Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот warhead » 28 май 2019 18:29

gonzo72 написа:Напускам и аз !



+1
И аз
:!: :!: :!:

warhead
Мнения: 985
Регистриран на: 08 юли 2009 13:18
Skype: palmen.g
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот warhead » 28 май 2019 18:31

ELFen написа:...е кво пречи да се каже кво толкова е станало?! :arrow:



Имало договор за конфиденциалност и ако някой разкрие нещо съд!Така казаха вчера !!!! :!:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17571
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот pomiqrat » 28 май 2019 18:47

warhead написа:
ELFen написа:...е кво пречи да се каже кво толкова е станало?! :arrow:



Имало договор за конфиденциалност и ако някой разкрие нещо съд!Така казаха вчера !!!! :!:


Парички. Няма да влезе в затвора.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот k_oleto » 28 май 2019 19:44

Той и Слави затова напусна БТВ - имало разлика между продуцентски решения и шефски нареждания

CaptainKloss
Мнения: 31
Регистриран на: 08 юли 2018 12:41

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот CaptainKloss » 29 май 2019 07:31

eelche написа:Вчера Томислав и екипа му направиха анонс че повече няма да поддържат сайта,поради редакторска намеса и уволнението на Ники Александров. Спортно Шоу спира да се казва "Гонг" също по тази причина. Аз лично очаквам новият сайт на Томи, Вальо и Ники за да си пишем там на спокойствие.

Всичките припознавачи там ще си пишите на спокойствие! Всички, които не признаваха Литекс за цска бяха мачкани и гонени от сайта на Гонг!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

CaptainKloss
Мнения: 31
Регистриран на: 08 юли 2018 12:41

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот CaptainKloss » 29 май 2019 07:38

gonzo72 написа:Напускам и аз !

За това пък много други, като мен, ще се върнат! :arrow:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот delqnski47 » 29 май 2019 19:43

Христо Христов: Безпрецедентна намеса в редакторската политика на Гонг и новините на Нетинфо

https://gong.bg/oshte-sport/drugi-sport ... UytH8FYpt0

ALL HAIL THE MAD KING 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот d.a.lirik » 29 май 2019 22:01

Споко - новия спортен сайт ще се казва Антибиотик и ще лекува всички бактерии...особено ако са с Тире! А най-вече, ако махнат тирето, по юридически причини ;)...
Не знам как ще бъде със задаващото се ново Тире, с две тирета ;)...
:lol: :lol: :lol:
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот k_oleto » 29 май 2019 23:56

Нова Броудкастинг Груп ЕAД (НБГ), като мажоритарен собственик на НетИнфо, отхвърля обвиненията за намеса в редакционната политика на НетИнфо, отправени в разпространена позиция на изпълнителния директор и миноритарен акционер на НетИнфо Христо Христов. Това се пише в официално изявление на медията. Ръководството на НБГ заявява, че изнесените от Христо Христов факти са некоректно и манипулативно представени, като се експлоатира важната за журналистическата общност и цялото обществото тема за свободата на словото. НБГ изисква спазването на ясни професионални правила, сред които представянето на различни гледни точки при отразяване на важните за нашата публика събития. Смятаме, че това е неразделна част от свободата на словото. Всички дружества в групата на НБГ и НетИнфо спазват ясни правила и имат изисквания към екипите си, които гарантират високи професионални стандарти, компетентност, почтеност, дисциплина и резултати. Тези критерии са еднакви за всички служители, независимо от опит и позиция и не се правят компромиси с тях. За съжаление, все по-често сме свидетели на случаи, в които се прави съзнателна подмяна на факти и събития с цел лични облаги или придобиване на обществена популярност. НБГ се противопоставя на опита за уронване на престижа и дискредитация на медията с цел да се обслужат интересите на миноритарния собственик в момент на търговски преговори. Заставайки зад принципите на компанията и съгласно изискванията на устава и договора между акционерите, Председателят на съвета на директорите на НетИнфо свиква спешно заседание, за да се защити интересът на акционерите и медията.

Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/obshtestvo/nova-televi ... 76664.html

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Свобода на словото

Мнениеот obi4am_pirin » 30 май 2019 07:04

Не съм видял тема по въпроса. Ако има се извинявам. Вчера прочетох позиция отностно намеса в работата на журналисти в Гонг и други инфорационни издания. Нова излиза с опровержение. От кога е това нещо? На скоро имаше ли някакви промени? Кой е собственикът на Гонг?
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта