За личните данни...

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

За личните данни...

Мнениеот dindan » 15 юни 2018 19:35

Необходимо ли е при всяко влизане в сайтовете на Гонг и Дарик да ми излиза прозорец да приема това за личните данни.
Вече ми го предлагат и на полски език!
Нормално ли е?
Изображение
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: За личните данни...

Мнениеот dreben23 » 19 юни 2018 17:15

Да, изложиха с тая полска платформа. Поне не се разбира и аз натискам назад. Данните ни отиват в полска компания за обработка. :lol: :lol:

Според мен много голяма част от сайтовете немат идея кво да покажат на хората, навсякъде изскачат най-различни глупости. И нямат нищо общо с на другине глупостите им. Едни предложат един вариант, другите друг. Т.е. потребителят нема да знае кой нарушава закона и кой не. Така го измислиха, че да дадеш назад и ае.. :lol:

Фалшив е тоя законь, никой не знае какво да направи. В над 80 процента от сайтовете нема никакви опции за размаркиране, ако има всичкине ше им махнем лястовичката. Най-добре да си влезем в профила с компаниите за реклами в гугъл и да се отпишем оттам. Тогава няма да знаят какви са ти интересите поне и ще вадят рекламки не от нашите вкусове. Този е закон напълно наопаки на означаващото, просто ЕС им даде право легално да се правят измами. Освободи ги от отговорност. Нищо никой няма да докаже и разбере кат ти продадот данните. Тва е. :lol:

Всеки избирателно сложил отметки, които не можеш да премахнеш, това цялото нещо трябваше да го направят през гугъл, а не през на този или онзи в сайта му. Никакви предложения не виждам в много от сайтовете. Ами и те са нелегални затова. Той няма идея какво е туй нещо закони. Голям парадокс е нелегални сайтове да предлагат защита на данни. Чакайте ще ви ги предложат. :lol:

На чужбинските сайтове хептем пък нищо не изскача, ветър работа. Но пък като не изскочи го знаеш вече къв е бил сайто.


Това трябваше гугъл да го направи, те са не другаде всичкине закачени сайтове. Отвори терасата и погледни на простора да не са закачени неколко сайта. Не са тама закачени недей. :lol: Само че и те си измиват ръцете и оставят отговорността на всеки един сайт, защото те ги продавали на лошите, ама нали пак ползват гугъл да найдат адресите на лошите. 8-)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: За личните данни...

Мнениеот metodito » 02 юли 2018 20:02

Е, все едно не знаеш, че всичко е вятър и отбиване на номера. Съгласен ли си да те следим? Възможни отговори: да, да.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта