Гласът на феновете...

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
super falkao
Мнения: 79
Регистриран на: 04 окт 2014 22:19
Skype: Icko.Gazeto
Местоположение: Плевен
Контакти:

Гласът на феновете...

Мнениеот super falkao » 08 дек 2014 23:22

Здравейте...сайта ви е номер едно...изобщо всички водещи и журналисти много ви харесвам!Почти не пропускам предаванията ви по Дарик радио...Направи ми впечатление по една тема и водещият г-н Русев отговори но...поиска да си пишем истинските имената а не ник...ове псевдоними или нещо такова!Аз също го желая Христо Йорданов от Плевен съм!Но много пъти съм писал много хубави и много коментирани теми...и ми се е искало както и на много ваши почитатели от форума да кажете примерно по име наш посетител каза или написа еди какво си...отговаряме му!Никой не иска награди но истинските почитатели не само на футбола и спорта предлагат хубави теми...но много рядко аз чувам да коментирате в ефир по Дарик някой коментар по написана тема!Така че наистина е хубаво да си пишем имената но...има ли смисъл!АЗ ИСКАМ ДА СМЕ ИСТИНСКИ И ДА СЕ ЧЕТАТ ИЛИ ЧУВАТ НАШИ МНЕНИЯ И КОМЕНТАРИ В ЕФИР...ЗАЩО НЕ!Предполагам че доста ваши почитатели ще се съгласят със мен...Така и форумът ще се засили повече и истинските хора ще пишат истински теми!!!

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот cska-632 » 08 дек 2014 23:32

Аз съм Лесничей Мравков Скотовъдков. Искам да чуете и моя глас.

Попитахйте Стойчо Младенов не му ли писна да реве след всеки мач като момиченце, на което са взели куклата? След колко години ще успее да постигне победа в европейските клубни турнири отново? Каква функция изпълнява синът му в ЦСКА и ЦСКА да не е място за бездарни безработни?
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот onegavon » 09 дек 2014 01:10

Ето чухме те ! Сега си изпий хапчетата и си лягай!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 дек 2014 06:14

super falkao написа:но много рядко аз чувам да коментирате в ефир по Дарик някой коментар по написана тема!

Това е радио, не ти е гласова поща на форума. Съответно цитират ако решат.

super falkao написа:АЗ ИСКАМ ДА СМЕ ИСТИНСКИ И ДА СЕ ЧЕТАТ ИЛИ ЧУВАТ НАШИ МНЕНИЯ И КОМЕНТАРИ В ЕФИР...ЗАЩО НЕ!

Що, ако не те цитират в ефир няма ли да си истински? Аз лично ама хич не се чуствам фалшив понеже Томислав Русев (или друг от екипа) не ме цитира.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Leeroy
Мнения: 303
Регистриран на: 28 апр 2014 14:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот Leeroy » 09 дек 2014 09:18

Баш ми е драго, Курти Змеев :)

Потребителски аватар
super falkao
Мнения: 79
Регистриран на: 04 окт 2014 22:19
Skype: Icko.Gazeto
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот super falkao » 09 дек 2014 09:19

Изобщо тогава не виждам смисъл от тоя форум...пишат хората теми и се започват само цинизми обиди...аз не виждам смисъл от него по добре да го няма!Има важни теми но какъв е смисъла като вместо по темата хората пишат тъпотии и простотии и изобщо защо си дават парите да ползват интернет-явно само психопати баси и форума...

Потребителски аватар
super falkao
Мнения: 79
Регистриран на: 04 окт 2014 22:19
Skype: Icko.Gazeto
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот super falkao » 09 дек 2014 09:24

Г-н Русев няма как да стане хората изтрещяха от всякъде това е...докато ви пишат само откачалки и наркомани НЯМА КАК ДА ВИ СЕ ПОЛУЧИ ФОРУМА...много жалко

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 дек 2014 14:16

super falkao написа:Изобщо тогава не виждам смисъл от тоя форум...пишат хората теми и се започват само цинизми обиди...аз не виждам смисъл от него по добре да го няма!Има важни теми но какъв е смисъла като вместо по темата хората пишат тъпотии и простотии и изобщо защо си дават парите да ползват интернет-явно само психопати баси и форума...

По тази логика форумът на... Реал Мадрид е безмислен, тъй като 99.99% от мненията и хората остават абсолютно неизвестни за всички, които работят в отбора.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
super falkao
Мнения: 79
Регистриран на: 04 окт 2014 22:19
Skype: Icko.Gazeto
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот super falkao » 09 дек 2014 17:05

Да пишат нещо смислено а не само обиди и тъпотии...от неграмотници

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Гласът на феновете...

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 дек 2014 17:11

super falkao написа:Да пишат нещо смислено а не само обиди и тъпотии...от неграмотници

Тези, които пишат неграмотно, които пишат обиди и тъпотии ще го правят още повече ако екип на Дарик следи изявите им. Простаците обичат публика, а идеята да "нахранят оня от радиото" ще ги накара да се посерат от кеф. Така де, ще се почустват и те значими. Така че факта, че "гласът на феновете не се чува" едва ли влияе негативно на форума.

Всъщност решението на проблема със споменатите индивиди е солиден екип безпристрастни модератори, разполагащи общо с нужното време.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта