КОЙ ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР ЗА WCUP 2010

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 185
Регистриран на: 29 яну 2008 11:19
Местоположение: Старите "форумци" ви благодарят за "коректното" ви отношение
Контакти:

КОЙ ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР ЗА WCUP 2010

Мнениеот itsoVIII » 20 ное 2008 08:14

forum.radiogong.net написа:Кой искате да бъде новия треньор на националите

Сречко Катанец 8% [ 5 ]
Димитър Пенев 22% [ 14 ]
Златко Кранчар 6% [ 4 ]
Клаус Аугенталер 11% [ 7 ]
друг 16% [ 10 ]
некой марсианец само може да ни спаси нас 24% [ 15 ]
не ме интересува 4% [ 3 ]
Зденек Земан 6% [ 4 ]

Тази анкета я направихме докато екипът на "Гонг" беше с най-верните си фенове ПРЕДИ 1 ГОДИНА?! Нещата, които сме казали тогава по този въпрос, важат сега с много по-голяма сила... Оказахме се адски прави за Пламен Марков, същото важи и за БФС начело с Боби Михайлов...А защо, драги ми журналисти, никой не попита Йордан Лечков, как така успешно съвместява 4?!!!длъжности? Вицепрезидент на БФС ( 7 000 лв ), Кмет на Сливен ( поне 2 000 лв ), член на Изпълкома на БФС ( не знам за възнаграждението му ) и не на последно място - ПРЕЗИДЕНТ НА ФК СЛИВЕН?! Излиза, че този човек печели доста прилична сума всеки месец от футбола ни....
http://forum.radiogong.net/viewtopic.ph ... &start=285
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Caruzo
Мнения: 36
Регистриран на: 01 авг 2008 15:15
Контакти:

На вниманието на г-н Томислав Русев

Мнениеот Caruzo » 20 ное 2008 10:18

Г-н Русев, уважавам Вас и Вашият екип, слушам Ви редовно и съм сигурен че, ако някой трябва да подеме кампания за отстраняването на Марков от Националния отбор, то това е само и единствено спортно шоу ГОНГ.Единствената трибуна кудето нещата се назовават с истинските имена и не се спестяват критики към спортните герои на България.Подкрепям напълно коментара на Вальо Грънчаров по отношение на вчерашното представление на Българския пътуващ цирк.Не е ли време веднъж в България да се вземат мерки преди да се е случило нещо, след което само се държиме за главата и обсъждаме какво е трабвало да се направи.Достатъчно се нагледахме не бездушен престой на терена ( не бих го нарекъл и игра дори ).Оставам с убеждение че нашите предатавители са закарани против желанието си.Ако някой не желае да играе вратите за напускане са широко отворени.И Бербатов не е виновен на целия Български Футболен Съюз и нацията.Никой не може да го обвинява че не му се играе.Просто му е омръзнало да става за смях покрай актьорите в бяло ( от вчера ).За всички ни е ясно че без Бербатов и Мартин Петров, нашата България ще се лута някъде между 4 и 5 урна по жребиите на ФИФА и УЕФА.Затова сега е повече от ясно че в този си вид националния е повече от обречен.Време е да се сложи точка.Националния отбор е на България, не е на Марков!Затова Марков ВЪН, колкото се може по-скоро!И ако не иска да подава оставка, нека ГОНГ да произнесе присъдата!ГОНГ се ползва с уважение на всички здраво мислещи хора, интересуващи се от спорта, ползва се с уважението на всички онези обикновени хора, на които им пука когато някои се изгаври с отбора им, защото това вчера си беше чиста гавра с нацията!

И тъй като ГОНГ е фактор в спорта, хората ще застанат зад Вас!Вие имате възможност да им кажете всичките тези неща и те( актьрите) ще Ви чуят, защото и те Ви слушат!Пък после ако искат да се обидят ( като М.100ев ) и да се забият в дън земята.

Ако сега не спреме пропадането, след 3 дни всички ще си кажат: Ей какво пък само една контрола!А оценката е 2 от тази контрола!
Сега е времето са промяна!
За да не се чудим как така Ейре на Трапатони ни вкара 4 гола през февруари следващата година!

И днес ако има минутката на водещия в шоуто ( в което съм убеден ), то моля Ви анализът Ви г-н Русев да бъде на фона на "Wind of change" na Scorpions!

Вятърът на промяната на само трабва да задуха, ами трябва да ги издуха!като започне треньорският щаб, през БФС и отнесе някои "леки" футболисти, живуркащи си в отборът!

За да се гордеем че сме Българи!

Поздрави,
Илиев

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 185
Регистриран на: 29 яну 2008 11:19
Местоположение: Старите "форумци" ви благодарят за "коректното" ви отношение
Контакти:

Re: КОЙ ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР ЗА WCUP 2010

Мнениеот itsoVIII » 20 ное 2008 10:35

Аз имам предложение за излизане от кризата. Всички обичаме, кой малко, кой повече - реалити шоутата. Правят кастинг на тема кой иска да играе в националния по футбол. Кандидати все ще има. И да има награда. И да се почне с контроли. Убеден съм, че все ще останат 20-22 кадърни играча..... Изображение
ИзображениеИзображение

Tino
Мнения: 37
Регистриран на: 05 юни 2008 11:13
Контакти:

Re: КОЙ ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР ЗА WCUP 2010

Мнениеот Tino » 20 ное 2008 10:43

за да Получиш трябва да дадеш
трябва ни чужденец дори и скъпоплатен но да вземе и да ги дигне малко тея ВИП клиенти на Син Сити , Биад и др.......
дано слуховете за Люпко Петрович се окажат верни ... .според мен той е добър специалист .........но ....

tzvetoslav20
Мнения: 9
Регистриран на: 16 окт 2008 17:08
Контакти:

Re: КОЙ ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР ЗА WCUP 2010

Мнениеот tzvetoslav20 » 20 ное 2008 11:17

За българин треньор е абсурд да говорим.Няма толкова независим човек и специалист.Може би Балъков , но той няма опит.Чужденец определено би свършил работа, ако не с победи и класиране то поне с дисциплина и мъжка игра, миже да помогне.А като имена - Берти Фокс,Клаус Алгенталер, Бора Милутинович, Зденек Земан, Пицурка,Рийкард, Манчини, Свен Горан Ериксон.А ако пак кажат че ще ни струва скъпо ще направим една кампания с SMS-и по 1 лев и ще съберем пари.Проблемът е, че пари има.Сигурен съм в това.Да не забравяме че продадоха тв правата за първенството за 50 млн.

tzvetoslav20
Мнения: 9
Регистриран на: 16 окт 2008 17:08
Контакти:

Re: КОЙ ДА БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР ЗА WCUP 2010

Мнениеот tzvetoslav20 » 20 ное 2008 11:28

НА ВНИМАНИЕТО НА ТОМИСЛАВ РУСЕВ
Г-н Русев!

От това, което чета по форумите след вчерашния мач, разбирам, че към Вас и екипа на Гонг е отправена голямата надежда на българсите фенова да се направи нещо.Не е нормално да се обръщаме към журналистите за такова нещо,тан вашата работа е съвсем друга, да отразявате събития, да информирате хората, а не да решавате проблемите на властимащите.Но какво да се прави, това е България.Така, че поне вие не ни предавйте.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта