Нова страница на гонгаджиите.

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот КироВарна » 12 юли 2019 08:43

kiril.a.d написа:
moreto vn написа:
KellyB написа:
КироВарна написа:
Daniel Levski написа:
galin56 написа:Не те не че не са обективни, те не се и опитват. Те просто пропагандират и фаворизират два единствени клуба, като постоянно прокламират някаква теза колко са велики, имали милиони фенове, невероятна история, бляскаво бъдеще, едва ли не хората са длъжни да са или от ЦСКА или Левски. И ако кажеш, че не си от Левски или ЦСКА значи си лъжел. и тн и тн. Общо взето както един написа по-нагоре, от тях не произлизат някакви новини, а спорове типични за кварталната кръчма.

Явно сайта на ГОНГ е станал типично Разградски, всички комплексари от селата които припознаха кренвиршите, ще си останат фенове на ГОНГ. Халал да ви е. А на екипа на новият сайт пожелавам успех.

Голяма мъка ви е Разград!!!Всеки, който по времето на Тато не харесваше линията на правилната партия, беше обяваван за изменник на Родината!!!А линията на партията в спорта, беше изкуствено фаворизиране на два отбора!!!Те бяха назначени за грандове и всички журналисти бяха длъжни да им се възхищават!!!Сега журналистите, имат пак същите задължения.........но делиорманците, много размътиха водата!!!Само те са в главите, на разкритите бивши величия и всеки който си казва мнението е обявен за комплексар от село!!!Само дето не е точно така!!!В тази нещастна държава има достатъчно клубове, които въпреки жалките комунистически напъни.......не са си загубили привържениците и традициите!!!Такива журналя, като Томето и Никито продължават да се напъват, но стават смешни!!!Не напразно биват изхвърляни отвсякъде!!!Просто тъпотиите им не се котират, а за разлика от "онова" време.......пазарът е свободен!!!Хората не ги отразяват, а мърлювци с нисък рейтинг не са нужни никому!!!


Като са толкова велики тия от Разград, защо след 8 години доминация нямат никаква публика? Във всеки БГ град, когато играят Левски и ЦСКА, има в пъти повече зрители от тези на измислените "кренвирши". Затова и тези отбори генерират най-голям интерес по всички сайтове и телевизии, колкото и да плюете по тях. Разберете го най-сетне!!!

Като генерирате,толкова голям интерес,правете едно първенство от два отбора и всеки кръг ще има дерби и зрителски интерес.Изчезвайте на мен няма да ми липсвате,както и двете ви гурута.

И вие няма да липсвате на България, да ми излизате с юноши срещу Лудогорец, като Миньор Пк, преди време и да правите шпалир на Домуса, като левскарите...
Що ли не си направите едно Разградско първенство? - не ви е далече, още повече че сало Дръндар е някъде там, по средата ;)...

Ако ние не бяхме били Лудогорец два пъти в това първенство, вие щяхте да сте на 7 (седем) точки зад тях и нямаше да имате никакви надежди!!!Вие не сте ги били два пъти общо, за всичките тези осем години от както са във висшия ешелон.......нито като ЦСКА, нито като ЦСКА-София!!!А относно юношите, явно не се интересуваш достатъчно дори от своя отбор!!!По същото време, когато ЧЕРНО МОРЕ игра с Лудогорец в Разград, нашите юноши U-19 победиха с 3:0 юношите на ЦСКА-София и станаха Шампиони на България!!!Опитвате се с демагогия да отклоните вниманието от далаверите на микренския комбинатор, но истината е известна!!!Защо вашият клубен журналист Ники Александров, не ви осветли какви са фактите?Нали генерирате интерес?Или се тиражират само удобните новини?

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот Готвача » 12 юли 2019 10:25

В темата е застъпена тезата,че сини и червени/оранжеви/,щели да напуснат сайта Гонг и да последват техните любимци в някакво различно виртуално пространство/нов сайт,фейсбук.../.Искам да споделя как ще се почувствам аз,след като тези фенове "милиони" напуснат бившата си "виртуална обетована земя".Просто още се почувствам определено по добре,когато тези досадници ,изповядващи религията комунистиеска заминат в небитието,в случая някой друг сайт и ни оставят нас простосмъртните фенове на отборите-пълнеж да си пишем за футбол,а не за едно и също всеки път-как съдията не дал отново 5-6 дузпи и червени картони ,с които да облагодетелства набедените за грандове .Ако имаше и шанс да си създадете нова СУПЕР ВИСША ЛИГА ,съставена от вас и вас, да и сложите синьо-червено лого със символите на комунизма и ДС ,щяхте окончателно да се превърнете в недостижими по публика и приходи отбори.Тогава и нашите отбори ще бъдат оставени да играят истински футбол,неопорочаван от постоянните домогвания на жадните за показност комунистическии мастодонти.Знам че това което искам е утопия,защото типично по комунистически са се впили като кърлежи и пият кръв до изнемога.А на двамата заблудени и подведени от някой че са спортни журналисти герои на темата,пожелавам да постигнат същите резултати както до сега в кариерата си.А именно да ги разкарат като мръсни парцали от това което правят за трети път.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот КироВарна » 12 юли 2019 12:26

Готвача написа:В темата е застъпена тезата,че сини и червени/оранжеви/,щели да напуснат сайта Гонг и да последват техните любимци в някакво различно виртуално пространство/нов сайт,фейсбук.../.Искам да споделя как ще се почувствам аз,след като тези фенове "милиони" напуснат бившата си "виртуална обетована земя".Просто още се почувствам определено по добре,когато тези досадници ,изповядващи религията комунистиеска заминат в небитието,в случая някой друг сайт и ни оставят нас простосмъртните фенове на отборите-пълнеж да си пишем за футбол,а не за едно и също всеки път-как съдията не дал отново 5-6 дузпи и червени картони ,с които да облагодетелства набедените за грандове .Ако имаше и шанс да си създадете нова СУПЕР ВИСША ЛИГА ,съставена от вас и вас, да и сложите синьо-червено лого със символите на комунизма и ДС ,щяхте окончателно да се превърнете в недостижими по публика и приходи отбори.Тогава и нашите отбори ще бъдат оставени да играят истински футбол,неопорочаван от постоянните домогвания на жадните за показност комунистическии мастодонти.Знам че това което искам е утопия,защото типично по комунистически са се впили като кърлежи и пият кръв до изнемога.А на двамата заблудени и подведени от някой че са спортни журналисти герои на темата,пожелавам да постигнат същите резултати както до сега в кариерата си.А именно да ги разкарат като мръсни парцали от това което правят за трети път.

Това е истината!!!Двамата, дето ги изхвърлят от всякъде са едни от изпълнителите на фалшивата линия........че ако ги няма двата служебни гранда, ще загине световният футбол!!!Самия факт, че никъде нямат рейтинг за да се задържат, показва колко смешни са твърденията за интереса!!!Измекярите със своите изцепки за половин България, нямат ли възможност да си зададат въпроса........Къде остават привържениците на другите отбори?Направете си сайт и се гъбаркайте там.......генерирайте интерес!!!Нова лига няма нужда да си правите, защото тази беше специално създадена за да генерира измекярщината за която говорим!!!Много, ама много отдавна останалите отбори, трябваше да си направят свое първенство.......и да проверят на практика, дали футболът ще загине без помазани!?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот kiril.a.d » 12 юли 2019 13:08

moreto vn написа:
kiril.a.d написа:[
И вие няма да липсвате на България, да ми излизате с юноши срещу Лудогорец, като Миньор Пк, преди време и да правите шпалир на Домуса, като левскарите...
Що ли не си направите едно Разградско първенство? - не ви е далече, още повече че сало Дръндар е някъде там, по средата ;)...

За разлика от вас поне ги победихме и то два пъти,не сме виновни за вашата некадърност 0 победи срещу Лудогорец.Коментирай шпалира на Али Соу на Армията?Осведоми се за последния ни мач,колко юноши са почнали титуляри?Но то е нормално за вашата секта да изкарвате нещата,както ви е удобно!

Да, ето че си секта, щом пишеш за 0 победи...Е, честити да са ви юношите и шпалирите...
Али Соу, шпалир не е правил на никого! - друго е ако каратистите Моци, Дяков, Сисиньо са го...шпалиросали ;)
Апропо, дано не си привърженик на сектата "1:5"...пак след две победи? - а сещай се че се помни резила, а не свършената работа!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот kiril.a.d » 12 юли 2019 13:14

КироВарна написа:
kiril.a.d написа:
moreto vn написа:
KellyB написа:
КироВарна написа:
Daniel Levski написа:Явно сайта на ГОНГ е станал типично Разградски, всички комплексари от селата които припознаха кренвиршите, ще си останат фенове на ГОНГ. Халал да ви е. А на екипа на новият сайт пожелавам успех.

Голяма мъка ви е Разград!!!Всеки, който по времето на Тато не харесваше линията на правилната партия, беше обяваван за изменник на Родината!!!А линията на партията в спорта, беше изкуствено фаворизиране на два отбора!!!Те бяха назначени за грандове и всички журналисти бяха длъжни да им се възхищават!!!Сега журналистите, имат пак същите задължения.........но делиорманците, много размътиха водата!!!Само те са в главите, на разкритите бивши величия и всеки който си казва мнението е обявен за комплексар от село!!!Само дето не е точно така!!!В тази нещастна държава има достатъчно клубове, които въпреки жалките комунистически напъни.......не са си загубили привържениците и традициите!!!Такива журналя, като Томето и Никито продължават да се напъват, но стават смешни!!!Не напразно биват изхвърляни отвсякъде!!!Просто тъпотиите им не се котират, а за разлика от "онова" време.......пазарът е свободен!!!Хората не ги отразяват, а мърлювци с нисък рейтинг не са нужни никому!!!


Като са толкова велики тия от Разград, защо след 8 години доминация нямат никаква публика? Във всеки БГ град, когато играят Левски и ЦСКА, има в пъти повече зрители от тези на измислените "кренвирши". Затова и тези отбори генерират най-голям интерес по всички сайтове и телевизии, колкото и да плюете по тях. Разберете го най-сетне!!!

Като генерирате,толкова голям интерес,правете едно първенство от два отбора и всеки кръг ще има дерби и зрителски интерес.Изчезвайте на мен няма да ми липсвате,както и двете ви гурута.

И вие няма да липсвате на България, да ми излизате с юноши срещу Лудогорец, като Миньор Пк, преди време и да правите шпалир на Домуса, като левскарите...
Що ли не си направите едно Разградско първенство? - не ви е далече, още повече че сало Дръндар е някъде там, по средата ;)...

Ако ние не бяхме били Лудогорец два пъти в това първенство, вие щяхте да сте на 7 (седем) точки зад тях и нямаше да имате никакви надежди!!!Вие не сте ги били два пъти общо, за всичките тези осем години от както са във висшия ешелон.......нито като ЦСКА, нито като ЦСКА-София!!!А относно юношите, явно не се интересуваш достатъчно дори от своя отбор!!!По същото време, когато ЧЕРНО МОРЕ игра с Лудогорец в Разград, нашите юноши U-19 победиха с 3:0 юношите на ЦСКА-София и станаха Шампиони на България!!!Опитвате се с демагогия да отклоните вниманието от далаверите на микренския комбинатор, но истината е известна!!!Защо вашият клубен журналист Ники Александров, не ви осветли какви са фактите?Нали генерирате интерес?Или се тиражират само удобните новини?

Не сме ги били за първенство и сигурно няма да ги бием, въпреки дрънканиците при Бойчо, защото Домуса се страхува единствено от ЦСКА и се застрахова срещу нас, със съдиите си!!!
А колкото до далаверите на Домусчиев, Петричев, куфарчето на Караманджуков, цяла България ги знае...Интересно, вие във Варна да не сте извън България?...има и два други такива отбора ;)....
От юношеското първенство не се интересувам! - интересувам се сама когато юноши на даден отбор излязат да правят шпалир на други отбори ;)...
Какво да ни осветли Ники Александров?...че той и Томето, докато бяха част от стария Гонг - не собственост на Домуса - пак не смееха да осветляват Домусчийските факти!!!
И за това, скоро много от нас ще напуснат този форум и ще се пренесат в техния нов, а тук ще останете само блюдолизците на Домусчиев!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот galin56 » 12 юли 2019 15:44

КироВарна написа:
Daniel Levski написа:
galin56 написа:Не те не че не са обективни, те не се и опитват. Те просто пропагандират и фаворизират два единствени клуба, като постоянно прокламират някаква теза колко са велики, имали милиони фенове, невероятна история, бляскаво бъдеще, едва ли не хората са длъжни да са или от ЦСКА или Левски. И ако кажеш, че не си от Левски или ЦСКА значи си лъжел. и тн и тн. Общо взето както един написа по-нагоре, от тях не произлизат някакви новини, а спорове типични за кварталната кръчма.

Явно сайта на ГОНГ е станал типично Разградски, всички комплексари от селата които припознаха кренвиршите, ще си останат фенове на ГОНГ. Халал да ви е. А на екипа на новият сайт пожелавам успех.

Голяма мъка ви е Разград!!!Всеки, който по времето на Тато не харесваше линията на правилната партия, беше обяваван за изменник на Родината!!!А линията на партията в спорта, беше изкуствено фаворизиране на два отбора!!!Те бяха назначени за грандове и всички журналисти бяха длъжни да им се възхищават!!!Сега журналистите, имат пак същите задължения.........но делиорманците, много размътиха водата!!!Само те са в главите, на разкритите бивши величия и всеки който си казва мнението е обявен за комплексар от село!!!Само дето не е точно така!!!В тази нещастна държава има достатъчно клубове, които въпреки жалките комунистически напъни.......не са си загубили привържениците и традициите!!!Такива журналя, като Томето и Никито продължават да се напъват, но стават смешни!!!Не напразно биват изхвърляни отвсякъде!!!Просто тъпотиите им не се котират, а за разлика от "онова" време.......пазарът е свободен!!!Хората не ги отразяват, а мърлювци с нисък рейтинг не са нужни никому!!!

Ама защо се палите. На това безмозъчно същество дори не заслужава да му се отговаря, за това не искам да му слизам на нивото. Това което ти го казваш нормален човек ще го разбере, но такива като него не. ЦСКА примерно където постоянно се хвалят наляво и надясно колко титли имат - може отчетливо да видиш, за 40 години комунизъм имат 27 титли , за 30 години след това имат само 4 (97, 2003;05;08). Дали не се вижда имала ли е общо партията с титлите им или не. Ама иначе сега са седнали да реват кой си купувал титли и кой не, при положение че знаят какви са техните титли и че сега е много по-трудно да се нагласи от тогава. Но не ми се задълбочава повече на тая тема, няма какво да се обясняваме. Интересни са ми донякъде всички футболни отбори от 1ва лига. Фен не съм на никой. Фен съм единствено на Балкан Ботевград - който стана шампион на България тая година, защото всяка седмица мога да съм в залата и да ги гледам на живо. Нито едно компплексарче не може да ме задължи да съм фен на Левски или ЦСКА-София, колкото и да се пъне.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот КироВарна » 12 юли 2019 17:00

galin56 написа:
КироВарна написа:
Daniel Levski написа:
galin56 написа:Не те не че не са обективни, те не се и опитват. Те просто пропагандират и фаворизират два единствени клуба, като постоянно прокламират някаква теза колко са велики, имали милиони фенове, невероятна история, бляскаво бъдеще, едва ли не хората са длъжни да са или от ЦСКА или Левски. И ако кажеш, че не си от Левски или ЦСКА значи си лъжел. и тн и тн. Общо взето както един написа по-нагоре, от тях не произлизат някакви новини, а спорове типични за кварталната кръчма.

Явно сайта на ГОНГ е станал типично Разградски, всички комплексари от селата които припознаха кренвиршите, ще си останат фенове на ГОНГ. Халал да ви е. А на екипа на новият сайт пожелавам успех.

Голяма мъка ви е Разград!!!Всеки, който по времето на Тато не харесваше линията на правилната партия, беше обяваван за изменник на Родината!!!А линията на партията в спорта, беше изкуствено фаворизиране на два отбора!!!Те бяха назначени за грандове и всички журналисти бяха длъжни да им се възхищават!!!Сега журналистите, имат пак същите задължения.........но делиорманците, много размътиха водата!!!Само те са в главите, на разкритите бивши величия и всеки който си казва мнението е обявен за комплексар от село!!!Само дето не е точно така!!!В тази нещастна държава има достатъчно клубове, които въпреки жалките комунистически напъни.......не са си загубили привържениците и традициите!!!Такива журналя, като Томето и Никито продължават да се напъват, но стават смешни!!!Не напразно биват изхвърляни отвсякъде!!!Просто тъпотиите им не се котират, а за разлика от "онова" време.......пазарът е свободен!!!Хората не ги отразяват, а мърлювци с нисък рейтинг не са нужни никому!!!

Ама защо се палите. На това безмозъчно същество дори не заслужава да му се отговаря, за това не искам да му слизам на нивото. Това което ти го казваш нормален човек ще го разбере, но такива като него не. ЦСКА примерно където постоянно се хвалят наляво и надясно колко титли имат - може отчетливо да видиш, за 40 години комунизъм имат 27 титли , за 30 години след това имат само 4 (97, 2003;05;08). Дали не се вижда имала ли е общо партията с титлите им или не. Ама иначе сега са седнали да реват кой си купувал титли и кой не, при положение че знаят какви са техните титли и че сега е много по-трудно да се нагласи от тогава. Но не ми се задълбочава повече на тая тема, няма какво да се обясняваме. Интересни са ми донякъде всички футболни отбори от 1ва лига. Фен не съм на никой. Фен съм единствено на Балкан Ботевград - който стана шампион на България тая година, защото всяка седмица мога да съм в залата и да ги гледам на живо. Нито едно компплексарче не може да ме задължи да съм фен на Левски или ЦСКА-София, колкото и да се пъне.

Респект!!!Това е истински фен!!!Човек който подкрепя своето и е винаги на трибуните за да го докаже на дело!!!Поздравления за титлата и за това, че държите винаги много високо баскетболно ниво!!!Успяхте тази година, въпреки мафията, парите на Лукойл и комбинациите на разни титита и митита!!!Надявам се и във ВАРНА да се намерят пари за баскетбол, за да се върнат славните години!!!Имаме прекрасна школа, юношеските формации са сред челниците във всички възрастови групи........а средства за издръжка на представителния отбор, все не достигат!!!За тези дето не разбират и няма нужда да им се обяснява си прав!!!Аз споделям мнението си с нормалните хора, защото има и такива......и то доста!!!

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот dindan » 13 авг 2019 21:23

https://dsport.bg/?fbclid=IwAR3VYJrKIUQx4_hhd00DHNSIkLs6mhjXaeMRQLmJj1Yp2oT2sF31m43mnBM
Вече и сайт имат ,чао на Gong.bg и на форума
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12252
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот TristaNNN » 04 окт 2019 16:31

dindan написа:https://dsport.bg/?fbclid=IwAR3VYJrKIUQx4_hhd00DHNSIkLs6mhjXaeMRQLmJj1Yp2oT2sF31m43mnBM
Вече и сайт имат ,чао на Gong.bg и на форума

Ама сайта няма форОН, тука ще гниете. :twisted: :twisted: :twisted:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Нова страница на гонгаджиите.

Мнениеот dindan » 22 окт 2019 16:13

TristaNNN написа:
dindan написа:https://dsport.bg/?fbclid=IwAR3VYJrKIUQx4_hhd00DHNSIkLs6mhjXaeMRQLmJj1Yp2oT2sF31m43mnBM
Вече и сайт имат ,чао на Gong.bg и на форума

Ама сайта няма форОН, тука ще гниете. :twisted: :twisted: :twisted:

То голям келепир да има форум,само простотии,БАН-ве заяждания,за това има фейсбук,там си изкарвам нервите и простотията :)
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast



Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта