В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот Кашчей » 28 дек 2016 00:15

tochavos написа:
Кашчей написа:
tochavos написа:
1982 написа:
Кашчей написа: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ще ни кажеш ли кога и от кого е основан този "чисто нов клуб", който директно започна в А група да играе :mrgreen:


Много по-интересен въпрос е защо на лиценза на този "чисто нов клуб" пише, че се издава на ..... Литекс-Ловеч ??!

Как е възможно да си чисто нов клуб, но лицензът ти да е на името на чужд клуб ?! :mrgreen:

Питай УЕФА, защо ме питаш мен. Не аз съм го решил това.


УЕФА нищо не е решила. Ако от там имаше твърдо решение, че сте нов клуб, трябваше да не играете никъде, абсолютно никъде.

Не е вярно, имат официално становище по въпроса колкото и да не ти харесва.


Би ли ни припомнил това официално становище, ако не ти е неудобно!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот tochavos » 28 дек 2016 00:17

Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:
tochavos написа:
1982 написа:
Кашчей написа: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ще ни кажеш ли кога и от кого е основан този "чисто нов клуб", който директно започна в А група да играе :mrgreen:


Много по-интересен въпрос е защо на лиценза на този "чисто нов клуб" пише, че се издава на ..... Литекс-Ловеч ??!

Как е възможно да си чисто нов клуб, но лицензът ти да е на името на чужд клуб ?! :mrgreen:

Питай УЕФА, защо ме питаш мен. Не аз съм го решил това.


УЕФА нищо не е решила. Ако от там имаше твърдо решение, че сте нов клуб, трябваше да не играете никъде, абсолютно никъде.

Не е вярно, имат официално становище по въпроса колкото и да не ти харесва.


Би ли ни припомнил това официално становище, ако не ти е неудобно!

Има едно писъмце до БФС. Потърси си го в Гугъл.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот Кашчей » 28 дек 2016 00:25

tochavos написа:
Кашчей написа:Би ли ни припомнил това официално становище, ако не ти е неудобно!

Има едно писъмце до БФС. Потърси си го в Гугъл.


Не, че не го знам и не мога, но много ми се иска ти да го припомниш, тук, пред всички, които четат, защото е лесно да се пишат небивалици! Много искам да прочета, къде УЕФА казва нещо за ЦСКА в това писмо!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот tochavos » 28 дек 2016 00:28

Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:Би ли ни припомнил това официално становище, ако не ти е неудобно!

Има едно писъмце до БФС. Потърси си го в Гугъл.


Не, че не го знам и не мога, но много ми се иска ти да го припомниш, тук, пред всички, които четат, защото е лесно да се пишат небивалици! Много искам да прочета, къде УЕФА казва нещо за ЦСКА в това писмо!

Казва се, че ЦСКА-София не е Литекс.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот 1982 » 28 дек 2016 00:30

tochavos написа:
1982 написа:Ма УЕФА не издава лицензи за вътрешните първенства, че да я питам. УЕФА каза, че понеже Литекс се е преместил на повече от 150 километра, тя си го брои за нов клуб по някакви си там техни правилници. Лошото за вас, че и самата УЕФА не ви брои за ЦСКА, нищо че я веете тук. :mrgreen: :mrgreen:

Няма как чисто нов клуб да започне директно от А група, така е по устава на БФС. Щом заиграхте директно в А група, значи има нещо нечисто ..... и то си го пише ясно на лиценза ви. Казва се Литекс-Ловеч.

Е явно има как - като ползва лиценза на друг отбор.


Това е невъзможно, пише си го и на самия лиценз - той не може да се прехвърля или предава на друг клуб. С него може да играе само клубът, на когото е издаден.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот Кашчей » 28 дек 2016 00:33

tochavos написа:
Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:Би ли ни припомнил това официално становище, ако не ти е неудобно!

Има едно писъмце до БФС. Потърси си го в Гугъл.


Не, че не го знам и не мога, но много ми се иска ти да го припомниш, тук, пред всички, които четат, защото е лесно да се пишат небивалици! Много искам да прочета, къде УЕФА казва нещо за ЦСКА в това писмо!

Казва се, че ЦСКА-София не е Литекс.


Питам аз, къде в писмото на УЕФА се говори за само ЦСКА, както вие представяте ЦСКА-София, който е преименуван и преместен Литекс?! Нали именно в писмото от УЕФА точно това се казва!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот tochavos » 28 дек 2016 00:45

Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:Би ли ни припомнил това официално становище, ако не ти е неудобно!

Има едно писъмце до БФС. Потърси си го в Гугъл.


Не, че не го знам и не мога, но много ми се иска ти да го припомниш, тук, пред всички, които четат, защото е лесно да се пишат небивалици! Много искам да прочета, къде УЕФА казва нещо за ЦСКА в това писмо!

Казва се, че ЦСКА-София не е Литекс.


Питам аз, къде в писмото на УЕФА се говори за само ЦСКА, както вие представяте ЦСКА-София, който е преименуван и преместен Литекс?! Нали именно в писмото от УЕФА точно това се казва!

Не в писмото се казва, че не е просто преименуван и преместен Литекс. Ако знаеш английски вземи и си го прочети.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот Кашчей » 28 дек 2016 00:50

tochavos написа:
Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:Би ли ни припомнил това официално становище, ако не ти е неудобно!

Има едно писъмце до БФС. Потърси си го в Гугъл.


Не, че не го знам и не мога, но много ми се иска ти да го припомниш, тук, пред всички, които четат, защото е лесно да се пишат небивалици! Много искам да прочета, къде УЕФА казва нещо за ЦСКА в това писмо!

Казва се, че ЦСКА-София не е Литекс.


Питам аз, къде в писмото на УЕФА се говори за само ЦСКА, както вие представяте ЦСКА-София, който е преименуван и преместен Литекс?! Нали именно в писмото от УЕФА точно това се казва!

Не в писмото се казва, че не е просто преименуван и преместен Литекс. Ако знаеш английски вземи и си го прочети.


Стига го усуква по килифаревски! Аз съм го чел, знам какво пише! Именно затова и те предизвиквам да го постнеш това нещо, с което да удостовериш, че ЦСКА-София е ЦСКА, а не преместеният на повече от 150 км Литекс-нали от УЕФА са го написали, защо те е срам?!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот 1982 » 28 дек 2016 00:54

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

Ето го лиценза, в него ясно си пише, че той не може да бъде прехвърлян или преотстъпван ..... щом е издаден на Литекс, то само Литекс може да играе с него .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

tochavos
Мнения: 329
Регистриран на: 25 юни 2009 14:29
Контакти:

Re: В Румъния: Българският ЦСКА е унищожен!

Мнениеот tochavos » 28 дек 2016 01:36

tochavos написа:
Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:
tochavos написа:
Кашчей написа:Има едно писъмце до БФС. Потърси си го в Гугъл.


Не, че не го знам и не мога, но много ми се иска ти да го припомниш, тук, пред всички, които четат, защото е лесно да се пишат небивалици! Много искам да прочета, къде УЕФА казва нещо за ЦСКА в това писмо!

Казва се, че ЦСКА-София не е Литекс.


Питам аз, къде в писмото на УЕФА се говори за само ЦСКА, както вие представяте ЦСКА-София, който е преименуван и преместен Литекс?! Нали именно в писмото от УЕФА точно това се казва!

Не в писмото се казва, че не е просто преименуван и преместен Литекс. Ако знаеш английски вземи и си го прочети.


Стига го усуква по килифаревски! Аз съм го чел, знам какво пише! Именно затова и те предизвиквам да го постнеш това нещо, с което да удостовериш, че ЦСКА-София е ЦСКА, а не преместеният на повече от 150 км Литекс-нали от УЕФА са го написали, защо те е срам?!

Пак ти казвам УЕФА са написали, че футболния клуб ЦСКА-София, същия който домакинства на стадион Българска армия, не е просто преместен и преименуван Литекс. Никога не съм твърдял, че ПФК ЦСКА АД и ЦСКА-София са едно и също нещо.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта