АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот Владо_ЦСКА » 20 май 2014 23:06

Направете по-добър лайвскор от преди, с повече мачове и повече първенства при класирането, с опции за подробни статистики.
Хубаво ще е да има и календар, за дни напред и мачовете по часове.
Като цъкнеш на малката снимка при водещите новини, не трябва да те хвърля в нея, а да излезе на голямото поле с повече подробности.
Някой неща са недомислени.
Сложете една отметка към форума, най-горе.
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

Потребителски аватар
ФЕНОМЕН
Мнения: 289
Регистриран на: 31 мар 2013 00:13
Контакти:

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот ФЕНОМЕН » 20 май 2014 23:44

На пръв поглед изглежда доста свежо. Но само на пръв поглед! В действителност е доста хаотично, няма логика в постройката на сайта, няма последователност, не е компактен. Малко като жълт вестник е - с големи снимки, големи заглавия. И най-големия минус е бутона за Форум - заврян е на най-неудобното място! А много от посетителите на сайта влизат точно заради форума му. Иначе сайта наистина имаше нужда от обновяване, доста демоде беше. Но за съжаление в момента изглежда доста кичозно, дано се вслушат в мненията на читателите и изчистят грешките и недоразуменията. Засега давам отрицателен вот.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот TristaNNN » 21 май 2014 15:07

На този етап новата визия ми е странна, но предполагам, че трябва да мине известно време и да посвикна. Обаче забелязах нещо тревожно: Когато отварям сайта на таблета си, автоматично ме води към мобилната версия, която е ужасна. Преди също не ме кефеше, затова използвах линка "Към пълната версия" и сайта веднага ме пренасочваше където си трябва. Сега обаче тоя бутон май не работи, цикля и цикля в мобилната, ужас направо.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот dindan » 21 май 2014 18:59

Секцията мултимедия не работи,ни видео ни аудио,преди качваха от време на време предаванията от 17 ч. а сега нищо няма,намерих едно по старо предаване и реших да проверя но нищо не тръгва,върнете старата версия
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


batekrasi
Мнения: 92
Регистриран на: 12 май 2008 22:32
Контакти:

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот batekrasi » 23 май 2014 21:59

не, не и не ...
Аз знам,че нищо незнам ,но знам ,че вие и това незнаете :)
http://batekrasi.blogspot.com/

Потребителски аватар
Rafa
Мнения: 1540
Регистриран на: 10 апр 2013 12:04

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот Rafa » 24 май 2014 05:21

Абе момчета и момичета, ВИЕ ДОБРЕ ЛИ СТЕ БЕ :?: Какво направихте Вие за 100 годишният юбилей на Левски :?: Някой от вас наясно ли е какво означава думичката "МУЛТИМЕДИЯ" :?:

Мултимедията е средство за съчетаване на звук, анимация, видео и други типове медия :!: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1% ... 0%B8%D1%8F Когато някъде пише "мултимедия", човек очаква да види "мултимедия". В целия сайт гледаме само снимки и селфита от мача с Лацио. Я марш всички журналета в първи клас :evil: Ебах ва в тъпите парчета 8-) За това нещо учите четири години и накрая изсирате едни големи лайна и пак нищо не знаете, а имате претенциите да сте сред водещите медии :!: Дреме ми на хуя дали ще ме баннат или не, ама следващата ни годишнина ще е след 100 години, а Вие ще си останете едни прости, тъпи връзкари, без никаква езикова култура, хора разчитащи на извисяване на професиноалната си кариера, единствено на слугинаж, но не и на реално отразяване на нещата...БРАВО! Няма редактор в тази медия, който да знае какво означава "МУЛТИМЕДИЯ" :!: Да ви еба и шуробаджанащината и шуробаджанашкия бизнес :evil:

П.П. Благодаря Ви за вниманието! Надявам се все някой да го прочете :roll:
shumkar_44 написа:Специално за колегата с брадата, ще споделя малко информация за спортното ходене

soilwork написа:Извинявам се че се отклонявам от темата др.Шумкар-тоя "колегата с брадата"....снимката на профила не е негова,това е снимката на един футболен мениджър.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот mikata » 26 май 2014 22:49

Не
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3107
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот dindan » 30 май 2014 23:05

Изображение
Кога ще мога да слушам и да гледам :(
Май никой не чете тоя скапан форум
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е







Podcast


veselin111
Мнения: 272
Регистриран на: 03 авг 2008 10:35
Контакти:

Re: АНКЕТА: Одобряване ли новата визия на ГОНГ?

Мнениеот veselin111 » 02 юни 2014 14:51

Сложете бутон за форума в мобилната версия на сайта!

Потребителски аватар
valkata_levski
Мнения: 506
Регистриран на: 22 фев 2009 22:43
Контакти:

Оплакване от Гонг!

Мнениеот valkata_levski » 03 юни 2014 20:47

Едва ли съм единствения, който се оплаква, но откакто сменихте дизайна, сайта е отврат. Форума е забутан на майната си, оформлението е потресаващо, всичко е разхвърляно. Да не говорим за хората, които пишат статиите. Ужасно неграмотни, ужасна езикова култура, ужасни граматически грешки, ужаснен, ужасна, ужасни, УЖАС!!! Преди време спрях да посещавам гол.бг заради същата причина, подозирам, че и вас ще ви последва същото. Знам че няма да стане нищо след тази тема, но аз да си кажа. Само Левски и тесни пЕчки.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта