Защо няма правила в този форум?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Защо няма правила в този форум?

Мнениеот mike28 » 06 юни 2008 20:03

-
Последна промяна от mike28 на 04 окт 2009 08:58, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Apostola
Мнения: 223
Регистриран на: 29 май 2008 18:15
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот Apostola » 06 юни 2008 21:32

Напълно подкрепям mike28!Смея да твърдя,че съм от хората които днес за първи път от доста време им доставя удоволствие да пишат в този форум и то не заради друго,а именно защото по късмет сякаш успях да се засека с 4-5(малко по-късно и повече)смея да кажа истински фенове на,подчртавам,Българския футбол.Ни най-малко не съм си и мислел,че точно тук ще намеря хора,които мислят разумно,разсъждават,и най-вече коментират нещата,които се случват в родния ни футбол.Досега на няколко пъти влизах във форума просто за да разбера какво мисли българския фен за случващото се напоследък.Не ми допаднаха нито разговорите,нито коментарите и най-малко обръщенията,които прочетох.За пореден път реших,че няма смисъл да се включвам,тъй като там не се водеше нормален разговор.
Днес обаче съвсем случайно забелязах един два коментара,които ми направиха впечатление.Опитваше се да се поддържа добрия тон и имаше опити да се коментира по дадена тема.На мен ситуацията малко ми приличаше на 2-3-ма корабокруширали,носещи се върху останка,около която плуваха многобройни акули.Реших все пак да се намеся и да видя дали ще се получи все пак някакъв разговор.Първите ми впечатления се оказаха верни.Определено бяха свестни момчета,с които можеш да водиш смислен и нормален разговор.Интересното беше,че не бяхме само привърженици от един клуб,а имаше и от Левски имаше и от ЦСКА(макар горкия Udoji да беше сам,момчето е един истински фен на червения отбор и му го признавам).Адски приятно ми стана и от факта,че се оказа, не само че мислим еднакво и имаме еднакви виждания,а и че сме много различни по възраст.Някак си приятно е да разбереш че един 17 и един 41 годишен мислят и разсъждават по един и същи начин.Постави се есдна доста интересна тема,по която в последствие се включиха и други явно съгласни с нашите идеи.
Защо го коментирам това?Ами защото днес осъзнах,че колкото и загубен народ да сме и колкото и да се правим че се мразим,винаги има начин да се намери общ език,било то и между феновете на двата клуба.Приятно ми беше и бих желал да продължа да коментирам с тях и още много други като тях всякакви теми.За целта искренно се надявам някой от екипа на gong.bg ,и в частност на форума,да намери малко временце и да обърне внимание на макар и малобройните истински фенове на футбола и да се внесе малко ред и някакви ограничения относно грубите езици и отношенията между пишещите във форума.
Благодаря ви предварително,а на всички които наистина милеят за футбола и желаят да коментираме темите около него,да знаят че има някой насреща.И не само някой,а няколко...засега!!! ;)
Дела трябват,а не думи!

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот -Ицо- » 07 юни 2008 03:30

Момчета, не мога да кажа повече, или да го кажа по-добре от вас, така че просто изявявам съгласие.Тоя форум е оставен на произвола на съдбата, а тя хич не е благосклонна.Но ако погледнем обективно на нещата около 90% от постовете трябва да бъдат изтрити и горе-долу толкова от потребителите - баннати по IP, ЕГН, жилищна регистрация и изобщо изритани от интернет пространството.Колкото и сладка да е раздумката м/у шепата разумни хора, няма как целия форум да работи за тях.Пък и кой знае, изливайки част от своята ултра енергия тум, гореспоменатите 90% може и да ни спестят някоя изцепка, от която после ние да се срамуваме..
"Some folks are wise and some are otherwise"

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот georgi bancov » 08 юни 2008 14:37

Голям спам става в някои теми!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16816
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот Udoji90 » 09 юни 2008 18:07

Като се каже правила и всички ги нарушават. И да ги има, и да ги няма, се нарушават, така че няма смисъл да се пишат правила-то е ясно, че лумпени пишат в този форум....и много малко като нас.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 185
Регистриран на: 29 яну 2008 11:19
Местоположение: Старите "форумци" ви благодарят за "коректното" ви отношение
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот itsoVIII » 09 юни 2008 18:44

georgi bancov написа:Голям спам става в някои теми!

Ти определено водиш в спама, и то не само в този форум :lol: :lol: :lol: Кратък отговор на първите двама. Никога и под никаква форма не очаквайте това, което вие сте предложили, да се случи. Това е наблюдение от "стария форум" и повече от емпирично доказано кажи-речи - 3 години.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот mike28 » 09 юни 2008 21:07

-
Последна промяна от mike28 на 04 окт 2009 09:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
lilweezy
Мнения: 110
Регистриран на: 25 мар 2008 21:31
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот lilweezy » 15 юни 2008 17:49

Браво mike!!Всичко което казваш е абсолютно правилно.
Не мога да разбера защо във форумите има само един модереатр, който влиза веднъж седминчно и нищо не прави по въпроса със сляниите, които се случват.Гонг не могат ли да сложат по още един Мод, някви правила да се направат и вичко да бъде под контрол.А не сега някакви глупави теми и в тях селски изказвания на разни хора, които определено трябва да бъдат баннати в нормален форум.Дано скоро всичко се оправи...
ЛЕВСКИ,ТИ СИ ВСИЧКО ЗА НAС!

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот mike28 » 28 юни 2008 21:47

-
Последна промяна от mike28 на 04 окт 2009 09:19, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
nikstone
Мнения: 6
Регистриран на: 23 юни 2008 18:25
Контакти:

Re: Защо няма правила в този форум?

Мнениеот nikstone » 29 юни 2008 10:33

Правила трябва да има! Липсата на такива ще доведе до безкрайни препирни, обиди, псувни, и ще напълни форума със спам!Освен това (което е по-важно), ще отблъсне потребителите които наистина се интересуват от спорт, и искат да виждат нормални коментари. Разбира се че препирни между фенове на противникови отбори винаги ще има (то не може и да е по друг начин), но това трябва да става в разумни граници! :!:


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта