НА ДУЗПАТА

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

НА ДУЗПАТА

Мнениеот bobo_13 » 17 юни 2015 17:53

Ако не знаете, това е заглавието на седмичния обзор по радио Дарик, в спортното предаване Гонг. В него участват 2-ма левскари - Русев и Грънчаров и 1-ин цесекар Александров. Странна е и идеята на това предаване "Обзор на изминалата седмица в българския футбол". Какъв обзор се прави при положение, че 99% от времето се говори за Левски и ЦСКА е друга работа.
Току-що си загубих 45 минути да слушам така широко рекламираното ново заглавие в очакване на някакъв смислен дебат. За мое съжаление, дори пияниците в кварталната кръчма могат и водят по-съдържателни спорове от тези т.нар. "спортни журналисти". Пълно безумие беше това предаване, а откровенната фенщина на тема Левски-ЦСКА беше под всяка критика. А изказването на Александров, че щял да подкрепя, ако се осъщетви проекта, Литекс-ЦСКА, при положение, че ЦСКА все още съществува...направо ме втрещи.

Най-много се смях как Русев можел да докаже всеки един лев, който Левски бил вложил в Сектор А...от интервютата на Тонев. Къде са тези интервюта, където Тонев говори за пари и Сектор А?

А като си помисля, че същото щяло да почва и по някаква телевизия.....плаче ми се. Ако това са ни водещите спортни журналисти......горко ни.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: НА ДУЗПАТА

Мнениеот Гуу » 17 юни 2015 19:13

Никой никого не задължава да слуша каквото и да е било ! "Гонг" са успешни именно заради този им стил. "Квалитетнтните" анализи, изпълнени с шаблони са на други места. Мен от време на време ме дразни да им слушам фенщината (особено днес), ама им тегля по една... и продължавам да слушам. :lol:

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: НА ДУЗПАТА

Мнениеот fiesta » 17 юни 2015 20:13

Предложете някакво друго предаване, че в последните седмици поради случващото се с източниците им на доход (ЦСКА и 'Левски'), Гонг започнаха да копаят гроб на професионализма си, при който и преди имаха изцепки.

Пропуснете БТВ и Крум Савов, че те са по-зле и от Гонг.

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: НА ДУЗПАТА

Мнениеот Вълчан » 17 юни 2015 20:30

Яко нападнаха Александров....изкараха го какъв ли не само защото има мнение.Но със Шефа си може ли да спори и да се горещи.Замълча си човека на 2 -3 пъти и това е....България сме все пак.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта