Корупцията в БГ футбола

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Tonkoy
Мнения: 3
Регистриран на: 05 ное 2010 12:48
Контакти:

Корупцията в БГ футбола

Мнениеот Tonkoy » 27 фев 2018 23:59

Здравейте, Gong!

Днес, ден след излъчването на материал, свързан с корупционни схеми в Български Футболен Съюз (в предаването "Господари на Ефира"), за съжаление в нито една медия, включително и вашата, не намерих дори бегъл отзвук на случилото се. Надявам се, че това се дължи на проверка на информацията от ваша страна, защото в противен случай не навежда на нищо хубаво. И тъй като често коментирате честност, корупция, съдийство, поставени лица, "тикви" и т.н. се надявам да се коригирате.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 28 фев 2018 00:38

В БГ футбола корупция няма. Всичко е ток и жица. Къде е морала и така нататък.

П.П. Е*авам се, ама ти пръв почна: седи чакай у Гонг подобно нещо.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот sslevski » 28 фев 2018 07:55

Извинявай автора на темата ,но имам един въпрос на който очаквам да отговориш честно. На кой български отбор симпатизираш?
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот vaskonti » 28 фев 2018 09:09

sslevski написа:Извинявай автора на темата ,но имам един въпрос на който очаквам да отговориш честно. На кой български отбор симпатизираш?

Подтекстът тук да не би е намек, че ти се сещаш само един наш клуб, който е вън от всякакви схеми и е чист като сълза?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
vratar4eto
Мнения: 835
Регистриран на: 28 юни 2010 21:52
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот vratar4eto » 28 фев 2018 09:40

Корупцията е повсемесна. Самият факт, че позволиха на Литекс да си смени града и цветовете и все още да е в професионалния футбол, трябва да е достатъчно доказателство. А вижте и кандидатите да оглавят БФС - Боби Михайлов , който си го знаем и преди репортажите, Любо Пенев, който май само на мен не ми дължи пари и току-що излезлият от затвора Дражев (между другото родоначалник на модела с тиретата)

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот 7 е добро число » 28 фев 2018 09:51

vratar4eto написа:Корупцията е повсемесна. Самият факт, че позволиха на Литекс да си смени града и цветовете и все още да е в професионалния футбол, трябва да е достатъчно доказателство. А вижте и кандидатите да оглавят БФС - Боби Михайлов , който си го знаем и преди репортажите, Любо Пенев, който май само на мен не ми дължи пари и току-що излезлият от затвора Дражев (между другото родоначалник на модела с тиретата)



Такива неща не се говорят тук , че са направили цяло първенство , само заради един човек , та отбора му да бъде в него , макар и под друго име . Не знам може и да съм се припознал :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот vg_vasilev » 28 фев 2018 10:35

Корупция при футбола в България НЯМА !
Толкова години не можаха да хванат корупция нито съдия, нито президент, нито Бобето Михайлов, нито Ганчев, Венци. Даже и Кралев не е корумпиран.
Щом не са хванали нито един - няма доказателства, няма и корупция .
Черно тото също няма.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот Странджата » 28 фев 2018 11:08

Да се пише по-коректно - корупция няма, никой не може да твърди,че има, докато няма осъден. Самата методика за наличието на корупция си служи с друг израз - усещане за корупция. Ако става дума за такова усещане в нашия футбол, то май други усещания няма. Ама това с усещането е като с температурата - казват ти - навън е -2 градуса, но духа силен вятър и усещането е за минус -12 ... А у нас не рядко ветровете са ураганни. Но затова пък сме свикнали да си стоим на завет ...

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот trokadero_ » 28 фев 2018 12:19

Корупцията винаги ще я има начело с Перуканче , Спас и Кирчо ;)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Корупцията в БГ футбола

Мнениеот doktora25 » 28 фев 2018 12:20

В тема за корупцията в българския футбол преобладаващият брой мнения казват, че за такава не може да се говори, докато няма осъдени. Да се смееш ли, да плачеш ли или да захвърлиш всичко? Че нали корупцията е ВЪВ това, че няма осъдени!

Докато мисленето ни е такова вместо да искаме всичка измет, мутри и олигарси да изгният по затворите или да бъдат пратени в уранови мини тая държава няма да се оправи!
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта