Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот Joni_ » 03 юли 2014 17:24

Г-н Русев, г-н Александров, бих искал да ви попитам защо няма журналист който е с ЦСКА в Холандия ?
Ако Левски беше някъде в чужбина щеше да има 100 % , ясно е, че няма кой от ЦСКА да спонсорира Ники да пътува към Холандия, но все пак .......

Очаквам темата да се изтрие !
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот Долно уйно » 03 юли 2014 17:26

Използвам темата за един въпрос, попитайте Иво Йовчев дали има телевизионен екип на стадиона в Молдова, който да отразява Верис - Литекс?
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43848
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот rhaegar » 03 юли 2014 17:37

Joni_ написа:Г-н Русев, г-н Александров, бих искал да ви попитам защо няма журналист който е с ЦСКА в Холандия ?
Ако Левски беше някъде в чужбина щеше да има 100 % , ясно е, че няма кой от ЦСКА да спонсорира Ники да пътува към Холандия, но все пак .......

Очаквам темата да се изтрие !


Питаш и сам си отговаряш :roll:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот terata » 03 юли 2014 18:56

Е нали Стойчо не иска журналисти около отбора, сега пък що никой нямало. И вашата не е лесна.

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот Joni_ » 03 юли 2014 19:02

terata написа:Е нали Стойчо не иска журналисти около отбора, сега пък що никой нямало. И вашата не е лесна.

Къде прочете, че Стойчо не иска журналисти ?
Говориш си ей така наизуст .
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот terata » 03 юли 2014 19:07

Joni_ написа:
terata написа:Е нали Стойчо не иска журналисти около отбора, сега пък що никой нямало. И вашата не е лесна.

Къде прочете, че Стойчо не иска журналисти ?
Говориш си ей така наизуст .

Ми тва не го твърдя аз, а ваши фенове. Кой лъже, незнам, но и имаше такава информация по медиите.

tiparnik написа:Как журналистите са разбрали за този "бойкот" след като подготовката на отбора е закрита и не се допускат журналисти ? Пак подуенци, които в типичния си стил вместо да си гледат техния отбор отново са накацали в нашия форум и злобея и закриват ЦСКА, този ЦСКА, който миналия сезон разби Левски в 4 мача с голова разлика 8:1 и то гол вкаран на Великден :D :D.
По темата. Журналистите не са представили на база какви доказаталства твърдят,че има бойкот. Проверили ли са дали по план не се провежда трета тренировка. Взели ли са интервю от Стойчо или от някои от стачкуващите футболисти. Журналистите им имат номерата и винаги могат да отскочат до хотела и да вземат интерю от стачкуващите футболисти. Те не са в затвор нито пък им е забранено да говорят или да им са взети телефоните от Стойчо. Предлагам темата да се заключи тъй като за момента няма никакви доказателства за този бойкот. Ако някой футболист или някой от управата на ЦСКА каже да има такова нещо, тогава нека да седи отворена темата, но за момента лично няма смисъл освен малко фалшива радост за подуенци, които се надяват ЦСКА да има проблеми, та поне да стигнат до равенство следващия сезон.

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот Joni_ » 03 юли 2014 19:40

Аре не се прави на луд, тренировките бяха закрити само в Боровец, защо Спортал имат човек в момента в Холандия ?
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот terata » 03 юли 2014 19:43

Joni_ написа:Аре не се прави на луд, тренировките бяха закрити само в Боровец, защо Спортал имат човек в момента в Холандия ?

Така, първо си мери приказките като говориш/пишеш с мен! Капиш? Както виждаш не твърдя аз нищо, а вашите фенчета, тъй че раздавай го по-полека с определнията!

Потребителски аватар
Joni_
Мнения: 1700
Регистриран на: 19 ное 2008 20:37
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос към Томислав Русев и Ники Александров ?

Мнениеот Joni_ » 03 юли 2014 22:24

terata написа:
Joni_ написа:Аре не се прави на луд, тренировките бяха закрити само в Боровец, защо Спортал имат човек в момента в Холандия ?

Така, първо си мери приказките като говориш/пишеш с мен! Капиш? Както виждаш не твърдя аз нищо, а вашите фенчета, тъй че раздавай го по-полека с определнията!

Ей сладур, ще си капишиш на ваще. Аз съм попитал нещо, ти ми се буташ тук и се правиш на интересен.
Повече няма да се занимавам с теб, не го прави и ти.
[wrapimg=]http://img.imghosting.biz/251/b65659a3f92478e6adca70b977ab7063.jpg[/wrapimg]

Доктор Хаус
Мнения: 569
Регистриран на: 17 авг 2010 12:48
Контакти:

Спотрно шоу Гонг и Иво Райчев!

Мнениеот Доктор Хаус » 12 сеп 2014 23:41

Всеизвестен факт е,че Гонг си е в Дарик и че Иво Райчев също работи в Дарик.Райчев,за разлика от всички от сайта Гонг.бг е бил на много олимпиади и в момента е в Ташкент,за да отразява световното първенство по борба!Но в сайта гонг.бг и в предаването Гонг по Дарик,никога не отразяват нищо от мястото на събитието,щом е свързано с името на Райчев,те дори нямали номерът на телефона му,нищо че всички са в Дарик.Забележете пишман-патриотите от Гонг,от какъв сайт черпят информация за СП по борба,при положение,че Ива Райчев всяка сутрин се включва пряко в предаването Дарик кафе от Узбекистан!Е,няма ли конфликт на интереси,няма ли конкуренция?А,г-н Русев?


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта