Коментари под статиите - отне "само" половин година

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 502
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Коментари под статиите - отне "само" половин година

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 13 окт 2014 15:01

Привет, редови гонговци,

Аз като един виден участник в стария форум на Спортни.бг, заедно с моите "колеги" оттам не можах да скрия мъката си, когато ни закриха превъзходния (не като качество на статиите, разбира се :) ) като място за наливки сайт на спортни.бг с хубавата опция за коментари под статиите. Тук се беше разразила интересна полемика относно това трябва ли и тук да се направи подобна опция, като имаше хора, които се кълняха едва ли не, че това няма как да се случи. Е, днес видях че такава опция вече съществува, може би е била тук от известно време, не знам. Отне им доста време на някои хора да дойдат на нашето и да им "уврат" главите. В крайна сметка форум като този в сегашния му вид и който вие така ревностно си обичате и защитавате по нищо не се отличава от форумите на TeenProblem или BgMamma, където със същата успеваемост мога да си отворя спортна тема и да се хванем да си я коментираме. Наслаждавайте се на новата опция, използвайте и я оценете ползите. Аре чао :)

Потребителски аватар
Андре-Пиер Жиняк 96
Мнения: 1167
Регистриран на: 15 сеп 2014 14:37
Местоположение: Левскар да си, братко, е чест !

Re: Коментари под статиите - отне "само" половин година

Мнениеот Андре-Пиер Жиняк 96 » 13 окт 2014 15:23

И къде е тази опция под статиите да се пишат коментари? Ако може да споделиш за слепците като мен. 8-)
[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/xlhDt0Y.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 502
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Коментари под статиите - отне "само" половин година

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 13 окт 2014 15:32

Отворих произволна статия в раздел БГ футбол и опцията беше отдолу под статията. Опитах да изпиша коментар, попита ме с какъв профил искам да се регистрирам, за да мога да коментирам под статиите (гонг, абв или нетинфо). След като пробвах да си вляза с профила опцията изчезна. Може би още я доизкусуряват, но е факт, че се работи в тази посока и предполагам (и се надявам) скоро да е факт :)

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Коментари под статиите - отне "само" половин година

Мнениеот GOLEADOR » 13 окт 2014 16:57

Вероятно опцията е за абв или нетинфо.В Нетимфо може да се коментира под дадена статия.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 502
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: Коментари под статиите - отне "само" половин година

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 13 окт 2014 17:27

Не, приятелю, опцията беше именно за този сайт тук: gong.bg

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Коментари под статиите - отне "само" половин година

Мнениеот McLovin » 13 окт 2014 20:11

От както смениха визията на сайта в него не влизам. Все ми е тая какви опции има под статиите, след като не ги чета.
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта