Пред/Преди банята. Кога? Защо?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: Пред/Преди банята. Кога? Защо?

Мнениеот memnto » 21 юли 2014 22:27

BadBoy написа:Няма нищо интересно в пристрастните коментари които се вихреха в него и тънкото оплюване на отбори различни от сини и червени.

Mи не го гледай. ;)

Потребителски аватар
Bate_Mitko
Мнения: 242
Регистриран на: 09 мар 2014 13:25
Skype: dimitar_sirakov1
Контакти:

Re: Пред/Преди банята. Кога? Защо?

Мнениеот Bate_Mitko » 21 юли 2014 22:44

Как да има предаване, като няма преки предавания на мачовете, какво да коментират, коментарите по Дарик радио ли? ;)
Ако не можеш да подкрепяш любимият отбор когато губи, не го подкрепяй и когато печели!
Бъди толерантен, битката е долу на терена!
Само БОТЕВ ПЛОВДИВ !

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Пред/Преди банята. Кога? Защо?

Мнениеот red__army » 21 юли 2014 22:51

memnto написа:
BadBoy написа:Няма нищо интересно в пристрастните коментари които се вихреха в него и тънкото оплюване на отбори различни от сини и червени.

Mи не го гледай. ;)

...на тех им липсва бирата и мезето,на мен че като коментираме няма телевизия и камери да ме снимат,друга разлика няма.

Потребителски аватар
Tsanov
Мнения: 5
Регистриран на: 21 юли 2014 16:54
Контакти:

Re: Пред/Преди банята. Кога? Защо?

Мнениеот Tsanov » 22 юли 2014 17:29

Със сигурност някой ще закупи правата за предаване на мачовете от "А' ПФГ. Всичко останало са глупости.

В крайна сметка не исках да се получава някакъв безсмислен спор между зрители, а наистина, тъй като, това е официалният форум на Гонг.БГ някой от споменатите в началото да отговори..

Поздрави,

Цанов

Потребителски аватар
sofiaboy
Мнения: 12
Регистриран на: 25 юли 2014 14:04
Контакти:

Re: Пред/Преди банята. Кога? Защо?

Мнениеот sofiaboy » 25 юли 2014 15:28

Всъщност това е един от многото въпроси, които могат да се отправят към тези индивиди, които в момента водят Спортно шоу гонг по дарик радио. Защо наистина спря предаването Пред Банята, а и лично мен ме интересува защо изобщо беше закрито онова радио, по което се излъчваше това предаване, мисля че самото радио се казваше и то Гонг. Какво се получава в момента - всеки ден от понеделник до петък има едно предаване по Дарик , наречено Спортно шоу Гонг, където се казват разни новини , след което около 15-20 минути слушам страхотните, "изключително умни" и "оригинални" коментари и псевдоанализи за това как е протекъл поредния кръг от А група на бг първенството от около 3-4 журналистчета. Какво се оказва - вместо ние, хората, истинските запалянковци да коментираме и да си казваме мненията за това какво ,защо и как е станало из родната А група, аз трябва да слушам щуротиите на 2-3 индивида, които според мен почти нищо не разбират от футбол.Гледам, че имаше тема за този индивид Н.Александров, после може да драсна някой ред там, защото този тип когато си отвори устата аз сменям радиостанцията за 5-6 секунди, след това пак връщам и само като му чуя гласа пак и веднага пак я сменям.Защо пиша това до тук - защото в предаването Пред банята водещия най-често слушаше и по-рядко взимаше отношение по въпросите, които обсъждат хората, а така в Сп.шоу Гонг от 17 до 18 часа ние хората сме принудени да слушаме изключително неправилните анализи на футболната ситуация и то от точно 2-3 души, сред които на всичкото отгоре има и Левскар, мисля, че Грънчаров му е фамилията.А левскарите са интилигентни хора по принцип. Затова и на мен ми се иска това предаване да се върне и даже съм мислил за варианти кога да е. Дарик радио го слушам често и му знам програмата почти на изуст.Ето едно предложение например къде да се вмести Пред Банята - обикновено от 14:00 до 17:00 има едно нещо наречено следобеден блок, напълно е възможно в един от дните от седмицата да се вземе 1 час от този следобеден блок и там да се пъхне Пред Банята.Нещо повече, предлагам не просто в някакъв ден , а този ден да е точно четвъртък, защото в четвъртък съм забелязъл, че няма следобеден блок, а има едно друго предаване с водещ Н.Кънчев, мисля, че му викат Никъ Кънчев Шоу или нещо подобно, което, забележете, трае не 3 часа, а 4 часа - от 13:00 до 17:00. Предствяте ли си? Четири часа са отделени на Кънчев да плямпа. Ето от там да се вземе един час и на първо време Пред Банята да се направи да е веднъж седмично. После като видят колко много хора го слушат, да се мисли за два пъти седмично и т.н. Идеята е, че вместо хората нон стоп да слушат простотиите на хора като Н.Александров, да могат сами да си изкажат мнението.Някои може да опонира, че имало интернет форуми, че имало фейсбук - ще му кажа , че изобщо не е същото.Друго е по радиото.Съвсем друго е.Няма нищо общо.
Това е от мен и моето предложение, за мен прекалено дългите 4 часа, отделени на отдавна омръзналия на всички Н.Кънчев трябва да се съкратят, за да се вмести там някъде малко свежата кръв на Пред Банята!

nikolov
Мнения: 22
Регистриран на: 05 ное 2008 21:12
Контакти:

Re: Пред/Преди банята. Кога? Защо?

Мнениеот nikolov » 17 авг 2014 13:37

:o :o :o Александров,вземете отговорете на преждепишещият колега а не само на него,нали сте национална медия субсидийте ви са добри,дайте малко ефир на нацията,национално дарик радио даващо глас на точно едни и същи до болка познати коментатори с тяхните коментари които ги знаем наизуст. а за г- н Кънчев , това е съвсем друга и още по болна тема.Русев Томиславе ,а стига си се изживявал като гласа на народа в тия минутки на водещия. как да ти вярвам като ти самият си служител на един агент на държавна сигурност а това че г-жа Русева е ко водеща точно в шоуто и точно за по малко от 10 минути ако не е шуробаджанищина то здраве да е. :twisted: :twisted: :twisted:


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта