Гонг Плей

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Гонг Плей

Мнениеот Gil-galad » 26 авг 2015 18:59

Тези боклуци вече прекаляват....оправете си смотаната услуга...не стига, че за някой който единствения вариант да гледа мача е това, не стига, че си пуснах СМС и си платих, ами вместо мача на ЦСКА ми давате повторение на Пирин - Лудогорец....това е безобразие....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Гонг Плей

Мнениеот Gil-galad » 26 авг 2015 19:04

Имало технически проблем...те не са спирали тея проблеми откакто я пуснаха тая платформа. Както и да е, ако някой друг се чуди да изключи горе в дясно HD-то. Темата е приключена.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Гонг Плей

Мнениеот Мистри » 26 авг 2015 19:51

Гонг плей? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Един път им се вързах преди няколко месеца.Сигурно още се лекуват с 4-те ми лева. :mrgreen:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Гонг Плей

Мнениеот 7 е добро число » 26 авг 2015 20:09

Gil-galad написа:Тези боклуци вече прекаляват....оправете си смотаната услуга...не стига, че за някой който единствения вариант да гледа мача е това, не стига, че си пуснах СМС и си платих, ами вместо мача на ЦСКА ми давате повторение на Пирин - Лудогорец....това е безобразие....



ех балъци на всеки метър има , кефита ма .
кой се приибал ......... ммммДА , гледай Лудугорец бре кво се сърдиш , пак е нещо :mrgreen:
Мое и да си обаркал кодо - пусни па СМС .
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12800
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Гонг Плей

Мнениеот Eminem » 26 авг 2015 20:50

Тия дори не си правят труда да си подобрят качеството. Плащаш, а не гледаш. Вместо да намалят цените заради некадърната си услуга, тия ги увеличават, а качеството е също толкова отвратително. Нагли, по-нагли, гонг. Не знам защо им плащате. Никога повече няма да направя тази малоумна грешка.

Потребителски аватар
streetbard
Мнения: 142
Регистриран на: 09 апр 2011 02:48
Контакти:

Re: Гонг Плей

Мнениеот streetbard » 26 авг 2015 21:01

имам проблеми с платформата, от както си я пуснах миналата година. Месец след месец им писах и чаках и се надявах да оправят и подобрят качеството, но нищо. И спрях да им плащам. И си гледам от пиратски сайтове, където ми върви без да прекъсва. Съгласен съм да плащам за нещо, но нека има качество. В случая с гонгплей то липсва.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта