Ники Александров напусна Gong.bg

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот Дидо » 27 май 2019 23:06

toristo написа:
Дидо написа:
toristo написа:Браво, най-накрая този псевдожурналист да се разкара.
Не е за вярване, че такова злобно и пристрастно човече може да е бил спортен журналист, че чак и главен редактор. Не случайно този сайт беше замрял толкова.
И Томислав, макар и доста по-умерен от Александров, няма да липсва с некомпетентните си коментари.

Ама той създаде сайта ве кавал смотан.

И какво като го е създал. Той и собственика на Макдоналдс е бил шута на създателите, братята Макдоналдс.
Този сайт отдавна е с друг собственик а Томислав и Александров са само служители.
А кавал ще казваш на баща си.

Марката Гонг няма как да им я отнемат,а ти си кавал защото си си просто такъв.
А за баща ми няма какво да пишеш защото не го познаваш или може да го последваш защото не е между живите!
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

Потребителски аватар
Ivo11
Мнения: 10
Регистриран на: 18 авг 2015 17:09
Контакти:

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот Ivo11 » 27 май 2019 23:12

Ново предаване, с обективни журналисти и повече материали за отборите в Първа лига, футболистите ни в чужбина, Втора лига и т.н. Футболът не е само Левски и тирето и реване от съдията. А до Никито - човекът дори не правеше разлика между пълен и кратък член....

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Дидо

Мнениеот Странджата » 28 май 2019 01:32

Не бъркай свободата да говориш, каквото мислиш, с налагането на своята "истина" по силата на позицията , която имаш. Можеш като журналсит да е бил пристрастен - което не е кой знае колко похвално, но като главен редактор беше длъжен да толерира истината, а не своето виждане. Спомни си пламенните слова за "истинският ЦСКА', за когото тирето е само един дефис, превръщащ го в сложна дума, ненужно учленявана вместо само първата съставка. И как мислиш - новият собственик ще търпи защитника на отбора, чийто сегашен бащица спретна онази декларация за гелосаната ... - не ми се пише нататък ...
Това, че са напуснали двамата, не е беда - кадрилът на журналистите отдавна е професионален за тях танц - който им плати, пред него танцуват. Да видим следващите, за които вече знаем кой ще им плаща.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот metodito » 28 май 2019 06:12

Аз очаквам скоро да закрият и форумчето.

Потребителски аватар
The deacon
Мнения: 594
Регистриран на: 31 яну 2009 07:45
Контакти:

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот The deacon » 28 май 2019 06:57

Този Никиту, изобщо няма да липсва! Отдавна съм казвал, че двата болни мозъци, облъчени до огнено оранжево са ГА и НА!!! Фанатици до костите на мозъците си! През последните 3 години неистово ни убеждават как преименувания Литекс бил четирибуквието! Но най-пошлото в случая е, че и Томито се включи в това припяване! Дали защото някой му плати затова, дали защото така му беше наредено - незнам! С две думи - в България вече няма безпристрастни и обективни журналисти и в този смисъл, нито НА ще ми липсва, нито Томето!

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот bsz1916 » 28 май 2019 09:26

Това е най - добрата новина за ползващите тоя сайт . Даже мисля че новите собственици позакъсняха с изгонването му , но " ПО - ДОБРЕ КЪСНО , ОТКОЛКОТО НИКОГА ".

Vladislav
Мнения: 1592
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот Vladislav » 28 май 2019 10:59

Сега микренския левент ще го прибере под крилото си. Колко къщички за птиченца е направил...

m65
Мнения: 3
Регистриран на: 18 юни 2016 15:44
Контакти:

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот m65 » 28 май 2019 11:12

Рано, или късно, това с НикитУ щеше да се случи.
Когато си толкова "болен" на тема - фалиралият футболен отбор на ЦСКА, и всячески защитаваш най-голямата измама в българският спорт, в частност футбола, и то в национална медия, то трябва да си наясно, че пак рано или късно, ще има Видов ден.
СеСеКа-ту, НикитУ, фалира на сакралната дата 9 септември 2016 година, и това е факт. Всичко останало са мераци, и интерпретации на тема: АМА АЗ ПРИПОЗНАХ.... :) :) :)

Чао НукитУ, и пътувай с вятъра на припознавачите, дето Ви вее безспир, и то по всички земни кълбета. :) :) :)

filcolins
Мнения: 505
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот filcolins » 28 май 2019 12:54

За сетен път доказахме, че си заслужаваме, асансьорите, кръстниците, терасите , апартаментите, къщите за гости, братовчедите, тъщите и т.н. След резултата от изборите яко ще ни тръскат докато пускаме сос.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ники Александров напусна Gong.bg

Мнениеот TristaNNN » 28 май 2019 14:27

filcolins написа:За сетен път доказахме, че си заслужаваме, асансьорите, кръстниците, терасите , апартаментите, къщите за гости, братовчедите, тъщите и т.н. След резултата от изборите яко ще ни тръскат докато пускаме сос.

Що? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта