Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

reddevil80
Мнения: 133
Регистриран на: 13 мар 2018 19:29
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот reddevil80 » 30 май 2019 21:25

Georgpetrov написа:Аз не знам кое е впечатляващото от журналистическите геройства на въпросните двама журналисти,освен че станаха маши да легализират най-голямата лъжа в българския футбол?!Преименованият и преместен в София Литекс не може да го налагаш с чуждо име и да му пришиваш чужда история и да се мислиш за журналист?! ;)


И аз не мога да разбера какво са се затъжили за сайта, че Никито няма да му е главен редактор?
Отдавна в сайта се пишат глупости за да лигитимират отбора на ГГ, но интересното е че ако Томислав беше журналист който явно подкрепяше отбора си, поне го критикуваше що годе адекватно(имаше журнализъм в него).
Ники Александров си беше фенче от всякъде, толкова неадекватен на моменти до безобразно вулгарен в някой от статиите си. Няма да забравя онази простотия със Петев, че бил смешник, щото не викал нападателите от В група на любимият му отбор в националният отбор. Тука ми падна в очите с простoтията в доводите си, относно Хазуров и Преслав Йорданов. Доста глупав и посредствен дебел човек за който няма как да ми е тъжно, даже се радвам, че ще виждам по-малко дразнещи заглавия, то статиите му не стават и за четене. Цяла година ЦСКА-София играха слабо, а горкият наричаше игрите им "икономични". Що за идиотия, цял сезон да са икономични и веднъж да не изиграят един истински и добър мач?
от 30 години гледам БГ футбол, но така и не съм видял титла на отбор на Гриша Ганчев, спечелена по честен път с убедителна игра, без приятелски отборчета, с блокиращи футболистчета, без хванати съдиии всичко онова, което да ни убеди.

Потребителски аватар
skabrin
Мнения: 540
Регистриран на: 29 май 2015 08:47

Re: redchampions

Мнениеот skabrin » 31 май 2019 13:02

Странджата написа:Пак налетя ма Капитана на шпагата - да си чувал каждаго/ ка́ждых. Или викаш на Армията и руският им е по ловешки :)

Je vous souhaite une très bonne journée!
Не е възпитано да псуваш дебилите. Пожелай им приятен ден и се надявай да те разберат правилно.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот modor » 31 май 2019 16:24

Бисер Тошев заменя Александров :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12284
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот TristaNNN » 31 май 2019 16:30

modor написа:Бисер Тошев заменя Александров :lol:

Хм, това дали значи, че най-сетне ще се спре тази непресттанна и отблъскваща пропаганда в сайта? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот modor » 31 май 2019 16:32

TristaNNN написа:
modor написа:Бисер Тошев заменя Александров :lol:

Хм, това дали значи, че най-сетне ще се спре тази непресттанна и отблъскваща пропаганда в сайта? :roll:

Не вярвам.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот Blue1914 » 31 май 2019 17:08

Гонг.бг от години ставаше само за разширени видео репортажи от мачовете, стига да прежалиш хилядата реклами, с които са съпроводени. И за следене на мачовете минута по минута. Иначе доста постен, да не кажа посредствен сайт по отношение на новини, особено за новини извън футбола.

Господин Николай Александров хвърли много пот да убеди обществото как по някакъв начин се е случило чудо и неговият любим ЦСКА се е преродил в тялото на Литекс от Ловеч. С цената на много манипулации, дезинформации и каквили още не "благородни" поведения на един "морален" главен редактор. Най-нормалното нещо на света е да те разкарат от редакторска позиция при положение, че нямаш достатъчно професионализъм и журналистически морал дори да изписваш правилно целите имена на отборите.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот Red Warrior » 31 май 2019 19:55

Сем. Тошеви стават властелини на спортните сайтове. :lol: Ти бЕгаш от Спортал, той те застига в Гонг. Чакайте само да видите кои герои ще си останете тук, ако бившите гонгаджии направят нов сайт. Дано само този път си е тяхна собственост, че може пак да го шитне бившият агент на ДС - Радосвет Радев.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

CSKA69
Мнения: 4475
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот CSKA69 » 31 май 2019 20:21

Посещaвам основно форума на гонг, а сайта им отдавна не ме интересува - нивото винаги е било ниско ;) Що се касае до въпросните джурналя - отдавна те станаха карикатури на самите себе си, така че каква е разликата като бъдат заменени от други карикатури :?: :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот Балкански Орел » 01 юни 2019 00:11

Жалко, явно платената пропаганда на 1948, ардъ и още един два отбора ще продължи тук.Дано поне спортала вече да става за четене, щом тоя тошев ще е тук.
Чао Гонг.
[center]Levski & Lazio[/center]

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот toristo » 01 юни 2019 00:18

delqnski47 написа:Христо Христов: Безпрецедентна намеса в редакторската политика на Гонг и новините на Нетинфо

https://gong.bg/oshte-sport/drugi-sport ... UytH8FYpt0

ALL HAIL THE MAD KING 8-)

Христо Христов е син на доносника от ДС Радосвет Радев. Не случайно е назначен за директорче, въпреки некомпетентността си.
Усеща че новите собственици ще разкарат някадърни връзкарчета като него, и затова реве.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта