помислете. Какво направи Балъков за доброто на българския футбол? Наложи нов модел на работа в Черноморец - инвестиции в инфраструктура, създаване на сателитен отбор, където да се обиграват младите. Това добре, обаче какво става с лицето на този проект - мъжкия отбор на Черноморец? Пълен с чужденци, с големи заплати и никакви амбиции. Та вижте играта на Паскал Борел - пълен смях. Отделно от това, как е възможно и що за модерен футбол е това с 11 човека да се браниш срещу отбор с 9 човека??????? И като цяло играта на Черноморец е отвратителна - подавания на 2, 3 метра, непрекъснати фаулове, безогледно чистене в защитата. Единственото хубаво бяха няколкото далечни удара. Балъков е прав за това, че БФС е нещо като сателит на ЦСКА и раздава лицензи на клубове с много дългове. Обаче странно защо си мълчи ЗАЩО ЧЕРНОМОРЕЦ СЕ СЪГЛАСЯВА ДА ДАДЕ НАЙ-ДОБРИЯ си ФУТБОЛИСТ ТОГАВА ЗА БЕЗ ПАРИ НА ЦСКА. Значи колкото вината е в БФС, толкова и в Черноморец, и лично на Балъков? И дали причината за този трансфер не е в това, че босовете на двата клуба имат обща собственост в един вестник?
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот brossy » 09 авг 2010 15:36

Като футболист беше феномен.Но с това самочувствие до никъде няма да стигне.Вчера ми направи впечатление,че отбора му беше победил а той се държеше сякаш са паднали.И обяснява "врели некипели".Голямо самочувствие на недоказал се специалист.
Дочев и той говори измислици.Преди месец беше сравнил "А" група с 3 немска дивизия.Ами да ходи там.Стига са оплювали нашия футбол,като не могат да се справят да си ходат в Германия.Ама там няма кой да ги вземе.

Потребителски аватар
nore
Мнения: 522
Регистриран на: 29 ное 2008 15:48
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот nore » 09 авг 2010 15:41

Ако Балъков успее да наложи немския модел и начин на работа в клуба и ако този модел се запази и след него, значи си е свършил работата. Класирането и успехите на този етап не са толкова важни.

brossy
Мнения: 1136
Регистриран на: 11 фев 2009 19:22
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот brossy » 09 авг 2010 15:42

nore написа:Ако Балъков успее да наложи немския модел и начин на работа в клуба и ако този модел се запази и след него, значи си е свършил работата. Класирането и успехите на този етап не са толкова важни.

Кога ще станат важни? След 10 год.когато Събев е похарчил 30 мил.

Потребителски аватар
Trueplayer
Мнения: 417
Регистриран на: 03 апр 2009 00:07
Местоположение: София
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот Trueplayer » 09 авг 2010 15:52

brossy написа:Е тези думи ме разбиха.Човека,който даде мача на ЦСКА преди 2 години и куп други простотий.Всяка загуба е плод на съдийски грешки.Е тека ли се оправя футбола в България.Че 2 години харчи парите на Събев и без резултати.И защо сравнява Швейцария и България.Онзи ден феновете на Левски се молеха за Гласхопър(отбора,който той съсипа) Г-н Балъков Вие ще съсипете футбола.Щом едно момче на 20 год.(В.Стоянов)не успяхте да възпитате,а други го направиха звезда(Молдовци).Какво направихте с Платини? Къде в Германия ще си чакат парите 1 година.Вие сте като всички БГ треньори - траете си и стискате зъби.Такива като вас хиляди в България.


Братко,много си смешен !
Пишеш някакви теми без да знаеш къде се намираш....Балъков харчел парите на Събев 2г. без резултат....отбор не се прави за 2 години,но явно ти си като тия които са хиляди в БГ,а не Балъков.

Берое_зара
Мнения: 42
Регистриран на: 12 май 2010 08:59
Контакти:

Re: К.Балъков:Ако имам съмишленици ще оправим футбола.

Мнениеот Берое_зара » 09 авг 2010 16:02

PFC Litex написа:В Арсенал също не разбират от футбол, тъй като от 5 години нямат никакво спечелено отличие, а държат още треньора, що така?

Само, че бюджета на Арсенал не е най-големия в Англия, ето защо. Защото да имаш такива ресурси в страна бедна като България и футбол беден като българския и да не ти носят никакви плодове, означава, че не ги управляваш умело.
Бюджета на Берое на година е около 2, до 2,5 милиона лева. На Черноморец е 10 пъти по-голям. Сам сметни кой клуб се справя по-успешно. И Берое не пуска безплатен вход, зорлем се напълнят трибуните. Разлики още колкото щеш.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта