За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
DIMO
Мнения: 137
Регистриран на: 11 апр 2014 17:36
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот DIMO » 27 мар 2015 21:58

Аре стига във всяка тема гела обсъждате. Присрало му се е на Сашето, нема хартия в кенефа - Гела му е виновен, световен заговор има...

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот Черният козел » 27 мар 2015 22:04

peliforewer написа:
alexpetrof написа:
action66 написа:
alexpetrof написа:Аз доколкото знам Ники Александров е главен редактор на Гонг, а за никого не е тайна, че той подлога на престъпниците Стойчо и Лупи


Ами факта,че в в седмицата , когато този отбор си отива по живо,по здраво,господин Александров не смее да напише нищо и не смее да каже нищо,е достатъчно показателен.Вероятно не може да се пречупи и да признае публично,че Стойчо Младенов е слаб треньор,а Александър Томов е изпечен измамник.Нали ги хвалеше до вчера.....


Факт

Въобще не е факт,Ники Александров веднага пусна коментар http://gong.bg/bg-football/a-grupa/comm ... aha-na-slo ,а кой ти каза че Томов и Младенов са престъпници,как разбра това.Аз например ти казвам че ти си един клеветник и лъжец и мога да го докажа,а на теб и твоята приятелка екшън ще кажа че каквито и проблеми да има ЦСКА,той е голям клуб и всички се съобразяват с него ,а випклубът на един зализан бос никога не може да бъде сравняван с ЦСКА или Левски.Интересно че от Разград плюете единствено срещу ЦСКА,а Левски не ги отразявате или са ви братски отбор.Двойният аршин на медиите беше показан тогава когато Батков обяви дарителска компания,тя беше отразена като дарителска,а когато Томов призова за дарителство ,повечето медии побързаха да напишат че Томов ПРОСИ пари,само това е достатъчно да разберем какъв е аршина.

Не му се връзвай на alexpetrof,тоя е тъп като гъз !!! А за двойния аршин ...... скоро и нас ни чака същата МЪКА !!! А за братски отбор няма и да коментирам,защото 50% от приятелите/другарите ми/ са цесекисти/чорбалани/ :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

peliforewer
Мнения: 9490
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот peliforewer » 27 мар 2015 22:30

Черният козел написа:
peliforewer написа:
alexpetrof написа:
action66 написа:
alexpetrof написа:Аз доколкото знам Ники Александров е главен редактор на Гонг, а за никого не е тайна, че той подлога на престъпниците Стойчо и Лупи


Ами факта,че в в седмицата , когато този отбор си отива по живо,по здраво,господин Александров не смее да напише нищо и не смее да каже нищо,е достатъчно показателен.Вероятно не може да се пречупи и да признае публично,че Стойчо Младенов е слаб треньор,а Александър Томов е изпечен измамник.Нали ги хвалеше до вчера.....


Факт

Въобще не е факт,Ники Александров веднага пусна коментар http://gong.bg/bg-football/a-grupa/comm ... aha-na-slo ,а кой ти каза че Томов и Младенов са престъпници,как разбра това.Аз например ти казвам че ти си един клеветник и лъжец и мога да го докажа,а на теб и твоята приятелка екшън ще кажа че каквито и проблеми да има ЦСКА,той е голям клуб и всички се съобразяват с него ,а випклубът на един зализан бос никога не може да бъде сравняван с ЦСКА или Левски.Интересно че от Разград плюете единствено срещу ЦСКА,а Левски не ги отразявате или са ви братски отбор.Двойният аршин на медиите беше показан тогава когато Батков обяви дарителска компания,тя беше отразена като дарителска,а когато Томов призова за дарителство ,повечето медии побързаха да напишат че Томов ПРОСИ пари,само това е достатъчно да разберем какъв е аршина.

Не му се връзвай на alexpetrof,тоя е тъп като гъз !!! А за двойния аршин ...... скоро и нас ни чака същата МЪКА !!! А за братски отбор няма и да коментирам,защото 50% от приятелите/другарите ми/ са цесекисти/чорбалани/ :lol:

Аз не казвам че има "топла" връзка между феновете на Левски и нормалните такива на Лудогорец,а връзката е Батков-Домусчиев и клакьорите на Домусчиев във форума следват правата линия.Малко съм краен спрямо петрОФ и екшъна,но трябва и да има малко етика в споровете ни във форума и някаква граница на нормалност,а разни магарета,димовци и подобни малоумия просто принизяват форума,единствено на кашчей му е позволено да пише каквото си иска,защото той е клиничен случай и за решаването му трябват много сериозни медици.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот blue avalanche » 27 мар 2015 22:37

tut написа:това и аз се питам .... двата клуба са с идентични проблеми ама само за ЦСКА се пишат глупости ..... защо така господа журналисти

НАПРЕД АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ

Защото Н.Александров,всъщност,е скрит левскар.
Вечер си ляга да спи със синята фанелка...

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот GOLEADOR » 27 мар 2015 22:42

Всички сочат Ники Александров,но не казват колко са сините журналисти в Гонг.Само като видиш колко позитивни статии има за ЦСКА в медията и колко за Левски и спора свършва.Но медията е частна и могат да обслужват когото си искат.Избрали са да са подлоги на Подуене,ОК!Това е техен избор.Но после да не се сърдят като народа им вика "Радио Левски"!
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот blue avalanche » 27 мар 2015 22:45

GOLEADOR написа:Всички сочат Ники Александров,но не казват колко са сините журналисти в Гонг.Само като видиш колко позитивни статии има за ЦСКА в медията и колко за Левски и спора свършва.Но медията е частна и могат да обслужват когото си искат.Избрали са да са подлоги на Подуене,ОК!Това е техен избор.Но после да не се сърдят като народа им вика "Радио Левски"!

Колко цесекари трябва да има в екипа на Гонг,за да си седнете на задниците?
На който не му харесва,ей го къде е Спирт 1 на ГА!!!Там има и форум...

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот GOLEADOR » 27 мар 2015 22:53

blue avalanche написа:
GOLEADOR написа:Всички сочат Ники Александров,но не казват колко са сините журналисти в Гонг.Само като видиш колко позитивни статии има за ЦСКА в медията и колко за Левски и спора свършва.Но медията е частна и могат да обслужват когото си искат.Избрали са да са подлоги на Подуене,ОК!Това е техен избор.Но после да не се сърдят като народа им вика "Радио Левски"!

Колко цесекари трябва да има в екипа на Гонг,за да си седнете на задниците?
На който не му харесва,ей го къде е Спирт 1 на ГА!!!Там има и форум...

Какво общо има форума с медията?Форума си е прекрасен,но медията е попфолк.Ниско ниво,уличен език,пристрастни журналисти.Жалкото е,че този модел се следва от всички спортни медии.За това и "Ъпсурт" създадоха едно велико парче.Гонг също са виновни за създаването на тази песен!
[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3YJ3-uk6z0E[/youtube][/center]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
visentii
Мнения: 455
Регистриран на: 26 апр 2011 19:43
Местоположение: София

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот visentii » 27 мар 2015 23:00

Това че някой журналист е разкрил на кой е фен,не означава че пише с пристрастия...според мен вие четете с пристрастия ;)
За ЦСКА се пише повече защото:
1.Те са в борбата за титлата и това ги прави актуални
2.Томов много говори и постоянно бълва новини
3.При вас има дата за решаване на проблема(31.03)

За Левски се пише по малко защото:
1.Те са в втората шестица и никой не ги брои за живи
2.Батков го няма и съответно не ръси простотий
3.Няма насрочена дата кога ще потъваме

Иначе и за двата отбора новините са като черна хроника,повече или по малко за единия не променя картинката.

Упс...Батков се е прибрал и вече е на първа страница в "Гонг"... :)

alexpetrof
Мнения: 502
Регистриран на: 14 сеп 2014 14:41
Контакти:

Re: За двойния аршин на "Гонг" и не само...

Мнениеот alexpetrof » 27 мар 2015 23:36

Гледам доволно сте ми сипали с черпаците :mrgreen:
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/473/8033473d.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта