Проблеми свързани с "Gong Play"

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Predator
Мнения: 7
Регистриран на: 25 май 2010 12:45
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Predator » 07 мар 2015 18:59

Libera написа:Мислех си, че народът не е чак толкова прост, но да гледам толков рев от тъпаци, които плащат пари, за да гледат онлайн мач, ми пълни душата. Хубаво е да има глупост, че да и се надсмиваме! Давайте все така - утре може да дадете някой лев и за сестра ви, която я е блъснала кола и трябват за операция! :mrgreen: :mrgreen:


Аз пък си мислех, че всички живеем в 21-ви век, но ти явно си изключение :(

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот Tommi » 07 мар 2015 19:07

Blagoy написа:
Да, тук:
http://play.gong.bg/faq

Какво е качеството на излъчване?

Всеки видео стрийм е достъпен в два варианта: ниско качество ( под 1000 kbps) и високо качество (над 1500 kbps). Според вашите предпочитания, може да избирате между тези два варианта.


Да не говорим, че и цялата маркетинг стратегия им е насочена към това, че мачовете могат да се гледат и в HD качество (това го каза и лично шефът на Нова в едно интервю). А на практика не се получава точно това.

Тук реално нищо не е казано. :) А това за HD-то се отнася само за телевизионното излъчване, ако не бъркам.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Върнете ни си парите ! Защо ви плащам бе ?

Мнениеот urkoto » 07 мар 2015 19:36

Tommi написа:
Blagoy написа:
Да, тук:
http://play.gong.bg/faq

Какво е качеството на излъчване?

Всеки видео стрийм е достъпен в два варианта: ниско качество ( под 1000 kbps) и високо качество (над 1500 kbps). Според вашите предпочитания, може да избирате между тези два варианта.


Да не говорим, че и цялата маркетинг стратегия им е насочена към това, че мачовете могат да се гледат и в HD качество (това го каза и лично шефът на Нова в едно интервю). А на практика не се получава точно това.

Тук реално нищо не е казано. :) А това за HD-то се отнася само за телевизионното излъчване, ако не бъркам.


Ей тука е казано много по-ясно:

2. Въвеждане в заблуждение по отношение на съществени свойства на стоките или услугите (чл. 31 от ЗЗК)

* За въвеждане в заблуждение може да се говори, когато конкурент представя свои собствени стоки или услуги, при което им приписва несъществуващи свойства или прикрива техни недостатъци. Когато тези действия се извършват спрямо чужди стоки или услуги, няма да има въвеждане в заблуждение, а увреждане на доброто име на конкурент.

* За въвеждане в заблуждение може да се говори само по отношение на съществени свойства на стоката или услугата. Преценката за това кои свойства или характеристики на предлаганите стоки или услуги са съществени се прави във всеки конкретен случай. Най-общо казано съществени биха могли да бъдат онези свойства и характеристики на продукта, които се отнасят до: неговата същност, основното му предназначение, произхода, начин на използване, цени и др.

* Нарушение на забраната е налице, когато се установи несъответствие между действително предлаганото от търговеца и посочените от него в рекламни материали или съобщения данни, чрез които се преиначават, видоизменят или неточно представят съществени свойства на стоката или услугата.
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

pupesh
Мнения: 253
Регистриран на: 25 сеп 2014 20:58
Местоположение: един път град
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот pupesh » 07 мар 2015 19:53

Според мен от НОВА са направили предварително проучване, колко човека ще се включат, ако услугата се заплаща. Повечето хора са отговорили - и стотинка няма да дам за А-група
Предвидили са някакъв капацитет примерно 100 000
Някои при проучването най-вероятно са излъгали....
фен на еднодневката

Потребителски аватар
цмизи
Мнения: 41
Регистриран на: 29 мар 2014 20:58

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот цмизи » 07 мар 2015 20:09

на мен също ми взеха пари без да гледам нищо , 4 пъти се регистрирах ,накрая карта ми олекна с 16 лева и так и един мач не можах да гледам , незнам тези хора нямат ли съвест и кой ще ми върне парите , това е безобразие ,много съм възмутен !

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот batmanlevski » 07 мар 2015 20:15

явно домуса така нарежда , да краде пари от хората аз затова и един лев няма да дам , гонг просто клекнаха пред домуса и започнаха и те като спортал да работят за него и да одерат кожата на и бе това бедния българин ,
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !


whitebear
Мнения: 245
Регистриран на: 04 юни 2011 19:35
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот whitebear » 07 мар 2015 20:22

pupesh написа:Според мен от НОВА са направили предварително проучване, колко човека ще се включат, ако услугата се заплаща. Повечето хора са отговорили - и стотинка няма да дам за А-група
Предвидили са някакъв капацитет примерно 100 000
Някои при проучването най-вероятно са излъгали....


Не е проблем - 10 000 , 20, 30 и т.н. Просто като продадат Х абонамента спират да продават, за да можем да гледаме нормално. Проблемът е че слагат каруцата пред коня - като не са подготвени да произведат продукт (под продукт нямам предвид качество на играта), не го пускай на пазара, защото ще се получи обратен ефект - още един - два такива мача, които не могат да се гледат нормално и хората ще спрат да плащат.

Венелин
Мнения: 304
Регистриран на: 06 яну 2009 14:06
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Венелин » 07 мар 2015 20:25

Подайте жалби в комисията за защита на потребителите. Освен, че трябва да ви върнат парите, подлежат и на глоба.

Потребителски аватар
Gonzalez1914
Мнения: 120
Регистриран на: 14 май 2009 15:15
Контакти:

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот Gonzalez1914 » 07 мар 2015 20:34

На мен ми отговориха ....

Здравейте,



Опитваме да подобрим качеството на картината като предаваме в HD вариант, това е и причината в момента да изпитваме затруднения.



Като компенсация ще Ви бъде удължен абонаментът с 1 седмица.



Благодарим ви за подадения сигнал и се извиняваме за неудобството.



Поздрави,

Екип Gong Play


sedem7
Мнения: 17
Регистриран на: 24 мар 2014 15:44

Re: Гонг Плей затова ли ви плащаме ?

Мнениеот sedem7 » 07 мар 2015 20:54

АЗ изпратих 3 смс-а да гледам цска и берое и ми пращат някакви фалшиви кодове с нито единия не можах да гледам нещо ,това е подигравка , незнам как може така да мамят хората ,има ли как да си ми върнат парите , това са близо 7 лева , повече няма и да пращам , по добре да гледам от македонското първенство отколкото да пълня джоба на Томислав русев и доусчиев


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта