Корупцията в БГ футбола

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот bsz1916 » 28 фев 2018 18:29

trokadero_ написа:Корупцията винаги ще я има начело с Перуканче , Спас и Кирчо ;)

А защо си пропуснал снажният исполин от Микле ?

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот КироВарна » 28 фев 2018 21:44

bsz1916 написа:
trokadero_ написа:Корупцията винаги ще я има начело с Перуканче , Спас и Кирчо ;)

А защо си пропуснал снажният исполин от Микле ?

Защото той беше лош, докато беше в Ловеч!!!Тогава го псуваха, както сега псуват Домуса!!!След като се премести в София, стана чист и неопетнен!!!Истински борец за правда!!!Толкова ни е борбата с корупцията!!!Докато служи на нас е правилна!!!Ако е в услуга на другите......е ужасна!!!На никой не му дреме, че Перукан е корумпиран!!!Трябва да се смени и на негово място, да дойде човек, който е наш!!!Все едно какъв, важното е да е наш и да ни върне на върха на пирамидата!!!На хранителната пирамида!!!Мое лично мнение е, че всичко у нас е объркано!!!Трябва да се започне от нула!!!На първо място, като отношение и разбиране за промените!!!За съжаление, мисля че в България, това е невъзможно!!!

peliforewer
Мнения: 9296
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот peliforewer » 28 фев 2018 22:24

Авторът на темата визира скандални кадри от конгреса и работата на БФС,а тука се явиха веднага разни герои на Иван Вазов които ни обясняват колко са лоши Господарите,те и Канал 3 и BITelevision бяха много лоши,после едни съвестни граждани ги купиха и сега са много правилни.Думата ми е че скоро и Господарите някой съвестен гражданин ще ги купи и героят на Вазов ще бъде напълно доволен.За индивида от Ст.Загора който свърза конгреса на БФС с Гриша Ганчев мога само да кажа че го съжалявам,днес му дойде много ЦСКА ще играе в Европа и един свободен човек попита в един уж свободен форум защо не се отразяват скандални кадри от кулоарите на БФС в повечето уж свободни медии в България.Поздравления за авторът,аз поставям въпроса защо полуфинала за КБ ЦСКА-Левски се премести с цял месец,но знам че няма кой да ми отговори а и няма вече журналист който да му стиска да попита.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот bsz1916 » 02 мар 2018 09:46

peliforewer написа:Авторът на темата визира скандални кадри от конгреса и работата на БФС,а тука се явиха веднага разни герои на Иван Вазов които ни обясняват колко са лоши Господарите,те и Канал 3 и BITelevision бяха много лоши,после едни съвестни граждани ги купиха и сега са много правилни.Думата ми е че скоро и Господарите някой съвестен гражданин ще ги купи и героят на Вазов ще бъде напълно доволен.За индивида от Ст.Загора който свърза конгреса на БФС с Гриша Ганчев мога само да кажа че го съжалявам,днес му дойде много ЦСКА ще играе в Европа и един свободен човек попита в един уж свободен форум защо не се отразяват скандални кадри от кулоарите на БФС в повечето уж свободни медии в България.Поздравления за авторът,аз поставям въпроса защо полуфинала за КБ ЦСКА-Левски се премести с цял месец,но знам че няма кой да ми отговори а и няма вече журналист който да му стиска да попита.

ЦСКА няма да играе в Европа - там е допуснат ЦСКА - СОФИЯ . Да , наистина ми дойде много че УЕФА признава на ЦСКА - СОФИЯ цели 4 титли и до 32 - рата остават само някакви си 28 .

peliforewer
Мнения: 9296
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот peliforewer » 02 мар 2018 11:27

bsz1916 написа:
peliforewer написа:Авторът на темата визира скандални кадри от конгреса и работата на БФС,а тука се явиха веднага разни герои на Иван Вазов които ни обясняват колко са лоши Господарите,те и Канал 3 и BITelevision бяха много лоши,после едни съвестни граждани ги купиха и сега са много правилни.Думата ми е че скоро и Господарите някой съвестен гражданин ще ги купи и героят на Вазов ще бъде напълно доволен.За индивида от Ст.Загора който свърза конгреса на БФС с Гриша Ганчев мога само да кажа че го съжалявам,днес му дойде много ЦСКА ще играе в Европа и един свободен човек попита в един уж свободен форум защо не се отразяват скандални кадри от кулоарите на БФС в повечето уж свободни медии в България.Поздравления за авторът,аз поставям въпроса защо полуфинала за КБ ЦСКА-Левски се премести с цял месец,но знам че няма кой да ми отговори а и няма вече журналист който да му стиска да попита.

ЦСКА няма да играе в Европа - там е допуснат ЦСКА - СОФИЯ . Да , наистина ми дойде много че УЕФА признава на ЦСКА - СОФИЯ цели 4 титли и до 32 - рата остават само някакви си 28 .

За титлите не се притеснявай в музея са,за това кой е ЦСКА казваме ние цесекарите,а не разни недоразумения които живеят единствено от злобата си срещу ЦСКА.Да си прочел във форума на Берое да съм написал една лоша дума за отбора и феновете,а ти си постоянно в темите за ЦСКА и не спираш да плюеш.Само не знам как можеш да ми даваш наклон на .... като аз когато съм бил на стадиона в Ст. Загора и съм гледал Жеков,Янчовски,Белчев и другите славни футболисти на Берое ти си бил още далечен проект.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот bsz1916 » 02 мар 2018 13:14

peliforewer написа:
bsz1916 написа:
peliforewer написа:Авторът на темата визира скандални кадри от конгреса и работата на БФС,а тука се явиха веднага разни герои на Иван Вазов които ни обясняват колко са лоши Господарите,те и Канал 3 и BITelevision бяха много лоши,после едни съвестни граждани ги купиха и сега са много правилни.Думата ми е че скоро и Господарите някой съвестен гражданин ще ги купи и героят на Вазов ще бъде напълно доволен.За индивида от Ст.Загора който свърза конгреса на БФС с Гриша Ганчев мога само да кажа че го съжалявам,днес му дойде много ЦСКА ще играе в Европа и един свободен човек попита в един уж свободен форум защо не се отразяват скандални кадри от кулоарите на БФС в повечето уж свободни медии в България.Поздравления за авторът,аз поставям въпроса защо полуфинала за КБ ЦСКА-Левски се премести с цял месец,но знам че няма кой да ми отговори а и няма вече журналист който да му стиска да попита.

ЦСКА няма да играе в Европа - там е допуснат ЦСКА - СОФИЯ . Да , наистина ми дойде много че УЕФА признава на ЦСКА - СОФИЯ цели 4 титли и до 32 - рата остават само някакви си 28 .

За титлите не се притеснявай в музея са,за това кой е ЦСКА казваме ние цесекарите,а не разни недоразумения които живеят единствено от злобата си срещу ЦСКА.Да си прочел във форума на Берое да съм написал една лоша дума за отбора и феновете,а ти си постоянно в темите за ЦСКА и не спираш да плюеш.Само не знам как можеш да ми даваш наклон на .... като аз когато съм бил на стадиона в Ст. Загора и съм гледал Жеков,Янчовски,Белчев и другите славни футболисти на Берое ти си бил още далечен проект.

Не ми изглеждаш много на цесекар - по скоро си от платените лакеи на гнома от Микре . Тези които ги изброяваш вероятно съм ги гледал много повече от теб - поне за Жеков е сигурно , защото не съм му изпуснал мач 4 години в Стара Загора и после още 5 в София ( вие тогава бяхте в " Б " група и доколкото си спомням се казвахте " Кърпачев " ) . Между другото днес в ТОП СПОРТ има много сполучливо негово изказване за едно ваше " Директорче " . А във вашия форум не съм влизал - то вие май нямате и форум , а пишете в тоя на ЦСКА .

peliforewer
Мнения: 9296
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот peliforewer » 02 мар 2018 14:05

бсз аз във форума на ЦСКА съм от 2008г. Форумът си е същия ,участниците също,с много малки изключения,само дето се сменят малките човечета които живеят само от омразата си към ЦСКА,злобата не води до добър край.
vlong:
Някои не могат да приемат факта,че НАП и Левски са едно и също,както паразитът се впива в тяло и смуче кръвта му.
На Левски му трябва финансова кръв,дали ще храниш директно паразита или ще я даваш чрез Левски,каква е разликата?
Кръв трябва,не думи.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот Кашчей » 02 мар 2018 21:31

peliforewer написа:
bsz1916 написа:
peliforewer написа:Авторът на темата визира скандални кадри от конгреса и работата на БФС,а тука се явиха веднага разни герои на Иван Вазов които ни обясняват колко са лоши Господарите,те и Канал 3 и BITelevision бяха много лоши,после едни съвестни граждани ги купиха и сега са много правилни.Думата ми е че скоро и Господарите някой съвестен гражданин ще ги купи и героят на Вазов ще бъде напълно доволен.За индивида от Ст.Загора който свърза конгреса на БФС с Гриша Ганчев мога само да кажа че го съжалявам,днес му дойде много ЦСКА ще играе в Европа и един свободен човек попита в един уж свободен форум защо не се отразяват скандални кадри от кулоарите на БФС в повечето уж свободни медии в България.Поздравления за авторът,аз поставям въпроса защо полуфинала за КБ ЦСКА-Левски се премести с цял месец,но знам че няма кой да ми отговори а и няма вече журналист който да му стиска да попита.

ЦСКА няма да играе в Европа - там е допуснат ЦСКА - СОФИЯ . Да , наистина ми дойде много че УЕФА признава на ЦСКА - СОФИЯ цели 4 титли и до 32 - рата остават само някакви си 28 .

За титлите не се притеснявай в музея са,за това кой е ЦСКА казваме ние цесекарите,а не разни недоразумения които живеят единствено от злобата си срещу ЦСКА.Да си прочел във форума на Берое да съм написал една лоша дума за отбора и феновете,а ти си постоянно в темите за ЦСКА и не спираш да плюеш.Само не знам как можеш да ми даваш наклон на .... като аз когато съм бил на стадиона в Ст. Загора и съм гледал Жеков,Янчовски,Белчев и другите славни футболисти на Берое ти си бил още далечен проект.


В Музея на клуба (не на отбора) са трофеите на ЦСКА, а не на "ЦСКА-София". Ако бяхте ЦСКА, защо ще купувате активите на ЦСКА?! Феновете можете да си поддържате който си искате клуб и отбора му, но нямате право на глас относно признаването !
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта