Проблем с аватарите във форума

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Проблем с аватарите във форума

Мнениеот KOPScousers » 22 ное 2018 20:54

Добър вечер на всички, от доста време насам се опитвам да си сменя аватара във форума, но не става. Преди време имаше опция в самия форум, след това го промениха и аватарите се сменяха в самия сайт на Гонг, но сега и от там не става (всъщност не е от сега, от месеци е така). Всъщност там става, аватарът се променя, но във форума си стои стария. Проблемът не е толкова голям или важен, но лично мен ме дразни, а със сигурност има и други като мен, така че има ли как евентуално да помолим някой модератор на форума да оправи този проблем?

ПС. Проблемът не е само при мен, говорил съм и с други хора от форума. Ако беше бъг за 2-3 дни, как да е, но вече мина доста време и аватарите все още не могат да се сменят. Дано някой от отговорниците види това и предприеме мерки.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5443
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Проблем с аватарите във форума

Мнениеот insaneboy1 » 22 ное 2018 21:23

Това го обсъждахме и в тази тема още преди месеци ама няма кой да се отзове. Даже съм писал там където пише 'Свържете се с нас', но нищо. Тоя форум е забравен от админи и всякакви дивелапъри. :lol:

Anulo mufa

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Проблем с аватарите във форума

Мнениеот TristaNNN » 23 ное 2018 08:28

Не става, пич. Форумът и всякаквата му техническа поддръжка са взели-дали. Ще си гледаш коврата на аватара до безкрая на времето. Закривай :!:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: Проблем с аватарите във форума

Мнениеот Romanisto » 23 ное 2018 12:58

Добре като влезнеш в профила ти в гонг сайта и промени снимка не става ли?

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Проблем с аватарите във форума

Мнениеот dreben23 » 23 ное 2018 13:56

Значи може да не се хващате на бас за бум буми! Прецакаха се басовете и футболът стана безинтересна игра. :lol: :lol:

Офтопик:
Голям съм ей! :)


Офтопик:
Аз съм си с красивият аватар, няма нужда и да го сменям. :lol: Веднъж опитах и не стана и ги зарязах и опитите. Още някоя година форум имаме и ще ни сложат аватарите на гробето. После ще ги питаме младите кой ще им цели бум бумите, че хептем не ги усещат.
Ще си викат, ей, най-сетне ке рахатясаме във форумчето. :lol: Одъртехме, момци, за нищо не ставаме веке. Аз съм спокоен, те и младите за нищо не стават. Петдесет години да минат тоя форум никой не може да им го оправи да е всичко натаман. Знаете ли защо, щото шефчето си е заебало форума който и да е. То ги мързи братче да закачат на некой сървър друг форум, какво остава да ти се смени аватара! Няма сменяне тука, квото си избрал последно, то ще е до края на играта. Който е изгубил бас и се е нахендрил, сигурно не ще да си влезе и у профила, че ще му се повръща примерно. Кой извадил късмет, извадил. Тва да не е чейндж бюро, момци? Идваш и искаш да ти се смени аватара. Няма концерт по желание. :mrgreen: :cry: :lol:


Симпатяги. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
equilibrum
Мнения: 121
Регистриран на: 21 окт 2017 19:46
Контакти:

Re: Проблем с аватарите във форума

Мнениеот equilibrum » 23 ное 2018 16:32

Да, наистина, има проблем. Тук в този сайт реагират изключително бавно. Няколко пъти писах да сменят емблемата на МАНСИТИ, и я смениха чак след като станаха шампиони за 2018 г. Така че не ми се вярва някой да реагира за аватарите, а е неприятно тук да съм с този аватар, а в Гонг - а с друг. Недоумявам, защо не вземат мерки? Безхаберие, безотговорност, нехайство или ни изпитват нервите?

Потребителски аватар
Adrian Monk
Мнения: 807
Регистриран на: 26 сеп 2010 10:47
Контакти:

Re: Проблем с аватарите във форума

Мнениеот Adrian Monk » 23 ное 2018 18:06

Направи си нов профил. ;)
"... Знаете, че преди победата на деветосептемврийската революция в спорта и най-вече във футбола преобладаваха буржоазно-фашистки елементи. Народната власт не можеше да допусне това. Затова създадохме нашия ЦСКА". Д. Джуров


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта