Проблеми свързани с "Gong Play"

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Балкански Орел » 07 мар 2015 18:32

Libera написа:Мислех си, че народът не е чак толкова прост, но да гледам толков рев от тъпаци, които плащат пари, за да гледат онлайн мач, ми пълни душата. Хубаво е да има глупост, че да и се надсмиваме! Давайте все така - утре може да дадете някой лев и за сестра ви, която я е блъснала кола и трябват за операция! :mrgreen: :mrgreen:

:lol:
Създадени от комунистическата власт.
Ново първенство, нов формат само заради тях.
Забраниха комунистически символи със закон, но тях ги вее вятър на оранжев кон
.

Чедата на всички власти.

Потребителски аватар
dunavfc
Контакти:

Re: Непозволена потребителска сесия! Връзката Ви е прекъсната.

Мнениеот dunavfc » 07 мар 2015 18:32

Балкански Орел, рано или късно и ти ще се включиш, сигурен съм :) Мачове по радиото не си е работа...

Потребителски аватар
hajitsu

Мнениеот hajitsu » 07 мар 2015 18:33

trokadero_ написа:
hajitsu написа:
trokadero_ написа:Пълна глупост - само прекъсва

Като ти е смотан интернетът, ще прекъсва не, ами няма и да зарежда. 8-)

Ти си плати първо и тогава говори . :lol:

Не съм от балъците дето дават пари за глупости. ;)

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100

На линия
Потребителски аватар
trokadero_
Контакти:

Мнениеот trokadero_ » 07 мар 2015 18:34

hajitsu написа:
trokadero_ написа:
hajitsu написа:
trokadero_ написа:Пълна глупост - само прекъсва

Като ти е смотан интернетът, ще прекъсва не, ами няма и да зарежда. 8-)

Ти си плати първо и тогава говори . :lol:

Не съм от балъците дето дават пари за глупости. ;)

Тогава недей коментирай като не те вълнува ;)

Потребителски аватар
Tommi
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот Tommi » 07 мар 2015 18:34

Blagoy написа:
Tommi написа:
Blagoy написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.

Аз лично телевизор нямам. Преценил съм, че е ненужна вещ, личен избор е. А щом gong.bg и Нова предлагат услуга за гледане на мачове онлайн, те са длъжни да я обезпечат, а не да търсим алтернативни източници. Това е все едно да ти продават хранителен продукт с изтекъл срок на годност в магазина. Не ме интересува, дори и 1млн. човека да искат да гледат, тия са длъжни да направят така, че да се предава нормално, след като сме си заплатили за ползването на услугата!

Те си предлагат някаква услуга с някакво качество, а риска си го носиш ти. ;) Ако си купиш един салам от магазина и не ти хареса вкуса (качеството) да не би производителя да е длъжен да си смени производствената линия?

Какъв риск? Всичко е точно и ясно в случая (или поне би трябвало да е) - давам им парите си, като срещу тях трябва да получа услуга с определено качество (което в момента не е това, което е обещано от доставчика на услугата), освен това - услугата не е "пълна", ако мога да така да се изразя. Добре, може би аналогията с хранителния продукт не беше съвсем точна. Да предположим, че си заплатиш екскурзия в чужбина, като ти обещават, че ще се возиш в 5-звезден автобус, ще спиш в 5-звезден хотел и ще посетиш 10 забележителности. Вместо това, пътуваш в 3-звезден автобус, спиш в 3-звезден хотел и посещаваш 5 забележителности. Същото е и в случая - не получаваш обещаното нито като качество, нито като количество.

Някъде определено ли е качеството, за да можем да кажем "ето те са обещали 5-звезден хотел, а дадоха 3-звезден"?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Tommi
Контакти:

Мнениеот Tommi » 07 мар 2015 18:39

veni__85 написа:
Tommi написа:
Blagoy написа:
OT18 написа:Гледане на мач през интернет. Нормално да се закачат 100 000 човека и да се прецака работата. Затова даваш 4 лв. и гледаш като бял човек на голям екран. Все ще искаш да изгледаш два мача, за да си избиеш парите. А ако оператора ви не предлага въпросният канал просто го сменяте.

Аз лично телевизор нямам. Преценил съм, че е ненужна вещ, личен избор е. А щом gong.bg и Нова предлагат услуга за гледане на мачове онлайн, те са длъжни да я обезпечат, а не да търсим алтернативни източници. Това е все едно да ти продават хранителен продукт с изтекъл срок на годност в магазина. Не ме интересува, дори и 1млн. човека да искат да гледат, тия са длъжни да направят така, че да се предава нормално, след като сме си заплатили за ползването на услугата!

Те си предлагат някаква услуга с някакво качество, а риска си го носиш ти. ;) Ако си купиш един салам от магазина и не ти хареса вкуса (качеството) да не би производителя да е длъжен да си смени производствената линия?

В случая вкуса на салама е качеството на футбола които ще покажат и двата отбора , за това си прав. Но това което правят от Гонг е все едно да ти продадат развален салам , тогава нещата са съвсем други.

Не ти продават развален салам, а такъв с ниско качество, като под качество имам предвид не качеството на играта, а качеството на излъчване.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

sunscres92
Контакти:

Мнениеот sunscres92 » 07 мар 2015 18:40

dunavfc написа:Балкански Орел, рано или късно и ти ще се включиш, сигурен съм :) Мачове по радиото не си е работа...

Той сигурно се е включил, но изглежда му прави удоволствие да дразни.

Потребителски аватар
diplomat
Контакти:

Мнениеот diplomat » 07 мар 2015 18:40

Libera написа:Мислех си, че народът не е чак толкова прост, но да гледам толков рев от тъпаци, които плащат пари, за да гледат онлайн мач, ми пълни душата. Хубаво е да има глупост, че да и се надсмиваме! Давайте все така - утре може да дадете някой лев и за сестра ви, която я е блъснала кола и трябват за операция! :mrgreen: :mrgreen:

Селяндурско мислене, у Враца всите ли сте такива мангали? :x

Потребителски аватар
Blagoy
Контакти:

Мнениеот Blagoy » 07 мар 2015 18:41

Tommi написа:
Blagoy написа:
Tommi написа:
Blagoy написа:

Какъв риск? Всичко е точно и ясно в случая (или поне би трябвало да е) - давам им парите си, като срещу тях трябва да получа услуга с определено качество (което в момента не е това, което е обещано от доставчика на услугата), освен това - услугата не е "пълна", ако мога да така да се изразя. Добре, може би аналогията с хранителния продукт не беше съвсем точна. Да предположим, че си заплатиш екскурзия в чужбина, като ти обещават, че ще се возиш в 5-звезден автобус, ще спиш в 5-звезден хотел и ще посетиш 10 забележителности. Вместо това, пътуваш в 3-звезден автобус, спиш в 3-звезден хотел и посещаваш 5 забележителности. Същото е и в случая - не получаваш обещаното нито като качество, нито като количество.

Някъде определено ли е качеството, за да можем да кажем "ето те са обещали 5-звезден хотел, а дадоха 3-звезден"?

Да, тук:
http://play.gong.bg/faq

Какво е качеството на излъчване?

Всеки видео стрийм е достъпен в два варианта: ниско качество ( под 1000 kbps) и високо качество (над 1500 kbps). Според вашите предпочитания, може да избирате между тези два варианта.

Да не говорим, че и цялата маркетинг стратегия им е насочена към това, че мачовете могат да се гледат и в HD качество (това го каза и лично шефът на Нова в едно интервю). А на практика не се получава точно това.
Изображение

Потребителски аватар
Балкански Орел
Контакти:

Мнениеот Балкански Орел » 07 мар 2015 18:54

sunscres92 написа:
dunavfc написа:Балкански Орел, рано или късно и ти ще се включиш, сигурен съм :) Мачове по радиото не си е работа...

Той сигурно се е включил, но изглежда му прави удоволствие да дразни.

Ела да видиш дали съм се включил душице.
Създадени от комунистическата власт.
Ново първенство, нов формат само заради тях.
Забраниха комунистически символи със закон, но тях ги вее вятър на оранжев кон
.

Чедата на всички власти.

Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”