Корупцията в БГ футбола

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Tonkoy
Мнения: 3
Регистриран на: 05 ное 2010 12:48
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот Tonkoy » 28 фев 2018 12:40

vaskonti написа:
sslevski написа:Извинявай автора на темата ,но имам един въпрос на който очаквам да отговориш честно. На кой български отбор симпатизираш?

Подтекстът тук да не би е намек, че ти се сещаш само един наш клуб, който е вън от всякакви схеми и е чист като сълза?


Като малък симпатизирах на Левски, сега по-скоро ме е яд за състоянието на Българския футбол и не симпатизирам на никого конкретно. Не знам какво значение има това за теб. Повдигам темата, защото ме е яд, че нито една медия не посмя да каже дори изречение за случилото се и се надявам това да се промени.

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот bsz1916 » 28 фев 2018 12:51

Корупцията е посевместна и е завладяла всички институции в страната . Няма как във футбола да е нещо по - различно . А и този спорт отдавна вълнува все по - малко хора - от всички мачове в един кръг от така наречената ППЛ , общо не се събира публика колкото половината от 1 мач от 3 - та лига от първенствата в Англия или Германия например . Така че въпросът " КОЙ СТОИ ЗАД ГИНКА ОТ ПАЗАРДЖИК ? " при закупуването на ЧЕЗ е много по - важен от този за " КОРУПЦИЯТА В БГ ФУТБОЛА " . А въпросите като този за Гинка от Пазарджик са на всяка крачка . Вкарването на един нов отбор направо в създадената за тази цел ППЛ , също е доста вероятно да има връзка с МНОГО ПО - ВАЖНИ КОРУПЦИОННИ ВЪПРОСИ , като фалита и разграбването на активите на КТБ например .

Потребителски аватар
greeny
Мнения: 150
Регистриран на: 20 юли 2017 11:18
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот greeny » 28 фев 2018 13:19

Дайте линк да го видим този репортаж.
I am the Lizard King, I can do anything!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3969
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: doktora25

Мнениеот Странджата » 28 фев 2018 13:25

Докторе, чувството ти за хумор май отдавна не е актуализирано - ъпгрейдвай го по-скоро :)

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот 7 е добро число » 28 фев 2018 13:28

[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот Eminem » 28 фев 2018 13:56

greeny написа:Дайте линк да го видим този репортаж.

https://gospodari.com/%D0%B2%D0%B8%D0%B ... 43548.html

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот doktora25 » 28 фев 2018 15:36

Едно време се съгласявах с позицията, че "По-добре 100 виновни да не бъдат наказани, отколкото един невинен да бъде". Вече не. Стига толкова!

Господарите на ефира имат хиляди трески за дялане, герберастки псета са, спрях да ги гледам отдавна, но тук поне могат да свършат нещо полезно и дано работата им по случая доведе до значими резултати, оставки и присъди.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3969
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот Странджата » 28 фев 2018 16:22

Предаването е толкова отвратително, колкото и атмосферата около българския футбол. Реално то не само не допринася за борба против корупцията, а я подпомага с непрофесинализма си и заради евтиния популизъм. Стига само един пример - държавата да се намеси - тя няма право да прави това в БФС. Нека да отидат с този запис при прокурора, нека осигурят защита на свидетеля, ако той се съгласи да повтори думите си пред прокурор, мисля, че и не би било проблем някой от предаването да беше делегат под прикритие. Ама за това се искат топки, а не - рекъл-казал, хи-хи, не съм от тях, как'Сийке. Толкова ли е трудно да се докаже наличието на корупция, ако е повсеместна. Или ако е повсеместна, никой не си признава, защото виж, че бат'Бойко му рекъл - а ти пък си много убав ...
За телевизии и прокурори, за "четвърта власт" и за независима съдебна система не ми се слуша от време оно - а след Костинброд и КТБ да се говори за тях е противопоказно за душевното здраве ...
П.С. Дали не греша, като мисля, че е инкриминирано както даването на подкуп, така и вземането. Ако е така - хватката е мъртва!

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот galin56 » 28 фев 2018 17:23

Корупция в българския футбол няма. Корупция има там дето има пари, във футбола ни пари няма. За това и футбол нямаме, камо ли корупция в него.

Dog
Мнения: 270
Регистриран на: 18 юли 2010 16:31
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот Dog » 28 фев 2018 18:20

trokadero_ написа:Корупцията винаги ще я има начело с Перуканче , Спас и Кирчо ;)
Дали знаеш титлите на Литекс как са печелени ?


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта