Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TORO1906
Мнения: 51
Регистриран на: 25 окт 2016 15:57
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот TORO1906 » 30 май 2019 10:35

k_oleto написа:Той и Слави затова напусна БТВ - имало разлика между продуцентски решения и шефски нареждания


Любимото ти Слави-ТУ , що не напусна когато лапаше на мафията в Лицето на 2.2.16.16. - ББПП!
Деляха министри и си бяха партия с 2.2.16.16. - ББПП , аре няма нужда !

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот kiril.a.d » 30 май 2019 10:54

Сега чакаме да напусне и един от Главните редактори и съсобственик, продуцирал 3 от сайтовете на НЕТИнфо и после ще им сменят имената на Антибиотик, Лудопилец и Лудогорско пиле ;)....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот TristaNNN » 30 май 2019 12:28

kiril.a.d написа:Сега чакаме да напусне и един от Главните редактори и съсобственик, продуцирал 3 от сайтовете на НЕТИнфо и после ще им сменят имената на Антибиотик, Лудопилец и Лудогорско пиле ;)....

Tи тия не ги мисли много-много, ами гледай как в най-скоро време ще цъфне едно тире в името на един отбор, точно както си е по документи. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот delqnski47 » 30 май 2019 13:40

TristaNNN написа:
kiril.a.d написа:Сега чакаме да напусне и един от Главните редактори и съсобственик, продуцирал 3 от сайтовете на НЕТИнфо и после ще им сменят имената на Антибиотик, Лудопилец и Лудогорско пиле ;)....

Tи тия не ги мисли много-много, ами гледай как в най-скоро време ще цъфне едно тире в името на един отбор, точно както си е по документи. :mrgreen:

Хората казват,че дребните неща осмислят живота на един човек.За някои хора това си важи в пълна сила 8-)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TORO1906
Мнения: 51
Регистриран на: 25 окт 2016 15:57
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот TORO1906 » 30 май 2019 13:48

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
kiril.a.d написа:Сега чакаме да напусне и един от Главните редактори и съсобственик, продуцирал 3 от сайтовете на НЕТИнфо и после ще им сменят имената на Антибиотик, Лудопилец и Лудогорско пиле ;)....

Tи тия не ги мисли много-много, ами гледай как в най-скоро време ще цъфне едно тире в името на един отбор, точно както си е по документи. :mrgreen:

Хората казват,че дребните неща осмислят живота на един човек.За някои хора това си важи в пълна сила 8-)


Също така хората казват ... "На лъжата краката са къси"

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот delqnski47 » 30 май 2019 13:51

TORO1906 написа:
delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
kiril.a.d написа:Сега чакаме да напусне и един от Главните редактори и съсобственик, продуцирал 3 от сайтовете на НЕТИнфо и после ще им сменят имената на Антибиотик, Лудопилец и Лудогорско пиле ;)....

Tи тия не ги мисли много-много, ами гледай как в най-скоро време ще цъфне едно тире в името на един отбор, точно както си е по документи. :mrgreen:

Хората казват,че дребните неща осмислят живота на един човек.За някои хора това си важи в пълна сила 8-)


Също така хората казват ... "На лъжата краката са къси"

Факт.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот galin56 » 30 май 2019 14:55

KellyB написа:
fen-fen написа:Спортния журналист в работата си трябва да е безпристрастен. Айде без да се изкарват жертви. И не е уволнен а сам е напуснал след като са променени правилата. А дългогодишното спонсорско участие на "Литекс комерс" по посока радио "Гонг" преди и спортно шоу "Гонг" по "Дарик" радио сега, е ли "намеса в редакционната политика"? Александров, който толкова активно, заедно с още няколко "червени журналисти" легитимираше тирето на Ганчев в зараждането му преди 3 години, безплатно ли го правеше? Сега споразумял ли се е за обезщетение с Лошия Домус, за да се разделят "по взаимно съгласие" и да си кротува? Айде холан... И Томислав Русев и Николай Александров не са лоши журналисти, но с годините обективността им избледня до такава степен, че буквално превърнаха Gong.bg в медия, ангажирана със случващото се единствено в отборите на които те двамата най-много симпатизират - Левски и ЦСКА. Нищо против двата отбора но за тази цел си има клубни телевизии и вестници. Когато отразяваш за широката общественост пристрастията се оставят в къщи. Иначе ги влага и тях, а това изкривява и си е обикновена фенщина, не и журналистика.......


Ами общо взето ЦСКА и Левски генерират най-голям интерес сред спортната общественост. Няма как да правиш предаване за отбори с две каруци публика, а и се обръщаше нужното внимание на цялата Лига. Съгласен съм, че не трябваше толкова нагло да налагат Ловешкото ГМО, но какво да правиш - интереса клати феса...


Много точно казано от фен-фен. На мен лично ми беше писнало от този двуполюсен модел налаган ни от двамата господа Томето и Никито. И не , не е вярно че ЦСКА(не знам вече с тире ли с кво ли) и Левски предизвикват най-голям интерес. Двуполюсния модел от комунизма умря още преди 15 години. Колкото каруци публика има по другите стадиони, толкова има и на Герена и Армията. Все едно в Велико Търново, Русе, Враца, Пловдив, Варна и тн не си обичат отборите, айде молим... Лично аз се зарадвах вчера като разбрах че Никито бил уволнен, а Томето си тръгнал като разбрал. Айде чао

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот TristaNNN » 30 май 2019 16:51

delqnski47 написа:
TristaNNN написа:
kiril.a.d написа:Сега чакаме да напусне и един от Главните редактори и съсобственик, продуцирал 3 от сайтовете на НЕТИнфо и после ще им сменят имената на Антибиотик, Лудопилец и Лудогорско пиле ;)....

Tи тия не ги мисли много-много, ами гледай как в най-скоро време ще цъфне едно тире в името на един отбор, точно както си е по документи. :mrgreen:

Хората казват,че дребните неща осмислят живота на един човек.За някои хора това си важи в пълна сила 8-)

Брех, ти да не си чел "Пътеката"? :shock:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Georgpetrov
Мнения: 41
Регистриран на: 26 окт 2016 23:20
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот Georgpetrov » 30 май 2019 19:50

Аз не знам кое е впечатляващото от журналистическите геройства на въпросните двама журналисти,освен че станаха маши да легализират най-голямата лъжа в българския футбол?!Преименованият и преместен в София Литекс не може да го налагаш с чуждо име и да му пришиваш чужда история и да се мислиш за журналист?! ;)

Georgpetrov
Мнения: 41
Регистриран на: 26 окт 2016 23:20
Контакти:

Re: Гонг.бг спира да се поддържа от екипа на Гонг

Мнениеот Georgpetrov » 30 май 2019 19:54

..и още нещо .Който пише против легализирането на ГМО-то на Микрето бива незабавно шунтиран!Това е соросоидна цензура ,приятели!За корифея Александров съм подбрал чужди мисли които ми допадат :„Типична чорбарска наглост. След като сте автори на най-голямата измама в новата българска история - затриването на 25 млн. дългове, след като специално за вас направиха нова група, да говориш за дългове... ?!? Само типичното армейско леке с петолъчка вместо мозък може да изтърси подобна простотия. Но какво да очакваме от наследници на шумкари и обирджии на мандри с фуражки и зелени чорапи, със собственик подсъдим за ДДС измами и тартор на агитката осъден за наркоразпространение престъпник с влязла в сила присъда, на когото лично спасителят-нискоръст благодетел му ходи на крака в затвора.“.. ;) :roll: :lol:


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта