Валентин Грънчаров

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Niki1976
Мнения: 1
Регистриран на: 24 мар 2016 04:05
Контакти:

Валентин Грънчаров

Мнениеот Niki1976 » 24 мар 2016 04:21

Здравейте, Г-н Грънчаров,
С дълбоко прискърбие констстирам, че с времето, се превръщате в човек незнаещ какво иска, страдащ от раздвоение на личността!, постоянно нещо мрънкащ (я за парното, я за Ст.Стоев или тримата собственици)! Допреди година искахте махането на Батков, щото неможел сам да издържа клуба, да дойде друг или други, сега са трима, царяла тройна безотговорност..... за треньора : година и кусур не можел да научи отбора ( добре, че не сте журналист в Англия, че тежко му на Сър Алекс - назначен 86, започнал с успехите 90-91)!!!! И последно: Докога ще мрънкате пред Венци Стефанов, докога ще ви прави смешни с неговите глупости или му симпатизирате, и както той трябва да е треньор на национала, така Вие станете на ЛЕВСКИ!!! P.S. Дано не станете като Венгер, че няма кой да Ви насочва в професията (Гънчаров вече е треньор)!!!

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот amoros » 24 мар 2016 08:39

Грънчаров е син и дълбоко верен на Левски.Той е от тия на който се вика"заблуден Левскар".Винаги ме е дразнило както и при Касабов ,че са необективни и вземат само синята страна.Томислав е също запален ,но е една идея по обективен.Така ,че той може да прави всичко друго но не и да се мъчи умишлено да навреди на каузата на Левски.

mts13
Мнения: 201
Регистриран на: 10 дек 2008 11:21
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот mts13 » 24 мар 2016 08:53

Вальо си беше "философ" и преди 30 год. когато по цял ден висяхме в градинката пред Ц.баня. В това няма нищо лошо. Всеки един страстен запалянко е точно такъв.

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот luxorus » 24 мар 2016 09:11

Едно време какви журналисти имаше.30-40 години зад микрофона и никой не можеше да разбере лично те на кой отбор симпатизират.Людмил Неделчев, титана Мичмана и много други.Сега имаме само плювалници,поръчкови и пристрастени "чартърни" журналя.Аз лично от сегашните в Дарик/Гонг мога да понасям Дюзев и Райчев от Дарик Кафе.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
Klofrt
Мнения: 26
Регистриран на: 09 юли 2015 21:05
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот Klofrt » 24 мар 2016 09:27

На мен пък комнтарът му, ми хареса. Вярно е, че Венци Стефанов понякога казва и верни неща, но по принцип много плюе/ Особенно не ми хареса онова интервю където се караше на журналистите. Благодарско все пак, че някак си издържа Славия- макр и отборът да не е това което привържанеците му искат. За тримата собственници на Левски също много неясна работа - кой по колко % има така и не разбрах. Кой взема решенията. Един главен мениджър трябва да има.
Макар да не съм от Левски - тренера ви го харсвам - просто му трябва повече време. Вземете му 1-2 нападатели по 10- 15 мил., и по 20 -30 два халфа и да видим как ще играе Левски.Понякога допуска грешки Ст. Стоилов, но това е човешко. Според мен дай те му време на човека до кампанията през лятото, ако успее Левски да мине 1-2 кръга- го оставете да надгражда.

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот love_hurtz » 24 мар 2016 09:38

Грънчаров и Русев са едни жалки журналисти, но са такива заради феновете на Левски. На тях им капе мед на сърцето като пишат статии за пътуването с автобуса и ги възхваляват до небесата. Същото е и като мрънкат нещо, че не е наред в Левски, тогава пак си намират аудитория в публиката на Левски. Сигурен съм, че само фенове на Левски могат да слушат тези две животни наречени "журналисти".

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот TristaNNN » 24 мар 2016 10:12

Klofrt написа:На мен пък комнтарът му, ми хареса. Вярно е, че Венци Стефанов понякога казва и верни неща, но по принцип много плюе/ Особенно не ми хареса онова интервю където се караше на журналистите. Благодарско все пак, че някак си издържа Славия- макр и отборът да не е това което привържанеците му искат. За тримата собственници на Левски също много неясна работа - кой по колко % има така и не разбрах. Кой взема решенията. Един главен мениджър трябва да има.
Макар да не съм от Левски - тренера ви го харсвам - просто му трябва повече време. Вземете му 1-2 нападатели по 10- 15 мил., и по 20 -30 два халфа и да видим как ще играе Левски.Понякога допуска грешки Ст. Стоилов, но това е човешко. Според мен дай те му време на човека до кампанията през лятото, ако успее Левски да мине 1-2 кръга- го оставете да надгражда.

Ти май си любител на чашката, а? :lol:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

manoll
Мнения: 302
Регистриран на: 20 авг 2008 10:08
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот manoll » 24 мар 2016 10:19

Klofrt написа:На мен пък комнтарът му, ми хареса. Вярно е, че Венци Стефанов понякога казва и верни неща, но по принцип много плюе/ Особенно не ми хареса онова интервю където се караше на журналистите. Благодарско все пак, че някак си издържа Славия- макр и отборът да не е това което привържанеците му искат. За тримата собственници на Левски също много неясна работа - кой по колко % има така и не разбрах. Кой взема решенията. Един главен мениджър трябва да има.
Макар да не съм от Левски - тренера ви го харсвам - просто му трябва повече време. Вземете му 1-2 нападатели по 10- 15 мил., и по 20 -30 два халфа и да видим как ще играе Левски.Понякога допуска грешки Ст. Стоилов, но това е човешко. Според мен дай те му време на човека до кампанията през лятото, ако успее Левски да мине 1-2 кръга- го оставете да надгражда.


Тримата собственици имат по равно. Сега след като се гласува увеличение на капитала големите собственици станаха 4 - БТК ще има грубо 25%, или общо 4-мата + Тръста на феновете ще имат около 97%. Останалите по-малки акционери (аз включително) ако не се лъжа сме около 800 души - със символични проценти разбира се. Ако те интересуват точни цифри - има си Търговски регистър - безплатен, достъпен - чети. Съгласно търговския закон решенията се вземат от Надзорен и Управителен съвет.

И между другото треньорът се казва Стоев, не Стоилов
Последна промяна от manoll на 24 мар 2016 10:24, променено общо 1 път.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот КироВарна » 24 мар 2016 10:21

Професията журналист е много отговорна!!!Също като свещеника,учителя и лекаря,журналистът трябва да е отговорен за думите и делата си....и абсолютно безпристрастен!!!Не е допустимо да се показва от кой отбор е,кой му плаща за да говори откровени глупости....или кой му дава кренвирша!!!За огромно съжалени в БЪЛГАРИЯ такива истински журналисти няма!!!Ролята на спортния журналист е сведена до това да изпълнява поръчки!!!Например след като поредният поръчков съдия е изпълнил поредната поръчка....поредният поръчков журналист,замита дирите,убеждавайки ни нагло и безочливо,че всичко е нормално!!!Така е било и така ще бъде!!!Докато ги траем!!!Да си спомним примера с един Сашо Диков!!!Ходеше навсякъде и понеже задаваше неудобни въпроси,беше неудобен!!!Българският журналист трябва да е послушна мишка,да говори само това,което са му написали и да задава само удобни,неангажиращи въпросчета!!!Да пази съдийската мафия и интересите на силните!!!Трябва както е прието да говори цял час за два отбора,а останалите да ги претупа за две минути!!!Не бива да се интересува защо няма детски спорт и школи,какво става с училищните първенства,какво е дереджето в малките населени места!!!Не бива да пита,защо няма бази!!!Защо държавата е абдикирала,а с футбол се занимават само не особено чисти хора!!!Това според мен са българските журналя,един от които е и въпросният!!!После се чудят,че ги имат за олигофрени!!!

manoll
Мнения: 302
Регистриран на: 20 авг 2008 10:08
Контакти:

Re: Валентин Грънчаров

Мнениеот manoll » 24 мар 2016 10:23

love_hurtz написа:Грънчаров и Русев са едни жалки журналисти, но са такива заради феновете на Левски. На тях им капе мед на сърцето като пишат статии за пътуването с автобуса и ги възхваляват до небесата. Същото е и като мрънкат нещо, че не е наред в Левски, тогава пак си намират аудитория в публиката на Левски. Сигурен съм, че само фенове на Левски могат да слушат тези две животни наречени "журналисти".


що такава злоба, бе "Love hurtz"... Aз пък трудно понасям футболни коментатори освен на Гонг (на терена ври и кипи, а някой ми говори как преди 8 години някой вкарал или изпуснал на тази дата), но не врещя из форума с пяна на устата да обиждам несъгласните с мен


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта