Нова страница на гонгаджиите.

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

peliforewer
Мнения: 9324
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот peliforewer » 10 юли 2019 19:51

venci_1913 написа:Дано не им потръгне . Много ме е яд ,че са ги допуснали в ТВ канала на А1 .

Въобще не им тръгна за 24 часа 12 хил. последователи :) ,свинските медии ще се сринат,нали си много отворен ела с името и снимката си и коментирай там,ама тука скрит е по-лесно.Такива сте злобари,комплексари,неудачници....Дано не им потръгне..Много ме е яд...и т.н.Като не ги харесваш не ги гледай,злобата ще ви довърши.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 10 юли 2019 21:44

Никога не съм ги гледал, няма и да ги гледам, предаване за прости хора, ама това върви, това правят. Даже нямам и регистрация във ФБ...

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот dindan » 10 юли 2019 22:44

Air_Smuggler_FU написа:Никога не съм ги гледал, няма и да ги гледам, предаване за прости хора, ама това върви, това правят. Даже нямам и регистрация във ФБ...

Някой да те е питал?
Като не ги харесваш не се обаждай,аз ако не харесвам нещо изобщо не го обсъждам.
Това се отнася и за останалите Не харесващи.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот Xamy » 10 юли 2019 23:50

dindan написа:
Air_Smuggler_FU написа:Никога не съм ги гледал, няма и да ги гледам, предаване за прости хора, ама това върви, това правят. Даже нямам и регистрация във ФБ...

Някой да те е питал?
Като не ги харесваш не се обаждай,аз ако не харесвам нещо изобщо не го обсъждам.
Това се отнася и за останалите Не харесващи.

Знаеш как се прави дискусия.

Потребителски аватар
venci_1913
Мнения: 755
Регистриран на: 08 авг 2008 15:55
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот venci_1913 » 11 юли 2019 00:45

peliforewer написа:
venci_1913 написа:Дано не им потръгне . Много ме е яд ,че са ги допуснали в ТВ канала на А1 .

Въобще не им тръгна за 24 часа 12 хил. последователи :) ,свинските медии ще се сринат,нали си много отворен ела с името и снимката си и коментирай там,ама тука скрит е по-лесно.Такива сте злобари,комплексари,неудачници....Дано не им потръгне..Много ме е яд...и т.н.Като не ги харесваш не ги гледай,злобата ще ви довърши.


Няма как да отида там да им вдигам рейтинга . Като застанеш със снимката си по-смел ли , какво ? Снимки в интернет пространството има много . Гледай си ги и им падай на селското ниво на коментиране . Ако бяха обективни и разбираха от футбол да ги гледам ,ама те са страшни некадърници сложили червени и сини очила и никога няма да кажат нещата такива каквито трябва да са . Могат само да плюят и никога не гледат в собствената си паница . Изперкали на средна възраст , които никога не са се събличали по физическо !
Славия София

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот dindan » 11 юли 2019 08:58

Air_Smuggler_FU написа:
dindan написа:
Air_Smuggler_FU написа:Никога не съм ги гледал, няма и да ги гледам, предаване за прости хора, ама това върви, това правят. Даже нямам и регистрация във ФБ...

Някой да те е питал?
Като не ги харесваш не се обаждай,аз ако не харесвам нещо изобщо не го обсъждам.
Това се отнася и за останалите Не харесващи.


Ти па кой беше ?! Очевидно някой комплексиран мамул от "харесващите", заради които се правят такъв тип предавания...
Сигурно следиш с интерес и Биг брадър, и гласа, и турските сериали, и всички подобни помии... Гледай ги и се вълнувай, те се правят за такива като тебе !
Дреме ми дали си питал, ще си коментирам както и където си искам, капиш ?? Аре са потъвай, неук чалгар !

Виж кво,нито съм те обиждал нито слушам чалга,нито знам какво е биг брадър и сериали не гладам,а камо ли турски.
Явно си много малък за да помниш,че някога по телевизията имаше много спортни предавания,а сега в ефира са само те защото са най-добрите.А ти си гледай там каквото харесваш и играй на детските игрички и не се занимавай с неща които не са ти ясни.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот КироВарна » 11 юли 2019 09:07

Макар, че тук трябвало да се изказват само харесващи Томислав Русев и Ники Александров, мисля че имам право да си кажа мнението и аз...........макар, че не ги харесвам!!!Ама никак!!!Предаване посветено на два отбора, трудно ще се хареса и неудачните им опити ясно го доказват!!!Изкуствено създадените през съветизацията грандове, чрез именно такова медийно налагане, трябва по същия начин да се съживят........вече няма как да стане!!!Повече от явно е желанието, комунизма да пребъде поне във футбола.......но останалият свят, не е съгласен!!!Ако някой иска да прави истинска журналистика, трябва да се развива!!!Аз лично не харесвам фаворизирането под каквато и да е форма!!!Не харесвам и замазването на гафове, когато са свързани с "нашите"......и наблягането на проблеми, свързани с "останалите"!!!Защото ние сме важни, а другите са пълнеж!!!Това не е нормално, а още по малко е обективно!!!Не мисля, че само гонгаджиите са виновни и дори не ги обвинявам!!!Те са част от системата, а системата е ужасно прогнила!!!От тук и апокалиптичните проблеми в родния футбол........но това е друга тема!!!Аз не се интересувам от това, което правят въпросните набедени за журналисти!!!И няма да следя изявите им, докато не покажат истинска обективност!!!

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот kanar76 » 11 юли 2019 09:27

КироВарна написа:Макар, че тук трябвало да се изказват само харесващи Томислав Русев и Ники Александров, мисля че имам право да си кажа мнението и аз...........макар, че не ги харесвам!!!Ама никак!!!Предаване посветено на два отбора, трудно ще се хареса и неудачните им опити ясно го доказват!!!Изкуствено създадените през съветизацията грандове, чрез именно такова медийно налагане, трябва по същия начин да се съживят........вече няма как да стане!!!Повече от явно е желанието, комунизма да пребъде поне във футбола.......но останалият свят, не е съгласен!!!Ако някой иска да прави истинска журналистика, трябва да се развива!!!Аз лично не харесвам фаворизирането под каквато и да е форма!!!Не харесвам и замазването на гафове, когато са свързани с "нашите"......и наблягането на проблеми, свързани с "останалите"!!!Защото ние сме важни, а другите са пълнеж!!!Това не е нормално, а още по малко е обективно!!!Не мисля, че само гонгаджиите са виновни и дори не ги обвинявам!!!Те са част от системата, а системата е ужасно прогнила!!!От тук и апокалиптичните проблеми в родния футбол........но това е друга тема!!!Аз не се интересувам от това, което правят въпросните набедени за журналисти!!!И няма да следя изявите им, докато не покажат истинска обективност!!!


Напълно споделям мнението ти. Ти чакаш от тях истинска обективност!?.. Ще има много дълго да чакаш. :o

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот galin56 » 11 юли 2019 09:54

Не те не че не са обективни, те не се и опитват. Те просто пропагандират и фаворизират два единствени клуба, като постоянно прокламират някаква теза колко са велики, имали милиони фенове, невероятна история, бляскаво бъдеще, едва ли не хората са длъжни да са или от ЦСКА или Левски. И ако кажеш, че не си от Левски или ЦСКА значи си лъжел. и тн и тн. Общо взето както един написа по-нагоре, от тях не произлизат някакви новини, а спорове типични за кварталната кръчма.

Потребителски аватар
Daniel Levski
Мнения: 1366
Регистриран на: 25 мар 2010 14:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот Daniel Levski » 11 юли 2019 11:40

galin56 написа:Не те не че не са обективни, те не се и опитват. Те просто пропагандират и фаворизират два единствени клуба, като постоянно прокламират някаква теза колко са велики, имали милиони фенове, невероятна история, бляскаво бъдеще, едва ли не хората са длъжни да са или от ЦСКА или Левски. И ако кажеш, че не си от Левски или ЦСКА значи си лъжел. и тн и тн. Общо взето както един написа по-нагоре, от тях не произлизат някакви новини, а спорове типични за кварталната кръчма.

Явно сайта на ГОНГ е станал типично Разградски, всички комплексари от селата които припознаха кренвиршите, ще си останат фенове на ГОНГ. Халал да ви е. А на екипа на новият сайт пожелавам успех.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта