Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Segata
Мнения: 5
Регистриран на: 07 юли 2016 16:22
Контакти:

Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Мнениеот Segata » 14 сеп 2017 15:01

Във вторник следобед , стоях пред компютъра и дебнех за да си купя Вип билети за мача в Кардиф , веднага щом ги пуснат за да съм на първите редове. Хванах точно момента на пускането но с изненада разбрах че нямам достъп до единствения сайт за официална продажба "http://www.stubhub.com/" :shock: След консултиране с хора по навътре в материята , опитахме да симулираме влизане от чужда държава и не стана пак , останах с идеята че сайта може да се е сринал. Но пак ШОК , когато разбрах от Новините вечерта че, са разпродали над 70 000 билета за няколко часа ???!!! Добре де , ние някакви 3 , 4, 5, то разрядни хора ли сме и как може в 21 век да се случва подобно нещо ? Как е възможно да ни блокират цялата държава за да не може да си закупим билет на нормалните цени , ( този който аз исках да купя беше 1500 Евро сега се продава през прекупвачи за 3000- 5000 Евро, без яснота за точните редове и места ) И няма ли някой който да вдигне малко шум нещо , защото аз се чувствам меко казано Пре..ан !!

Segata
Мнения: 5
Регистриран на: 07 юли 2016 16:22
Контакти:

Re: Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Мнениеот Segata » 14 сеп 2017 15:19

Ясно е че шансовете на Кубрат не са големи , но поради липсата на "Значими" спортни събития в нашия календар , мисля че мач с участието на Българин за световна титла в Бокса в Тежка категория е най - смисленото нещо от спортна гледна точка , което може да те вълнува, особено на 80 000 хиляден препълнен стадион. За това исках да съм там , но уви явно има хора дето или ги е страх да не се напълни стадиона с българи ... или има някаква далавера в цялата работа ... за да си купуваме билетите на 3 ни цени. Кобрата казал че, ще се погрижи за проблема ама те свършиха местата а сайта още е блокиран :x

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1620
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Мнениеот 1palq4o1 » 14 сеп 2017 16:51

Вчера в спортно "шоО" Гонг я дъвкаха тази тема
Еми...това е - ние сме си нанайста категория хора в очите на много народи
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Мнениеот lans22 » 14 сеп 2017 19:17

Според мен, логиката е следната:
Блакират държавите с истински фенски ентусиазъм и интерес. И продават пакети на местните или техните си хора. С цел да направат бизнес и да захлебът покрай мача. Заради черната борса и свръхпечалбите е всичко, ми се струва. И не, България тука не е МИШЕНА! Просто, Джошуа направи име и зрелище и сега ПЪРВИЧНОТО ПРЕДЛАГАНЕ ше е само за НАШТЕ ХОРА. Случвало ми се е при борсови транзакции. Исках да купувам при айпиото на туитър. Когато ЦЕНАТА БЕШЕ ДОСТАТЪЧНО ИЗГОДНА - НЕ МИ МИНА ТРАНЗАКЦИЯТА. Качи се над посочениа от мен горен стоп и ми излиза съобщение: пакетната заявка за акции - одобрена. желаете ли да го закупите на посочената цена? Моля имайте предвид, че тя надвишана посочената от Вас максимално допустима цена. ИГРИЧКИ НА ТЪРГАШИ ИСОФТВЕРЕ. НИЩО, АМА НИЩО ЛИЧНО. ПРОСТО БИЗНЕС.
Надявам се, да не си закупиш билит в условията на продължаващо изнудване.

Потребителски аватар
umen
Мнения: 55
Регистриран на: 10 апр 2015 22:13
Контакти:

Re: Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Мнениеот umen » 14 сеп 2017 22:23

Пореден пример че мачът е предрешен. Пулев като една от две страни на мач с рекорден интерес бе длъжен да предприеме нужното за да гарантира, че феновете ще имат равен шанс с тия на печката да си купят билети ако побързат. След като сам се е уверил, че на това е било попречено е било редно да търси правата по законен път. Но явно му е било все тая - стигна само до статусче във фейса. Дано получи достатъчно пари за продадения си задник, защото това му е последния сериозен мач.

Това не е феърплей! Не стига че оня анабол ще избира къде да го посреща и ще е само след месец ами и билети няма да дава. ХАХ! :lol:

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 15 сеп 2017 09:11

Дори не съм си и помислял да гледам тоя мач на живо, но прочетох горното и ми се струва, че ключовите думи, върху които трябва да се размислим като българи, са "търгаши" и "4-то разрядни хора"....
Или комбинацията от двете.

Най-вероятно се дължи на т. нар. "нискокачествен" трафик, т.е. посещения от български IP адреси, които само генерират трафик и зяпат по сайта, но накрая я един си купи билет, я не. Или пък ако купят, то ще е с цел не да отидат на мач, а да препродадат билетите на далавера.
30 000 безмислени посетители-зяпачи от БГ сериозно затрудняват работата на сайта, правят го тежък и бавен, и пречат на нормалните потребители да си купят билети. И аз да бях, и аз щях да резна достъпа от български IP адреси.

Никой никъде не ни иска, дано го забелязвате вече - порязват ни от това, режат ни от онова, спират ни достъпа до трето, слагат ни на 7-ма скорост в ЕС, оприличиха ни на кенеф, показаха ни среден пръст за Шенген и за еврозоната, тихомълком ни отрязаха за куп други неща, за които управляващите тактично мълчат....
Най-вероятно защото българите сме едни мили, възпитани, културни, образовани, сериозни, любезни и добри хора.

Обичат ни само там, където сме послушни гастарбайтери, които мълчат с превити гърбове, работят 5 пъти повече от местните, но затова пък взимат 5 пъти по-малко.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Мнениеот loko1 » 15 сеп 2017 13:39

Какво ви дреме, какво мислят тия лайна за нас? Ако сами не се оценявате, ще ви тъпчат. Има си начини и ще има българи.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Segata
Мнения: 5
Регистриран на: 07 юли 2016 16:22
Контакти:

Re: Защо не можах да си купя билет за мача на Кобрата ?

Мнениеот Segata » 15 сеп 2017 14:08

Всъщност , тъпото е , че докато се опитвах да вляза в сайта , билетите свършиха. Иначе можеше да се измисли нещо. Никой не те предупреждава, даже до колкото забелязвам, никой не се е трогнал от факта , че ни блокираха държавата. От сайта да са дали някакво изявление ? От организаторите ? Съгласен съм с колегата дето казва , че е бизнес това , но мисля че само България е блокирана. Може би са предполагали , че главната конкуренция на местните за билетите са Българите. Като имаше каси на стадиона беше ясно че 99% от билетите са купени от местни хора , явно искат да си запазят същия модел. Минимум 70% от тези билети ще бъдат препродадени. Все пак имайте предвид че за билети по 40 - 80 евро примерно , може да са решили , че има вероятност да дойдат 30 000 Българи ! НАДАЛИ щеше да стане точно така , ама гаранция няма ако са в свободна продажба , пък ще им се развали празника ако на стадиона се чува само Горда стара планина ... И хората си решиха проблема , как продадоха 70 000 билета за няколко часа , е някаква мистерия . Били счупили рекорда на стадиона, мисля че счупиха световния рекорд ма по важното е че счупиха тъпомера !!!! ГЛАВНИЯ ВЪПРОС Е ЕДИН ЕДИНСТВЕН КОЙТО ПОКАЗВА ЦЯЛАТА СИТУАЦИЯ В ДЕТАЙЛИ. .............
Ако Джошуа играеше срещу Том Шварц , щяха ли да блокират Германия ?


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта