"Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist







Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот doktora25 » 09 окт 2017 15:29

Редовно и с интерес следях последните издания на "Без бутонки". С доста от коментарите бях съгласен. Последното видео обаче, в което се коментира националния отбор след мача с Франция, сериозно ме притеснява. Имат право, че играта не бе толкова цветуща, бляскава и равностойна, колкото се твърдеше в интервютата след срещата, факт е че направихме по-скоро слаб мач и от играта ни още много трябва да се желае. Факт е и че трябва да бъдем максималисти и да не се примиряваме с посредствеността. С всичко това съм съгласен.
Но това според мен е тонът, в който трябва да се влезе. От видеото обаче струеше студенина, унищожителна критика, негативна оценка като цяло на националния отбор и квалификационния цикъл. Усещам у Томислав и Ники и настроения срещу треньора (искрено се надявам да са плод единствено и само на лично мнение, а не на нещо друго), но сякаш подготвят още по-унищожителни коментари ако не постигнем положителен резултат срещу Люксембург. Не това е начинът! Да, аз вярвам на Хубчев и неговия екип, разбира се всеки има право да ми опонира, но е безспорен факт, че всеки треньор има нужда от време да реализира идеите си и отбор не се изгражда за 3 или 4 мача, а точно в момента сменяме и поколенията. Срещите с Швеция и Холандия бяха много светли лъчи и сигнали, че се работи правилно. От мача с Люксембург, който е без абсолютно никакво значение не трябва да се прави капитал, като се има предвид настройката с която националите ни са подхождали към подобни мачове в минали квалификационни цикли. Победа в него обаче би била нов положителен сигнал и белег за израстване.

И още нещо подвеждащо във видеото - а именно това, което Томислав и Ники казаха за предстоящото попадане в трета лига в новия турнир. Разбира се, че е по-добре попадане в 3-та, отколкото във 2-ра лига. Тук трябва да мислим максимално практично. И двете лиги носят по 1 квота и е по-лесно да пребориш конкуренцията от по-слаби съперници, защото първото място само носи успех. Носи и преминаване в по-висока лига. Това, че скоро няма да играем с отбори като Франция и Холандия също е повече лъжа, отколкото истина. Цяла пролет сме свободни да играем с когото искаме контроли. През май месец особено класиралите се за световното ще искат да изиграят много и ще си търсят съперници, а всички останали национални селекции ще искат да изиграят поне по 1. Лигата на нациите ще проведе основно през следващата есен. Ще хване сигурно и нещо от пролетта на 2019. И това единствено е времето, в което ще играем срещу по-слаби отбори - 1/3 от квалификационния цикъл. След това си следват нормални квалификации, в които отново ще трябва да мерим сили с грандове от 1-ва и 2-ра урна.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот Непринуден » 05 дек 2017 01:29

Право на отговор.

Г-н Русев, не ви прави чест последната изява в Без бутонки.
Държите се арогантно и обиждате и предполагам това дори не ви прави впечатление. Фенщината ви е особено агресивна и наподобявате на член на СЗ. Имам няколко въпроса към вас по повод трогателния ви коментар защо това от мача срещу Пирин трябвало да бъде дузпа.

1. Защо футболистите на Левски се "объркаха" и първоначално се изтегляха към центъра? Нормално би било някои от тях да ръкомахат, други да заобградят съдията, все няккави претенции да има за дузпа. Всички обаче продължиха играта та трябваше да се връщат обратно да бият дузпата.
2. Преди лекото дръпване на играча от Пирин имаше леко пък натискане от Холмар. Това не е ли нарушение? Нали не е американски футбол и няма да чакаме на защитника да му извадят око или черен дроб?
3. Казвате "да свирят такива дузпи съдиите колкото си искат, никой не ги спира". ОК, но футбола е контактен спорт, двата отбора не са разделени като при волейбола и да нямат досег. Напротив, точно обратното е. Та ако продължа вашата теза и "съдиите имат смелост" това би означавало на практика при всеки ъглов удар и позиционирането на играчите (придружено от бутане, дърпане) да завършва с дузпа. На вас ако това ви се вижда нормално, на мен не. Да приемем обаче, че съм ОК с това развитие. Вие ще излезете ли след следващия кръг да пледирате за по 5-6 дузпи на всеки отбор? Щото ако не го направите излиза, че става дума само за Левски. Подпирания, побутвания и дърпания да искате.

И сега това за което всъщност пиша. След поредица от скандални мачове на Ленски обявихте "червена пропаганда". Е това е вече нахално! В 4 от последните 5 мача на Левски (без двубоя в Русе) има нелепи отсъждания, дузпи не се дават когато ги има, но пък се дават когато ги няма, всички в решаващи моменти при равновесие в резултата, някои от тях в последната минута....и накрая Томислав Русев излиза и обявява червена пропаганда. Като ви е толкова зле нека да се сменим. Да вземаме цял месец почки след скандални решения, а накрая да обявим синя пропаганда.
Значи играйте си там мачовете, щом така го разбирате футбола, надъхвайте се, че изграждате отбор, че съдиите са обективни, че сте репресирани, че сте сами срещу всички и всичките ви там любими сюжети, но не ни занимавайте с вас. Тук въобще не коментирам съдиите в мачовете на червения отбор, а има за какво, ама да се нарича червена пропаганда абсурдните съдийски сини решения е дебелашко. Въобще не ми се занимава с вашия отбор, правете си там мачовете по вашите сценарии, съдиите да свирят по вашия начин, вие размахвайте байрака на истинноста на тези неща само всичко това си го правете в сектор Б. Без нас. Камо ли пък на това да му викате червена пропаганда. Самия аз не го наричам синя пропаганда и да речем това са много оспорвани и истински двубои на Левски.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот Warped » 05 дек 2017 13:41

И кой е "човека" писал това "право на отговор" че ми стана инетресно :?:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот Вълчан » 27 май 2019 17:46

Всяко начало си има и краи за съжаление.Прекрасно е че сте единни и съпричастни един към друг.Това в днешно време е на изчезване. :!: :!:


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта