Хореографията - култова ипи добре забравена масовка ?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mts13
Мнения: 201
Регистриран на: 10 дек 2008 11:21
Контакти:

Хореографията - култова ипи добре забравена масовка ?

Мнениеот mts13 » 12 дек 2015 09:42

Култова,впечатляваща,невиждана ... хореография. Цял свят нас ни гледа, всички пишат за нас !!! А за тези които сме участвали /искаме, не искаме / в първомайски, двайсе и четири майски, деветосептемврийски и т.н. манифестации, тази хореография си е една бледа масовка. Хайде на нас се опитваха да ни промият мозъците и да ни вкарат в калъп /къде успешно, къде не/. А сега защо се радвате на тази простотия ? Питам всички и Левскари ?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Хореографията - култова ипи добре забравена масовка ?

Мнениеот kiril.a.d » 12 дек 2015 10:20

Хм, поставяш интересен въпрос. Ще ти отговоря, но сигурен съм, че отговорът, който уви е МАСОВА истина, няма да ти хареса:
- Защото човекът е все още стадно същество и е твърде далеч от индивидуализма!!! Мисленето на хората, дори като общество, твърде малко се различава от това, което е било преди около 1 милион години.
Но да те попитам - ти имаш ли Фейсбук профил? - за мен, това пак е форма на стадна проява.
Ходил ли си на протести? - пак стадна проява...
А на кино да си ходил?...На стадион да си ходил?...На концерт да си ходил?...На училище да си ходил? ;)... - да изброявам ли още групово-стадни прояви на човечеството? ;)
Та такива ми ти работи с "масовките" ;) :)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост