Оправете си качеството на Гонг плей !

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Оправете си качеството на Гонг плей !

Мнениеот metodito » 09 май 2015 22:32

Човек, спри да плюеш! Три пъти съм ползвал услугата им. И трите пъти имах проблем с кода - беше ми отговорено точно за минута. Има посочен имейл за проблеми. Използва ли го? Какви коментари, какви пет лева? Аз имам критика по-скоро за това, че може да е с много по-добро качество, ако не е в браузъра. Просто супер добро качество няма начин да бъде доставено навсякъде - не сме всички на един доставчик, с един план, нали? Предлагам за следващия сезон да измислят друг начин за доставка на стрийма - посредством плейър ли, не знам... Не ми е прекъсвала никога картината, нито ми е насичала. Просто качеството можеше да е с малко по-добро, но както казах, проблема не е само при тях...
Аз пък нямам телевизор и съм благодарен за услугата. 2.40 не е малко обаче... :roll: Ма, всъщност, не знам де... На кръчма ще ми излезе по-скъпо, а през уикенда съм на бач обикновено, а и едно ходене до София...

Проверете колко и какви приложения вървят заедно със стрийма. Нали не очаквате, че с девет десет отворени таба, юторент, скайп и не знам още какво всичко ще е ток и жица. Проверете също така какво имате на браузъра си като добавки. Някои от добавките точат мрежа или забавят брауза.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта