Корупцията в БГ футбола

Модератори: SkArY_9, paceto, modor, kartago, slavia_forever, Madridist, vaskonti

bsz1916
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот bsz1916 » 28 фев 2018 18:29

trokadero_ написа:Корупцията винаги ще я има начело с Перуканче , Спас и Кирчо ;)

А защо си пропуснал снажният исполин от Микле ?

КироВарна
Контакти:

Мнениеот КироВарна » 28 фев 2018 21:44

bsz1916 написа:
trokadero_ написа:Корупцията винаги ще я има начело с Перуканче , Спас и Кирчо ;)

А защо си пропуснал снажният исполин от Микле ?

Защото той беше лош, докато беше в Ловеч!!!Тогава го псуваха, както сега псуват Домуса!!!След като се премести в София, стана чист и неопетнен!!!Истински борец за правда!!!Толкова ни е борбата с корупцията!!!Докато служи на нас е правилна!!!Ако е в услуга на другите......е ужасна!!!На никой не му дреме, че Перукан е корумпиран!!!Трябва да се смени и на негово място, да дойде човек, който е наш!!!Все едно какъв, важното е да е наш и да ни върне на върха на пирамидата!!!На хранителната пирамида!!!Мое лично мнение е, че всичко у нас е объркано!!!Трябва да се започне от нула!!!На първо място, като отношение и разбиране за промените!!!За съжаление, мисля че в България, това е невъзможно!!!

peliforewer
Контакти:

Мнениеот peliforewer » 28 фев 2018 22:24

Авторът на темата визира скандални кадри от конгреса и работата на БФС,а тука се явиха веднага разни герои на Иван Вазов които ни обясняват колко са лоши Господарите,те и Канал 3 и BITelevision бяха много лоши,после едни съвестни граждани ги купиха и сега са много правилни.Думата ми е че скоро и Господарите някой съвестен гражданин ще ги купи и героят на Вазов ще бъде напълно доволен.За индивида от Ст.Загора който свърза конгреса на БФС с Гриша Ганчев мога само да кажа че го съжалявам,днес му дойде много ЦСКА ще играе в Европа и един свободен човек попита в един уж свободен форум защо не се отразяват скандални кадри от кулоарите на БФС в повечето уж свободни медии в България.Поздравления за авторът,аз поставям въпроса защо полуфинала за КБ ЦСКА-Левски се премести с цял месец,но знам че няма кой да ми отговори а и няма вече журналист който да му стиска да попита.
Мнениеот tiamat » 19 май 2020 20:11

Това дарение трябва да бъде върнато. Но може ли пък при един евентуален фалит на ПК да му бъде търсена отговорност за това? Щото от гледна точка на закона, парите са си пари.

bsz1916
Контакти:

Мнениеот bsz1916 » 02 мар 2018 09:46

peliforewer написа:Авторът на темата визира скандални кадри от конгреса и работата на БФС,а тука се явиха веднага разни герои на Иван Вазов които ни обясняват колко са лоши Господарите,те и Канал 3 и BITelevision бяха много лоши,после едни съвестни граждани ги купиха и сега са много правилни.Думата ми е че скоро и Господарите някой съвестен гражданин ще ги купи и героят на Вазов ще бъде напълно доволен.За индивида от Ст.Загора който свърза конгреса на БФС с Гриша Ганчев мога само да кажа че го съжалявам,днес му дойде много ЦСКА ще играе в Европа и един свободен човек попита в един уж свободен форум защо не се отразяват скандални кадри от кулоарите на БФС в повечето уж свободни медии в България.Поздравления за авторът,аз поставям въпроса защо полуфинала за КБ ЦСКА-Левски се премести с цял месец,но знам че няма кой да ми отговори а и няма вече журналист който да му стиска да попита.

ЦСКА няма да играе в Европа - там е допуснат ЦСКА - СОФИЯ . Да , наистина ми дойде много че УЕФА признава на ЦСКА - СОФИЯ цели 4 титли и до 32 - рата остават само някакви си 28 .

peliforewer
Контакти:

Мнениеот peliforewer » 02 мар 2018 11:27

bsz1916 написа:
peliforewer написа:Авторът на темата визира скандални кадри от конгреса и работата на БФС,а тука се явиха веднага разни герои на Иван Вазов които ни обясняват колко са лоши Господарите,те и Канал 3 и BITelevision бяха много лоши,после едни съвестни граждани ги купиха и сега са много правилни.Думата ми е че скоро и Господарите някой съвестен гражданин ще ги купи и героят на Вазов ще бъде напълно доволен.За индивида от Ст.Загора който свърза конгреса на БФС с Гриша Ганчев мога само да кажа че го съжалявам,днес му дойде много ЦСКА ще играе в Европа и един свободен човек попита в един уж свободен форум защо не се отразяват скандални кадри от кулоарите на БФС в повечето уж свободни медии в България.Поздравления за авторът,аз поставям въпроса защо полуфинала за КБ ЦСКА-Левски се премести с цял месец,но знам че няма кой да ми отговори а и няма вече журналист който да му стиска да попита.

ЦСКА няма да играе в Европа - там е допуснат ЦСКА - СОФИЯ . Да , наистина ми дойде много че УЕФА признава на ЦСКА - СОФИЯ цели 4 титли и до 32 - рата остават само някакви си 28 .

За титлите не се притеснявай в музея са,за това кой е ЦСКА казваме ние цесекарите,а не разни недоразумения които живеят единствено от злобата си срещу ЦСКА.Да си прочел във форума на Берое да съм написал една лоша дума за отбора и феновете,а ти си постоянно в темите за ЦСКА и не спираш да плюеш.Само не знам как можеш да ми даваш наклон на .... като аз когато съм бил на стадиона в Ст. Загора и съм гледал Жеков,Янчовски,Белчев и другите славни футболисти на Берое ти си бил още далечен проект.

Това дарение трябва да бъде върнато. Но може ли пък при един евентуален фалит на ПК да му бъде търсена отговорност за това? Щото от гледна точка на закона, парите са си пари.

bsz1916
Контакти:

Мнениеот bsz1916 » 02 мар 2018 13:14

peliforewer написа:
bsz1916 написа:

За титлите не се притеснявай в музея са,за това кой е ЦСКА казваме ние цесекарите,а не разни недоразумения които живеят единствено от злобата си срещу ЦСКА.Да си прочел във форума на Берое да съм написал една лоша дума за отбора и феновете,а ти си постоянно в темите за ЦСКА и не спираш да плюеш.Само не знам как можеш да ми даваш наклон на .... като аз когато съм бил на стадиона в Ст. Загора и съм гледал Жеков,Янчовски,Белчев и другите славни футболисти на Берое ти си бил още далечен проект.

Не ми изглеждаш много на цесекар - по скоро си от платените лакеи на гнома от Микре . Тези които ги изброяваш вероятно съм ги гледал много повече от теб - поне за Жеков е сигурно , защото не съм му изпуснал мач 4 години в Стара Загора и после още 5 в София ( вие тогава бяхте в " Б " група и доколкото си спомням се казвахте " Кърпачев " ) . Между другото днес в ТОП СПОРТ има много сполучливо негово изказване за едно ваше " Директорче " . А във вашия форум не съм влизал - то вие май нямате и форум , а пишете в тоя на ЦСКА .

peliforewer
Контакти:

Мнениеот peliforewer » 02 мар 2018 14:05

бсз аз във форума на ЦСКА съм от 2008г. Форумът си е същия ,участниците също,с много малки изключения,само дето се сменят малките човечета които живеят само от омразата си към ЦСКА,злобата не води до добър край.

Потребителски аватар
Кашчей

Мнениеот Кашчей » 02 мар 2018 21:31

peliforewer написа:
bsz1916 написа:

В Музея на клуба (не на отбора) са трофеите на ЦСКА, а не на "ЦСКА-София". Ако бяхте ЦСКА, защо ще купувате активите на ЦСКА?! Феновете можете да си поддържате който си искате клуб и отбора му, но нямате право на глас относно признаването !
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”