"Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
nomeruno
Мнения: 479
Регистриран на: 14 юни 2009 14:07
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот nomeruno » 03 авг 2017 08:27

На мен доста ми харесва! Според мен фенските пристрастия при тях не пречат на работата. За 100 и кусур епизода не ми хареса единствено след едно от дербитата, когато Ники се беше разпенявил нещо и целия епизод отиде.

Scanspeak
Мнения: 55
Регистриран на: 06 юни 2015 15:47
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот Scanspeak » 03 авг 2017 09:13

Отврат е, заради него си инсталирах видео блок в браузъра. Че бяха пуснали по някаква причина и по две видея да вървят едновременно, едно отгоре и едно от долу...
"Този коментар е спонсориран от Кен, кренвирши за всеки зелен"

plamak
Мнения: 678
Регистриран на: 19 мар 2009 18:44
Skype: vanessa.anna.hudgen
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот plamak » 03 авг 2017 10:19

Ляляджии, особено НА

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот Soulen » 03 авг 2017 11:29

Първо си помислих, че на ,мод Модор са му хакнали акаунта :oops:

Гледах ги 2-3 пъти тея, ама като си свикнал на ЕСПН, разликата е като КР и Данчо Милиев. Пълни аматьори, сигурно аз по-добре се изразявам от тях.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

skoda1980
Мнения: 83
Регистриран на: 26 сеп 2012 23:00
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот skoda1980 » 03 авг 2017 14:29

Гледам ги понякога само заради хомуристичния поглед на нещата, иначе фенските им пристрастия развалят спортната част. Томислав не може да стъпи здраво на Ники за Цска-София, най-вече защото и той взима пари за да се прокламира идеята, че Ганчевото е ЦСКА-то а не 1948, само леки намеци и изречения от сорта "не ми отваряй устата". До реванша на Реал Мадрид и Байерн ги гледах редовно, но след мрънкането цял епизод, че съдиите били подкрепили единия отбор, а 3 седмици преди това Барселона беше направила онова съдииско чудо и се прехласваха каква игра бил футбола, е тогава ми станаха ясни, че докато не свалят очилата никога няма да са обективни.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 03 авг 2017 18:53

1982 написа:Сериозно ли има фенове на тази жалка помия ??!


А де ?! И аз това се питам.... :?:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот doktora25 » 03 авг 2017 19:29

Интересно ми е да ги слушам, но понякога и мен ме дразнят с нещата, които казват или не казват.
Лошо впечатление ми направиха със скандалната позиция, която заеха покрай президентските избори - въпрос, който изобщо не би следвало да е предмет на тяхното предаване.

Томислав хубави надъхващи работи говореше за Левски през последните седмици, голяма част от които бяха на място в точния момент. Въпросът е обаче защо през цялото време рядко си позволяваше да търси и да коментира конкретните проблеми, да търси и назовава виновниците, да посочва грешните решения? Защо едва през последната седмица постави под въпрос дали Митов е точният човек? Защо го защитаваше през цялото време преди това и твърдеше, че фенове, клуб, отбор и треньор трябва да са едно цяло. Наистина ли мислеше, че Митов има качества за треньор на Левски или някой му е наредил да не коментира подобни въпроси?
Така напр. както Бруно Рибейро бе разкъсан буквално от журналистите преди 2 години.
Така напр. както Ники Александров посочва, че липсата на сериозна селекция в ЦСКА-София може да се окаже проблем и постоянно се разсъждава върху това доколко полезен може да бъде Стамен Белчев.
Защо побързаха да очернят Люпко след постъпката му на фона на приноса, който имаше към успехите на отбора?
И т.н. и т.н.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот защо » 03 авг 2017 22:00

Заради тях вече не влизам в Гонг, а ако вляза, преглеждам само заглавията на първа страница, че са наслагали къде ли не линкове към баналните си лафове.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот organzata » 04 авг 2017 02:39

Интересно,уж никой ги не гледа тия,пък като отвориш Vbox-са имат хиляди гледания.Как става това,явно аз и по-горе пишещите сме уникални хейтъри.

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: "Без бутонки" - шоуто на Томислав и Ники! - фен тема

Мнениеот haiobaio » 04 авг 2017 09:44

organzata написа:Интересно,уж никой ги не гледа тия,пък като отвориш Vbox-са имат хиляди гледания.Как става това,явно аз и по-горе пишещите сме уникални хейтъри.

Имат толкова гледания, защото всеки път като отвориш новина в сайта ти стартира видеото. Дори и да го спреш, се отчита като гледане. По-просто няма как да го обясня.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта