Защо Тодор Батков получи орден "Стара планина"?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

tytti
Мнения: 32
Регистриран на: 04 юни 2008 13:45
Контакти:

Защо Тодор Батков получи орден "Стара планина"?

Мнениеот tytti » 04 ное 2008 15:58

Въпроса си отправям към всички журналисти на Гонг и съфорумци. Изтъкнете поне една причина поради, която този човек заслужава тази награда. Или гледаме още един цирк с главни герои - българските политици. Та този човек е адвокат на изгонения от България - Майкъл Чорни. Или защото става на 50 години - да му е честито. То след някоя година и аз ще стана на 30 - защо и на мен не ми дадат един орден!? Това е поредното омаскаряване на държавноста в нашата родина. Кой следва сега - Ахмед Доган, Коце Маца - на него Първанов може да му го връчи лично в затвора или пък ... не се сещам вече но има много знайни и незнайни "заслужили хора".

Потребителски аватар
howmen
Мнения: 287
Регистриран на: 08 окт 2008 15:57
Контакти:

Re: Защо Тодор Батков получи орден "Стара планина"?

Мнениеот howmen » 04 ное 2008 19:03

Za6toto ima pari da si go kupi-q opitay ti da vidi6 dali 6te te ogree.Jiveem v nay prodajnata strana v sveta 6tom i nay golqmoto otli4ie ve4e moje da se kupi zdrave mu kaji
You`re My Wicked Live

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Защо Тодор Батков получи орден "Стара планина"?

Мнениеот Gunners » 04 ное 2008 19:30

Тея ордени "Стара планина" започнаха да ги раздават вече на кого ли не... :roll:
Изображение

СтанимирО
Мнения: 71
Регистриран на: 16 окт 2008 10:48

Re: Защо Тодор Батков получи орден "Стара планина"?

Мнениеот СтанимирО » 05 ное 2008 10:03

Мили мои ДЕЦА !!!!
Има неща , които не могат да бъдат казани на сульо и пульо !!!! Батков си има заслуги които явно не трябва да бъдат изнасяни в медиите и те са на други поприща !!!! Това, че са му дали ордена е един намек, че човека действително "върши работа" за България и то успешно !!!
:lol: :lol: :lol: Ай сега да му вземе ордена и да го дадем на Томов !!!!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта