Гонг пак щади некадърниците!

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот Lyubooo » 22 юли 2016 07:30

"...но съдбата целуна Марибор"
"Берое си тръгна излъган от Европа"
Това са само част от заглавията, които имат единствена цел да бъдат харесани от фенската маса, нищо че дезинформират и откровено лъжат.
Берое не могат да уцелят вратата, а Левски не може да катализира превъзходството си. Това са нещата, за които трябва да се пише, а не за късмет, излъгване или целувки за противника.
А най-много трябва да се коментира липсата на тактическа дисциплина, липсата на треньорска мисъл и липсата на качество, което води до допускането на 100% малоумни голове в Европа!

Идва началото на новото първенство и там ще завалят победи срещу посредствени отбори, за които ще се изписват похвални дитирамби, но за европейската идиотия трябва да се пише реално и силно критично!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот bilyaletdinov » 22 юли 2016 07:36

Европейска идиотия!? Вече сме 2016г. и отдавна сме никой на европейската футболна карта. Националите ни падат с 7ци, ти ми говориш за евроидиотия...Единтсвено Лудогорец прави нещо, но там в целия тим има 4ма българи...


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот vg_vasilev » 22 юли 2016 07:46

Евроидиоти... Всички... Всяка година...

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот kiril.a.d » 22 юли 2016 08:22

:lol: Е, вече от години посвикнахме на такива...като че нарочно измислени, колкото се може по-шантави заглавия, но пък са смешни! - сутрин като вляза тук и ми се оправя настроението за цял ден :lol:
НО, каква съдба е целунала Марибор, след като съдията целуна Марибор??? - аз ЦеСеКАра, гледах мача на "Левски", след 60-та минута. Преди това обърнах повече внимание и надежди на Берое. Та гледайки мача на "Левски" търпях съдията с неговите неотсъждания и лигавения (посвикнахме и УЕФА да се гаври с нашите отбори, поради това, че вече сме НИКОЙ), до 86-та минута, но тогава побеснях, заради неотсъдена чиста дузпа за "Левски"!!! - е-е, каква съдба е целунала Марибор??? Нашите спортни журналисти, пишещи за футбол, не я ли разбират тази игра, че да напишат точно както си е???
А в чужди преси, пишат съвсем реално и изобщо не щадят съдиите, били те международни и за това съдиите и УЕФА ги уважават!!! Нас, как да ни уважават, когато сме така свити и самокритични???
А Берое...просто се самоизлъгаха...Цял мач чакаха някой да им поднесе гола на тепсия...А този скиорски отбор - ХИК, по играта му, го оприличих на нашия Рилски спортист и не по-силен!!! - миналогодишния отбор на ЦСКА щеше да ги размаже, както размаза и Рилски спортист...
Та няма да стане с това смачкано самочувствие, че видиш ли играем срещу чужденци, пък ние сме никои!
Последна промяна от kiril.a.d на 22 юли 2016 08:44, променено общо 1 път.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 22 юли 2016 08:30

Срещу Марибор за всеки непредубеден беше ясно кой ще продължи след първия мач. Бяха излишни всичките дитирамби за огромния успех в Марибор.
Иначе, във втория мач Левски играха много добре като за български отбор, но в крайна сметка накрая се помни победителят, а не играещият добре победен.
Изпуснаха огромен шанс.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот luxorus » 22 юли 2016 08:35

Спрете да се самозалъгвате.Няма ли пари,няма футбол.Банално е вече,но разликите специално между ХИК и Берое е огромна.От едната страна имаме играчи играли в Милан,Челси,преотстъпени в момента пак от Милан,заплати по 35 000 евро,От другата страна(Берое) отбор съставен от свободни агенти,най-голямата трансферна сума за селектиран играч е 10 000 лв(Почански).Реалност,и да плюете и да не плюете,кел файда.И въпреки това-един гол,само един гол класира финландците напред.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот kiril.a.d » 22 юли 2016 08:52

luxorus написа:Спрете да се самозалъгвате.Няма ли пари,няма футбол.Банално е вече,но разликите специално между ХИК и Берое е огромна.От едната страна имаме играчи играли в Милан,Челси,преотстъпени в момента пак от Милан,заплати по 35 000 евро,От другата страна(Берое) отбор съставен от свободни агенти,най-голямата трансферна сума за селектиран играч е 10 000 лв(Почански).Реалност,и да плюете и да не плюете,кел файда.И въпреки това-един гол,само един гол класира финландците напред.

Ами спри да се "самозалъгваш" и по-точно да се самобичуваш, самоунижаваш и ти, с това, пари...пари...парииии!
Казал съм го не един път - на терена, не тичат банкноти, а хора!!! А хората, навсякъде по света си приличат! - имат си слабости, имат си и силни страни.
Та гледах целия ви мач и пет пари не давам, къде играели и какви били някои от футболистите на ХИК! Бяха адски слаб отбор и сигурно щяха повече да се озорят срещу Рилски спортист, но вие, защо не играхте цял мач??? Или пък, какво изобщо играхте???
Мачът в Стара Загора беше къде-къде по-добър за вас...
Апропо - ако УЕФА не е казала, че трябва да отпаднете (подозирам и това, след представянето на датския съдия, на мача на "Левски"), сега наистина е време да искате смяна на треньора! - по-добре връщайте Петьо Хубчев!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот luxorus » 22 юли 2016 09:07

Да,на терена не тичат банкноти,а тичат хора,купени с банкноти заради качествата си,защото кой хвърля банкноти на вятъра освен Цецо Василев и #КОЙ!та,ние нямаме толкова банкноти и взимаме някаква баберка.Естествено има и изключения,но мисълта ми в предния пост беше,да не се правят някакви драми все едно се е случило нещо ужасно,немислимото и драматично.
По отношение на смяна на треньорското ръководство,няма да има такава.Александър Димитров ще има цялото време на света да работи,ние сме остров на спокойствието в това отношение в България.Ако трябва да си спомням първите мачове на Хубчев,начело на Берое,ами по-добре да не го правя.Те така.Със здраве!
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13768
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот Pichichi » 22 юли 2016 11:15

Отборите ни са тотал щета с изкл. на Лудогорец и това не е от сега. Само ме дразни изказванята на
участващите в действията:
"Направихме всичко възможно"
"Нямахме късмет иначе изиграхме много добър мач"
"Нищо чак толкова фатално не е станало" - Това Пелето го казва само какво пораженческо мислене
то от години нищо не става тук на тема футбол, такъв просто няма!
"Съдята е виновен не ни даде дузпа"
"Опитахме да игарем футбол но нямахе късмет"
"Липсата на малшанс ни попречи" :mrgreen:

Стига! До кога?
Имам усещането че единствения начин нещо да се проемни тук като лица и ръководни постове
е някой джихадист да се вреже в БФС по време на изпълком или пък да падне НДК по време на конгрес
за преизбирането на Боби, който за нищо не бил виновен, отговорен и т.н.т. и си вършел префектно работата.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Гонг пак щади некадърниците!

Мнениеот dreben23 » 22 юли 2016 11:37

Така е, веднага ми изтриха мненията снощи и то колеги с червен цвят, навярно неприпознали все още свой отбор. :cry:
А лошите прекаляваха изцепките по наш адрес за Мура, на им сега Марибор и отпадане по същия начин. Ще ги разсипя навсякъде, ама сега просто ме мързи да се занимавам с хулигани. То не си и заслужава, ние сме от добрите и трябва да показваме друго лице. :)

Колкото до представянето на българските отбори, сгреших само за отпадането на Берое, които се показаха, че и те са евроидиоти, ама аз ви предупредих, че нивото на футбола у нас е далеч по-ниско от на всички, ама вие мислите, че се подигравам, щото оценявате хората през собствения си недодялан мироглед, а това се нарича да си обективен, да си го чаткаш и футболчето. Е аз го чаткам най-много, но никога не съм го правил това на проблем. Но знам, че на мнозина им тежи, ама те никога не са се събличали по шортички и затова не могат да се сравняват с мен. То и умовете им същите като футболните им знания и умения, но на мен не ми дреме за товачка. Най-страшното е, че всичките отпаднаха от много слаби отбори! Много е зле положението. Ще използвам трибуната да поздравя левскарите, че си напълниха стадиона, ще им кажа да бъдат малко по-добри, защото вижте какво се случва на лоши люде, да се държат по стадионите като вчера винаги (доста им е оправила държавата обаче стадиончето), хареса ми. Хареса ми и излезлият в предварителната ми прогноза втори в двубоя Х, така беше и във фиша, но не можах да го пусна. Но те тогава влизат, когато не са пуснати. Е па аз ги разбирам и мненията ми трябва да се четат, а прогнозите да се залагат, не да се трие с гумичката. Най-много се натъжавам, когато някой добър пази лошите, а лошите си правят своеволия с добрите непрекъснато. Но мен не ми пука изобщо и за товачка. Според мен Левски специално беше по-добър от Марибор и двата мача, но няма класа. Класата бе на страната на словенците и аз се радвам, щото съм им фен отдавна, но взеха своето абсолютно на ходом, докато Мура навремето се трудеше по-здраво. Минали работи, няма смисъл да се връщаме. По принцип във Финландия съм от Хик, така че съм доволен, ама и те слаби много, от най-слабите отбори ни отпадат отборите, момци. Трагедия! :)

Едно и също е всяка следваща година, ама като само интриги навсякъде се въртят, кой да го оправи това футболче? Българите само пишем във фейсбуци за всичко и това е. Няма нищо да се оправи така. Да не могат за 20 години участия в евротурнири да вземем средно качество футболист, а некакви отпадъци все из отборите ни! :lol: :lol: :cry:
Уелкъм бек ин бългериън шитбол реалити както се казва!

Откакто се занимавам с футболчето сериозен футболист не сме водили в страната или ако по някаква случайност дойде такъв, го обявят нашите специалисти за некадърен и отива и става звезда в някой евро гранд. Ама какви са тези мениджъри, че боклуците за българските отбори оставят, как един не се случи да върши, това са 20 години, нито един немаше. И тези дето сме ги хвалили от немай как да повишаваме самочувствието и патриотизма на подрастващите и те са част от ментетата със сигурност! Квото такова, но ми е смешно, защото всяка година отборите са тъпкани с ментета- български, чужди, всекакви. :lol:

Офтопик:
Беглите успехи бяха плод на дух и традиции по-скоро, отколкото на някаква класа, а сега няма и дух. Тъжно е. Заборих да кажа, че вече и традиции няма, щото и отборите с традиции ги нема. Новите дружества са довреме. :lol: :lol: :cry:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта