В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот dreben23 » 28 дек 2016 02:31

Нямате ли си нещо смислено да правите в живота бре, все ЦСКА ли ще ви тормози? :) От тая тема баце Таско се натъжава още повече, щото разбира, че конспирацията на Балканите е била няква жестока и мощна просто и двата братски отбора, дали на света названието на думата "успехи" са изтрити с гумичката най-нахално в една и съща година през 2016-та . :cry: :cry: За мен това е много лошо, защото съм футболен човек и винаги съм се радвал на "стелисти" и "армейци". Съдейки от новините които излизат за гаври с публика и т.н. това е дело на комплексираните хорица от Динамо, как ще изчезне и Стяуа и никой не написал и редче за тоя отбор акълът ми не го побира това? :cry: :oops: Остава и Галатасарай да затрият и Цървена звезда и ще има да чакате успехи на тоя загубен полуостров. Сега почвам да се тревожа и за съдбата на другия ми голям клуб ЦСКА Москва, защо ли, ами щото и там Динамо го е закъсал като успехи. Работата е много съмнителна с тия изчезвания на оточно определени отбори по точно определен ред и ми говори само за едно- някой иска да си скъса оковите и има зъб на всички отбори с някогашни успехи. Не е случайно товачка, случва се прекалено бързо, единственият въпрос е кой е следващият? :(

Стяуа е един велик отбор, а българската журналистика не е написала и дума по повода, срамота е това и има много лоши хора по света!
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот Altarf » 28 дек 2016 14:23

Трима-четирима души, уж цесекари, се надпреварват да пишат глупости по целия форум, пък ние нормалните фенове си ходим на мачовете и този полусезон Българска армия е най-посещаваният стадион в Първа лига. Продължаваме да сме най-обичаният клуб с най-добра публика както при домакинства, така и при гостувания.

Благодарим много на левскарите, които ни удостоиха с присъствието си на 15 октомври, за да направим едно хубаво Вечно дерби и заедно да достигнем рекорд за последните десетина години (ако не ме лъже паметта). На дружеските закачки отговаряхме с ръкопляскания, както подобава на културни привърженици.

Киселяците на хранилка пък се отделиха в Четвърта лига, където им е много добре. Те нямат претенции за милиони и финансирането от Кирил Домусчиев ги устройва напълно. Е, друго си беше преди години Ангелов когато прибираше процент от едни по-големи пари, ходеше по Европа... ама гъз знае две и двеста, нали? Евала на Домуса, че е милостив и хвърля трохите от трапезата на гладните авиатори, иначе горките щяха да изпозагинат, тъй като едва ли щяха да се адаптират лесно към живота извън хранилката. Пожелаваме им мъките по кварталните, а евентуално и по селските групи да ги очистят от злите демони и един ден да се върнат по-добри хора в лоното на ЦСКА. Греховете си могат да изповядат вксеки ден в Музея на спортната слава на ЦСКА пред достолепния Сашо Манов.

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот ham3r » 28 дек 2016 20:25

Двамата Злобари 82 и малкия самотен Кашуйчо 4 страници се опитват да си хванат и още някой на тяхната въдица.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта