До Томислав Русев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Томето

Мнениеот veselinsk » 09 апр 2015 17:54

Чети томе, чети. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Томето

Мнениеот stefani » 09 апр 2015 17:55

Томето е виновен, че вместо да извика един път поне Градев, викаше Лудото баскетболно треньорче ! За това останахте с фалшиви очаквания и надежди!
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Scarabee
Мнения: 49
Регистриран на: 07 апр 2015 18:34
Контакти:

Re: Томето

Мнениеот Scarabee » 09 апр 2015 17:57

Всички знаем че в гонгя няма обективност

Потребителски аватар
Swarovski
Мнения: 207
Регистриран на: 23 окт 2010 02:48
Контакти:

Re: Томето

Мнениеот Swarovski » 09 апр 2015 18:02

Хейтвайте, аз и още много хора може да ги слушаме 24/7. Говорете си за локалните отбори по местните радиа, хората се интересуват от ЦСКА и Левски.
Аз Томето няма да го защитавам, много пъти ми е вдигал кръвното, но е един от малкото мислещи журналисти у нас. Иначе от днес, всичко което Грънчаров и Ники казаха, съм на 100% съгласен...
Изображение

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Томето

Мнениеот zaleza1234 » 09 апр 2015 18:02

https://www.youtube.com/watch?v=mybDjEt6rrA
Е така се прави Томе :DDD и ние така ще правим сега :) весели празници

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Томето

Мнениеот stefani » 09 апр 2015 18:05

Томе ами направи си профил във фейсбук и направете форумът да се ползва само от хора с ясни имена и прфили !
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
astra
Мнения: 351
Регистриран на: 24 яну 2011 19:00
Контакти:

Re: Томето

Мнениеот astra » 09 апр 2015 18:08

Томето, може да е левскар и да съм го псувал стотици пъти , но поне винаги казва това , което е справедливо - и за футбола и за политиката, а що се отнася да фалита на ЦСКА - ще кажа така - в България за 25г. се затри всичко хубаво и ценно, не остана нищо не бутнато и разрушено. Много неща искам да кажа, но ще кажа само това - футбола ни е отражение на фалиралата ни /прекрасна в миналото/ и трагична сега мила РОДИНА.

Ред е на локо пд, ботев, левски , черноморец и други - ще видите , че ще съм прав за последното си изречение.

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: Томето

Мнениеот guglata » 09 апр 2015 18:11

Какви новини има толкова в Левски и ЦСКА повече от другите отбори, само глупости говорят поне преди де докато ги слушах, но едва ли нещо се е променило. Като ти повтарят сто пъти едни и същи глупости как някой пръднал, как се почувствал като са го напсували фенове на отбора му, каква драма се е случила като не са успели да победят или не дай боже да са загубили и ако си с по-слаба психика започваш да си мислиш, че наистина се е случило нещо значимо. Това могат да го говорят за всеки един отбор ако имат желание, но е по-лесно да си дуднат едно и също за техните си отбори и да си правят драмите тип турски сериал, важното е да вървят рекламите. Който иска да ги слуша аз нямам интерес.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Томето

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 09 апр 2015 18:13

bobo_13 написа:
Долно уйно написа:
bobo_13 написа:"Аз искам силни Левски и ЦСКА, защото нашия хляб и рейтинг зависят от това"??????????? Изказване на Томето в национален ефир. Това ли е безпристрастна журналистика????

А не е ли така?
Преди да отговориш помисли трезво.
Колко народ се вълнува от Лудогорец или Литекс?
Колко новини има около Черно море и Славия?


Все пак това е НАЦИОНАЛНО РАДИО и би трябвало да се говори за всички отбори, а не само за Левски и ЦСКА. Аз слушам това предаване всеки път с надеждата да чуя новини за Локо-тата, Ботев, Монтана, Черно море. и т.н.,за младежки отбори и т.н., а те само Левски и ЦСКА. Това е национален ефир, а е като РАДИО ЛЕВСКИ И ЦСКА. Няма един журналист в това радио, който да защитава останалите отбори.
Ама нормално.....те 99% от медиите са софийски

Бобо, радиото има лиценз за национален ефир, но е частно и може да предава каквото си иска, стига да не нарушава законите на страната. Не го бъркай с БНР. ;) Като не ти харесва - не го слушай! Търси новини за твоите любими "Етър" и "Лийдс" по другите медии... 8-)
П.П. Лично мен "Етър" изобщо не ме интересува, а дали Ръсел Кроу ще купи или не "Лийдс" - малко ми пука... :lol:
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 09 апр 2015 18:19, променено общо 3 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

levskarski
Мнения: 83
Регистриран на: 03 апр 2015 22:01
Контакти:

Re: Томето

Мнениеот levskarski » 09 апр 2015 18:14

astra написа:Томето, може да е левскар и да съм го псувал стотици пъти , но поне винаги казва това , което е справедливо - и за футбола и за политиката, а що се отнася да фалита на ЦСКА - ще кажа така - в България за 25г. се затри всичко хубаво и ценно, не остана нищо не бутнато и разрушено. Много неща искам да кажа, но ще кажа само това - футбола ни е отражение на фалиралата ни /прекрасна в миналото/ и трагична сега мила РОДИНА.

Ред е на локо пд, ботев, левски , черноморец и други - ще видите , че ще съм прав за последното си изречение.

За съжаление си прав, а има още много какво да се каже, и нищо от казаното няма да е хубаво!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта